Looking for a vendor 4-MMC mefedroon, trüptamiin ja Disso tootja

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Otsin 4-MMC või mefedrooni tootjat. Otsin ka neid, kes suudavad toota või tarnida 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK ja 5-meo-pce (või pcp). Ma ignoreerin edasimüüjaid, kes paiskavad hindu ja neid, kes on kogenematud. Ma ostan lahtiselt, kuid alustan väiksemates kogustes, mis suurenevad aja jooksul vastavalt minu mugavuse tasemele tarnijaga. Need on läbirääkimisteta.

Oma veebisait ja/või DN-turul kohalolek on pluss, kuid ei ole vajalik, kui teil on keegi asjakohane, kes teie eest garanteerib.

Tehing peab toimuma eskrooni teel.

Kavatsen tulevikus teha oma 4-MMC. Aga kui pakkumine on suurepärane ja tarnija professionaalne, kaalun, et ma ei tee seda ise ja jätkan ostmist. Ma olen harjunud kõrge puhtuse ja professionaalselt valmistatud toodetega, seega tean, kuidas korralik toode välja näeb ja ma olen väga valiv.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Tere.
teil on probleem ma otsin ka 4mmc pikka aega, et miks ma lõin siin konto. kus ma elan 4mmc on väga halva kvaliteediga, kuid väga odav...... Kui kellelgi on 4mmc kvaliteetset siis ostan ka seda!!! Hiina või India ei tee enam neid ravimeid mis on kahju ;(
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Ei, kuid nad müüvad väikest grammi nagu u näha
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Ma võin teile testimiseks pakkuda mõningaid 4-mmc-proove,most 99.9%purity
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Lubatud. Ma ütlen teile rohkem, mõne tunni pärast võtame kasutusele funktsionaalsuse, mis võimaldab kõigil foorumis turvaliselt osta ja müüa ilma pettuse hirmuta.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere tulemast, me oleme MephedroneRus... Me oleme spetsialiseerunud mefedrooni valmistajale ja tarnimisele, me saame aidata :)
 

SubFocus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
poisid, ma vajan abi, kuna te olete Venemaalt, on hea, et te olete venekeelne. kirjutage lis, ma ei leia normaalset retsepti.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
kui soovite mefedrooni, on aron stevens teie mees, telegramis on ta @asbbgate
ta saab parima hinna ja parima kvaliteedi.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
saate osta ka ketamiini. Ma ei tea, kas tal on trüptamiine, kuid kindlasti saab neid hankida
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Otsin 4-MMC müüjat nii väikestes kogustes kui ka lahtiselt, ideaalis mitte-kuumast ELi riigist.
Ei nõuandeid DNM-i müüjate kohta, välja arvatud üks (ainus mitte UK või PL, ainult riigid, kus 4-mmc tootmine on tohutu, kuid ei ole laevandus väljaspool nende riikide tõttu suuri riske, mis on seotud selle saatmisega väljaspool), kõik teised tarnivad lihtsalt odavaid juhuslikke katinoone, mis on ostetud Hiinast või ELi ladude jääkidest.

Vaadake ise erinevaid avalikke ametlikke laboritestide tulemusi ja vaadake, kui paljud testitud "4-mmc" ei ole isegi mitte 3-mmc, vaid 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC jne jne.

Ei ole huvitatud ka juhuslikust rämpspostist müüjatelt, kes kannavad ainult 20+ tooteid / edasisaatjad - sageli isegi kui nende heade kavatsuste ja seaduslikkuse korral ei saa nad iga ühendi jaoks iga partii testida / proovida, nad usaldavad oma hulgimüüjat ja katinoonide pettus on suurim trend. Nii mõttetu, kuna 4-mmc süntees on odav ja lihtne, lähteainete leidmine ei ole ka ELis suur probleem.

Otsene keemik / tootjad spetsialiseerunud mõned kemikaalid, kuid sellised vähesed tehtud professionaalselt, suure varjatuse ja voched ostjate hea rep. siin või teiste usaldusväärsete kogukondade.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
??? Tore nali, leida 4-MMC (4-metüülmetkatinoon) portselanist...
Hiinast pärit RC-müüjad põletavad isegi allesjäänud varud, kui ühend keelustatakse - nad riskivad mitte ainult äritegevuse sulgemisega, vaid ka (sõna otseses mõttes) pea kaotamisega.
Kindlasti on niikuinii maa-alused müüjad (enamasti töötavad organiseeritud kuritegevuse või Mehhiko kartelliga), kuid mitte kindlasti 4-mmc sünteesimiseks.
 
Top