Kõik ühes lõngas etüülmetüül-PMK glütsidaadi muundamiseks PMK-ks

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Kuna tundub, et paljudel inimestel (sealhulgas minul) on probleeme selle "uue" pmk glütsidaadi muundamise / ümberkujundamisega, arvan, et me võiksime kõik kokku panna seega niidi, et näha, kas me lõpuks saame 100% toimiva muundamisretsepti.

im järgib Alkali-hcl NaHCO3 pesu halva tulemusega, tihe ja määrdunud tumepruun oliline aine.
kuid mul on väga uus viis , et ma postitan selle teema lõpus, kõlab väga huvitavalt, kuid kõigepealt, mida ma proovisin ja ebaõnnestus:

1: dH2o koos NAOH , ja GLYCIDATE 1 TUNni jooksul 80º juures.
2. Kontsentreeritud HCL , ma arvan, et ma kasutan palju, järgmine kord lisan tilkhaaval kuni mullimise/nähtliku reaktsiooni lõpuni ja mõõdan PH-3
3. VÄLJENDATUD VESI (võib-olla peaksin tegema NAOH 5% pesu enne eemaldamist?).
4. NAOH washig , kui ikka veel nähtav vesilahus , soolvee
5. 2 veepesu, kuni orgaanilise kihiga kokkupuutuv vesi näitab neutraalset PH-d.
ja tulemus on see, et tihe määrdunud kraam..... mingit ideed? nõuandeid?


uue ja paljulubava muundamise sain:

1. panen vaha ja vesinikperoksiidi vahekorras 1:8 (millise puhtusega HP? EI TEATA)
2. Kuumuta, lisa aeglaselt hapet tilkhaaval segades ja PH väärtust kontrollides (rohkem infot ei ole, oletan, kuni jõuab 3 või nii)
3. pärast 2 tundi kestnud reaktsiooni komplekteerimist ekstraheeritakse reaktsioonivedelik hüdroksiid-naatriumlahusega (vist 5%) ja saadakse veefaas.
4... saadud veefaasi lisatakse seejärel tilgakesi hapet, et reguleerida ph väärtust, kuni tekib õline aine, ja õline aine ekstraheeritakse orgaanilise lahustiga ja seejärel aurustatakse, et saada see.

kõlab väga hästi, kas pole? aga ma ei tea ohutusnõudeid kõrge kontsentratsiooniga vesinikperoksiidi käitlemiseks, ei ole seda kunagi kasutanud... mingeid soovitusi?
Kuna nad ei anna teada, millise kontsentratsiooniga VESIVESINIKPEROKSIIDI peaksin kasutama, eeldan, et mida kõrgemat võimalik..siin ma leian palju raske 70%.

mingeid mõtteid?

Mul on ainult 100 grammi ETHYL GLYCIDATE, nii et ma ei saa kaotada rohkem proovida kõik..... im üritab seda sünteesi kui isiklikku rahulolu...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Millisest CASist te täpselt räägite?
Aitäh.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Ei mäleta nüüd, im ei ole kodus, kuid uus, vaha etüül.metüül pmk glütsidaat, mis annab kõigile probleeme, kui me ei leia siin lahendust
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mul on meetodid CAS 28578 jaoks.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

see on õli või valge pulbri kujul õige?
probleem tuleb vahatüüpi..aga mul on juurdepääs valge pulbri versioonile, kas te saaksite mulle palun saata meetodi? ill oleksin teile väga tänulik.
tnx!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Õli, mul on meetodid, kuid ei ole ise veel teinud ma ootan tellimuse, kui ma eelistan neid teha ma jagada tulemusi kõik kogemused selle kohta.
Tänan.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Tundub, et õli vajab ainult otsest ümberkujundamist HCL-iga, sama nagu vana pmk Gly..... siis vaatame, kuidas läheb ja palun, ärge unustage postitada siia..tnx mate!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Infot, mis mul on, ei ole nii, et ma ajakohastan teid.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ma olen kuulnud, et selle uue glüüli jaoks oli retsept lihtsalt etanooli, vee ja HCl-ga?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Minu soovitus on unustada kogu kirjanduse süntees, mis ei ole tehtud isiklikult ja oodata, et me leiame parima meetodi, kui me saame toote, sest meil on meetodid testida otse tootjatelt. Täname.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

teine retsept ma postitasin tuli otse tootja laborist , tegelikult kõlab väga loogiline ja paljulubav, kuid esimene meetod 8alkali-hape) me kõik teame pärineb retseptist üks klientidest minu müüja... igatahes..ei töötanud... ja rohkem PRO meetod i didnt testitud tõttu raske omandada kõrge % vesinikperoksiidi...nii im begginig punkt..... vaatame, kuidas see läheb koos sinuga mate , ootan seda.
Good luck
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
see on estrite loogika ja üldine reaktsioon ja kui see oletatav "glütsidaat" oleks just see, et see töötaks meile kõigile...aga seal on midagi imelikku peal..jumal teab mida nad lisasid, et vältida juriidilisi küsimusi...
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Otsustasin just selle PMK-Ethüülglütsidraadi sünteesi marsruudi segaduse tõttu avada uue teema, kuid te juba tegite seda

DISCLAIMER: KOGU KIRJUTATUD TEAVE ON MINU ISIKLIK INFOKOGUMINE, NEED ON POSTITATUD AINULT LIHTSAKS VIITAMISEKS

Nagu algaja keemik usun, et paljud inimesed jooksevad segadust nagu mina, nii et ma lihtsalt bump kõik, mida ma leidsin selle foorumi ja info ma võiksin, sest ma ei ole jooksnud eksperiment praegusel ajal, lihtsalt info kogumine, edasine toimetamine võib toimuda

CAS 28578-16-7, kõik profid räägivad, ei viitsi nime (PMK-Ethyl Glycidate / BMK-Methyl / Ethyl-Methyl PMK / glycidyl ester)

Siin on @Jacki link, mida on mainitud enamikus teemades MDMA lõpliku sünteesi jaoks

Esialgse aine lähteainet on palju lihtsustanud @William Dampier

Kui te ei saa CAS 28578-16-7 otse, järgige @William Dampier 'i sammu preparaatidega
- Naatriumetoksiid CAS 141-52-6
- Piperonaal CAS 120-57-0,
- Etüül-abromopropionaat CAS 30365-54-9
- jne.

CAS 28578-16-7 ise võib olla erinevas olekus ja värvuses (Pmk/BMK õli/PMK valge pulber).

ma uskusin, et sammud olid MDMA tootmiseks, kuigi MDMA-l on erinevad nimed nagu 3,4-metüleendioksümetamfetamiin.

ja siis keemilised sümbolid
CAS 20320-59-6
CAS 5413-05-8
CAS 236117-38-7
CAS 28578-16-7

Ma leidsin, et kõik need on meta-laadsed, minu arvates võivad kõik need olla ka metamfetamiini eelproduktid, meil lihtsalt puuduvad teadmised ja kogemused. Krediit @Jack, @William Dampier, @DocX ja @G.Patton, õppida põhikeemia ja ELI5 google'ile
 
Last edited:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
probleem on selles, et dokument arestitud kraami kohta austraalias jne, mida ma juba uurisin, on metüül-pmk, (vana lihtne ümber korraldada) mitte tegeliku etüül-metüülvormi.... kohta.
tegelikult austraalia equipe järgis vana retsepti, mis ilmub ka streigi kogusünteesi jne...seda ei saa kasutada uuel kujul...
im õigus @William Dampier?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Meetod oli ette nähtud selle jaoks, mis on toatemperatuuril tahke

1:1:1 P:etonal:dh20 kuumutada 60c juures 1 tunni jooksul
2 HCL kuumutada 3,5 h. 75c juures

Umbes 60%

Ma arvan, et saab parandada.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jah, see on täpselt see, mida ma mõtlesin
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

need võiksid töötada sama CASi jaoks, kuid õli või pulbri kujul, levinumad vahad vajavad 2 etappi, kõigepealt leeliselisandit hape.... ja muidugi vaakumdestillatsiooni.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Kas keegi veel pakub seal meetodit või sisendit suurema protsendilise tulu saamiseks.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Ma viitan sellele, et on õli kujul üle 33c ja hakkab muutuma nagu kuiv mesi toatemperatuuril. See on see, mida u tähendab vaha kraami. Thx
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
siis dont järgida retsepti sa kommenteeritud, see ei tööta.... jaoks vaha sa mainid sa pead 2 leelis-hapete-puhastamine, kuid isegi teades seda im ei ole häid tulemusi... ikka töötab see, muutes temperatuuri, quatity hcl jne, ja näinud muutusi, kuid ikka halb....
 
Top