4′-metüülpropiofenooni bromimine 2-bromi-4'-metüülpropiofenooniks. Suures mahus.

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Mulle saadeti 4-metüülpropiofenooni asemel 2-bromo-4-metüülpropiofenooni, kas naatriumhüdroksiidi tagasivooluga kõrvaldatakse 2-bromo?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
saate kohe saada vajalikku ainet alfa-bromo-4-metüülpropiofenoonist, kirjutage saadud aine CAS-number
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Te vajate tavalist propiofenooni ja seejärel bromiteerite ja saate alfa-brompropiofenooni või kasutate kohe valmis alfa-brofiofenooni.
Kuidas te tahate MMC-st 4-metüüli eemaldada, ma ei saa aru))))
 

Shehry

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere sõbrad, ma olen eelnevat reaktsiooni 60 ml 4 metüülpropiofenooni ja ratsionaalsete koguste HBr ja H2O2. aga RM jäi punaseks pärast poole H2O2 koguse kasutamist. Ma, siis lisasin ülejäänud H2O2 ja hiljem täheldasin tahke toote moodustumist. Lasin RMil öö jooksul puhata ja järgmisel hommikul täheldasin rohelist värvi. Ma vaakumfiltreerisin RM-i ja sain 36 g rohelise värvusega toodet. ma leidsin filtrikolvi põhjas, vesifaasi all, veidi rohelist vedelikku (umbes 40 ml). palun andke mulle juhiseid, mis on see roheline vedelik, miks see moodustub, miks ma sain vähem toodet ja kus ma eksisin protsessi läbiviimisel. Tänan kõiki.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kirjutage reaktsioonis kasutatud ainete täpsed kogused, st vesinikperoksiidi puhul peate täpsustama mahtu ja selle kontsentratsiooni, samuti HBr-happe puhul. Samuti on oluline teada reaktsioonitemperatuur ja muud tingimused. Mida täpsemalt kirjutate, mida tegite, seda täpsema vastuse saate.
 
View previous replies…

Shehry

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Lugupeetud Bro, suur tänu lahke vastuse eest. Olin kasutanud 60 ml 4-metüülpropiofenooni, mis oli segatud 46 ml HBr-ga (48 %). võttis 26 ml H2O2 (35 %) ja lisas tilkhaaval. Kuid RM värvus jäi punaseks pärast umbes 15 ml H2O2 lisamist. Juba siis olin lisanud ülejäänud peroksiidi. H2O2 esialgse lisamise ajal tõusis RM temperatuur liiga kõrgeks, mis tegi kolvi puudutamise raskeks, siis kontrolliti seda, pannes kolbi ümber jääga jahutatud vett. mõne aja pärast tekkis valge kohev tahke aine ja kogu RM-l lubati terve öö puhata. järgmisel hommikul leiti koos tahke tootega roheline vedelik (umbes 40 ml) ja see vedelik oli põhja peal, mis tähendab, et see ei olnud vesilahuses lahustuv. loodan, et see info on kasulik.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tõenäoliselt sai teil reaktsioonis vaba hape otsa ja teil oli ainult broomi ja hape on teatavasti bromimise katalüsaator (kogu bromimise jooksul on vajalik ketooni stabiilne enoliseerimine). Soovitan kasutada täiendavat väävelhapet ketooni pidevaks enoleerimiseks, broomivärv peaks reaktsiooni käigus kiiresti kaduma.
 

Shehry

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tänan vend, ma hoolin järgmine kord... veel kord suur tänu.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
See on nii lihtne võrreldes Br2 marsruudiga DCM/Tolueenis. ❤️

Wr4V8l9ZQm
 
  • Love
Reactions: $!$

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
On kummaline, et see osutus graanuliteks. Kuid mõnikord juhtub seda. Kui struktuur on kristallilisem, siis on lõpptoode kergemini kristalliseeruv.
 
View previous replies…

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Noh, ma ei järginud menetlust 100%, mis võiks selgitada. Ma lihtsalt panin selle üles, lisades tilkhaaval ja minema magama. Järgmisel hommikul oli see liiga kuum ja ma vähendasin lisamist. Siis 8 tundi hiljem märkasin, et lisamine on peatunud, samas kui segu oli täis kristalle ja ma avasin klapi, mis lisas kogu ülejäänud h2o2, mis põhjustas jõulise broomi vabanemise ja kuumuse. Pidasin seda raisku, kuid jätkasin segamist. Lõpuks osutus kõik heaks. Mulle isegi meeldivad graanulid, kuna nende ülekandmine on lihtsam, mis põhjustab mulle vähem kokkupuudet lakkiumiga 😁. Vähemalt ma tean, et selle ebaõnnestumiseks on vaja palju ja see teeb sellest tapja retsepti ❤️
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
kuidas saada see välja kristalliseeritud? Kui luua küllastunud lahus isopropanoolis ja lasta sellel seista, siis kogu sisu "kristalliseerub" (mitme märja sisemise osaga)?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Dcm etüülatsetaat
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18

Vesinikbroomhape 47% Ma suutsin leida 47% selle reagendi, okei?

 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
mitu ml vesinikbroomhapet 47% saab kasutada
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Võite kasutada umbes sama palju. Toodete (4-metüülpropiofenooni) puhtus ei ole alati 99%+, seega on väikesed vead võimalikud.
4mp - 1000g
HBr47% - ~800mL (~1100g)
H2O2 - ~300mL (~330g)

Parem on alustada selliste kogustega ja mitte kasutada üleliigseid reagente, rohkem probleeme puhastamisega kui saad täiendava protsendi vaheprodukti.
 
Top