Looking for a vendor 4-MMC mefedroon, trüptamiin ja Disso tootja

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Otsin 4-MMC või mefedrooni tootjat. Otsin ka neid, kes suudavad toota või tarnida 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK ja 5-meo-pce (või pcp). Ma ignoreerin edasimüüjaid, kes paiskavad hindu ja neid, kes on kogenematud. Ma ostan lahtiselt, kuid alustan väiksemates kogustes, mis suurenevad aja jooksul vastavalt minu mugavuse tasemele tarnijaga. Need on läbirääkimisteta.

Oma veebisait ja/või DN-turul kohalolek on pluss, kuid ei ole vajalik, kui teil on keegi asjakohane, kes teie eest garanteerib.

Tehing peab toimuma eskrooni teel.

Kavatsen tulevikus teha oma 4-MMC. Aga kui pakkumine on suurepärane ja tarnija professionaalne, kaalun, et ma ei tee seda ise ja jätkan ostmist. Ma olen harjunud kõrge puhtuse ja professionaalselt valmistatud toodetega, seega tean, kuidas korralik toode välja näeb ja ma olen väga valiv.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Otsin 4-MMC müüjat nii väikestes kogustes kui ka lahtiselt, ideaalis mitte-kuumast ELi riigist.
Ei nõuandeid DNM-i müüjate kohta, välja arvatud üks (ainus mitte UK või PL, ainult riigid, kus 4-mmc tootmine on tohutu, kuid ei ole laevandus väljaspool nende riikide tõttu suuri riske, mis on seotud selle saatmisega väljaspool), kõik teised tarnivad lihtsalt odavaid juhuslikke katinoone, mis on ostetud Hiinast või ELi ladude jääkidest.

Vaadake ise erinevaid avalikke ametlikke laboritestide tulemusi ja vaadake, kui paljud testitud "4-mmc" ei ole isegi mitte 3-mmc, vaid 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC jne jne.

Ei ole huvitatud ka juhuslikust rämpspostist müüjatelt, kes kannavad ainult 20+ tooteid / edasisaatjad - sageli isegi kui nende heade kavatsuste ja seaduslikkuse korral ei saa nad iga ühendi jaoks iga partii testida / proovida, nad usaldavad oma hulgimüüjat ja katinoonide pettus on suurim trend. Nii mõttetu, kuna 4-mmc süntees on odav ja lihtne, lähteainete leidmine ei ole ka ELis suur probleem.

Otsene keemik / tootjad spetsialiseerunud mõned kemikaalid, kuid sellised vähesed tehtud professionaalselt, suure varjatuse ja voched ostjate hea rep. siin või teiste usaldusväärsete kogukondade.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
??? Tore nali, leida 4-MMC (4-metüülmetkatinoon) portselanist...
Hiinast pärit RC-müüjad põletavad isegi allesjäänud varud, kui ühend keelustatakse - nad riskivad mitte ainult äritegevuse sulgemisega, vaid ka (sõna otseses mõttes) pea kaotamisega.
Kindlasti on niikuinii maa-alused müüjad (enamasti töötavad organiseeritud kuritegevuse või Mehhiko kartelliga), kuid mitte kindlasti 4-mmc sünteesimiseks.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Ma kuulen, mida te ütlete, kõvasti ja selgelt. Ma olen seda viga teinud ja ma olen seda ise näinud laborikatsete kaudu. Sain 4-CMC ja 4-CEC, mis mõlemad tegid mind paariks päevaks umbes poolhulluks.

4-mmc on, nagu sa täpselt märkisid, odav ja lihtne süntesaator ja eellased ei ole nii suur probleem. Minu probleem on see, et mul ei ole ei privaatsust ega mingit laborit, ja nii et ma lihtsalt otsisin seda suures koguses osta. Ma lihtsalt imestan, kui raske on seda leida.

Ma hindan teie vastust.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
jah kui u on goof müüja kemikaalid ja u tehtud tõeliselt hea sünteesi 4mmc siis 1kg 4mmc on 300€ kui u tehtud tonni ja u tehtud ise 2b4m siis hind on palju madalam
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Siis kui teile meeldib raha, miks mitte seda teha ja müüa kõigile ELi/USA klientidele, kes seda nikerdavad? Nagu ma ütlesin, USAs müüakse seda 100 usd/g ja ELis sõltuvalt riigist 50 EUR kuni 120 EUR / G.

Kui sa suudad teha 1kg 300 euroga, teenid sa halvimal juhul 50'000 eurot, heal juhul 120'000 eurot 300 eurost.....

Või sõida mõnda lähiriiki tööd tegema, olen kindel, et seal on palju inimesi, kes hoolitsevad sinu jaoks vajalike laboriseadmete ja lähteainete ettevalmistamise eest. ;)
 
Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Jah, mu sõber, ma saan hästi aru, et nii suur risk heidutab teid! Seepärast andsin ma oma viimastes kommentaarides teile nõu, kuidas saada rikkaks ilma selliste riskideta ja päästa mandrit!
:) Te peaksite kasutama OpenAI-d nii, et saate hõlpsasti inglise keelde tõlkida ja me saame ka üksteisest hästi aru Kui vajate lisainfot, kirjutage mulle PW-le!
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Paar aastat tagasi see nii ei olnud. Probleem, nagu ma ütlesin, kui mitte-mainstream ravim muutub jälle trendikas - pärast mõne legaalse väikese müüja levikut, võtavad vaalad üle ja neid ei huvita tegelikult, kas see on tõeline 4-mmc või analoogid. Sama juhtus A-PVP-ga, siis MXE-ga ja põhimõtteliselt iga suure RC-ga pärast selle keelustamist.

See on lihtsalt puhas ebaõnn, et ainukesed 2 riiki, kus on massiline tootmine, on kõige rohkem kontrollitud laevanduse väljapoole. Walesi ei huvita, nii et nad isegi ei viitsi muuli saata.

Väikesed müüjad teavad, et neil on raske seda müüa, kuna ei ole usaldust, kui nad ei saanud rep. Aga nad suudaksid DD-d müüa väikese kannatlikkusega ja näidiste andmisega.

Organiseeritud kuritegevus või hulgimüüjad / manfacturers hoolivad ainult rahast, mitte stseenist - nii et see on see, mida me läheme. Ma lihtsalt loodan, et nad mõistavad tohutut potentsiaalset kasu, mida nad võiksid teha, ja ärkavad varsti või hiljem.

Sama siin, ma saan kõik lähteained kergesti, kuid ma tõesti ei sobi proovima ühtegi süntesaatorit. Ma võin leida lab-for-rent toota ilma häirimata..ikkagi, ma vajan võimekaid käsi ;)
 
Top