Kõik ühes lõngas etüülmetüül-PMK glütsidaadi muundamiseks PMK-ks

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
keegi oskab mulle seletada, mis vahe on molekulil, kui see on pulber või vax ?
miks on nii, ja kui ma küsin otse neilt...., siis neil ei ole reaalset vastust.
kui keemiku meelest... ma tõesti saan kõigest aru.

ja ok, pmk glütsidaat oli keelatud / ok pmk metüülglütsidaat on keelatud / õige, et oleks selge, et meil on ainult PMK ETHYL GLÜTSIDAAT.

keegi teab erinevust muundamise kohta ? või kas see uus grupp toob midagi muud saagise lõpus.
ma olen uudishimulik saada mõned nõuanded ja differents seisukohast.

ja mul on tunne, et selline õli, mis meil lõpuks on, on natuke jube...

kellelgi on mingi tehnika, et saada parim õli, väga selge ja puhas või ei ole oluline protsessi käigus ?
Tänan teid
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
võib-olla võib see kõlada minust tüütuna või liigselt rumalana, või võib-olla on see tingitud kogu aeg visatud lahtistest mõistetest. Kui te ütlete "see, mis on tahke", siis kas see tähendab CAS 13605-48-6 või 28578-16-7 väidetavalt "pulbrina" ja kas selline asi on olemas? Mida mõtlevad hiinlased pulbri 28578-16-7 all? See on minu noob ettekujutus, et kui on aine, siis on tal oma CAS, kui on mingi sool sellest, siis on see teine CAS.
Nii et lõpuks tahaksin teada, mis oleks CAS 13605-48-6 puhul parim protseduur? Kui see on eelnevalt kirjeldatud ja Sydney büstile viidatud protseduur, siis kuidas saab optimeerida maksimaalset üldmahtu üleujutuses ( 35g puhul on paberil märgitud 600ml üleujutus, väga ebapraktiline ja tülikas)? Ja kuidas saab protseduurist vase sammu vahele jätta (kasutades hcl?)
Tänan kõiki
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
ja muide, sest... see kõlab praegu kõige mdp2p sellest uuest pmk glütsidaadist see teeb mulle tumeda ja mitte väga selge õli...
mõned inimesed on mõned nõuanded ?
sest ma tahaksin teada, pärast muundamist, mis on parim ekstraheerida seda ketooni.
millist lahustit ma saan kasutada oma õli puhastamiseks ?
mõned meetodid, et muuta see selgemaks ja puhtamaks ? ( destilleerimine ? sügavkülmutamine ? pesemine küllastunud nahco3-ga ?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
miks te kõik poisid tahate, et õli ei oleks tume? milles asi? see on teistsugune eelvärv, seega on tulemus teistsugune... tumepunane õli... eesmärk on saada puhas ja mitte määrdunud õli, järgides kirjeldatud meetodit (alus-hape) vaakumdestillatsioon... tulemus on VÄLJAKE, mitte sama GLY nagu enne poisid... seega mitte sama värvi....
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Aine visuaalne aspekt on sellele iseloomulik, kui on märkimisväärne erinevus, siis võib see tähendada, et selles on suur hulk saasteaineid. Kas te vaakumdestilleerite ketooni? Või eemaldate lihtsalt vee?
Ma ootan mõnda PMK etüülglü...
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Kuna ma lugesin kõiki teemasid PMK-glütsidaadi kohta, mille CAS: 28578-16-7 on selge, et see võib tulla pulbrina ja õliaines, mis võib 33 * C all kõvaks muutuda. Kõik ülaltoodud meetodid on seotud õli/vaha ainega.

Niipalju kui ma sain märkmeid protsessi kohta, kirjutan seda selges keeles, et inimesed saaksid sellest paremini aru (sealhulgas mina). Mul on mõned küsimused nende paranduste kohta ja mida teha, kui tehakse nii.


Parandamine nagu lugeda foorumis:

Küsimus paranduse kohta:
Kas me kuumutame seda kuni 80*C või hoiame seda NaOH-ga 20*C juures. Kas me lisame PMK-gly-eth 20*C juures otse või kuumutame rohkem?

2. samm: happe lisamine:

Kui NaOH-ga tehtud sammus toimus paranemine ja me lisame soolhapet, kas me tõstame temperatuuri 80*C-ni või hoiame seda 20-21*C-ni. kui hoiame 20-21*C-ni, kas me jätkame uuesti 12 tundi või lisame selle sammu esimese 12 tunni jooksul?

3. etapp eraldamine:


4. samm vaakumdestillatsioon:
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
noh...ei proovinud seebistamist toatemperatuuril 12 tundi, aga ma kindlasti proovin, sest tumepruun värvus selles muundamises ilmneb pärast 80c seebistamist..võib-olla see võib seda lahendada...muudest eelistest ma ei tea....

Mis puutub hapete lisamisse, siis see on teine protsess, jah, te peaksite kindlasti panema 80ª juurde.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
noh...viga siin on sellepärast, et mõned inimesed arvavad, et nad saavad osta vana CAS , kuid see ei ole õige, ainus kättesaadav vorm on vaha üks, seal saabub 2 esitlust selle, kuid see on lihtsalt viis, kuidas tootja viimistleb seda..üks on rohkem kollane vaha, ja teine on rohkem valge pulber, kuid niipea kui need jõuavad 30ªc nad sulavad...selle sama molekul, uskuge mind.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
samad tooted, samad protsessid...
värvuse parandamise küsimus...noh..võib-olla on see olemas, kuid IMO kõik uued MDMA-d on tumedamad, etn varem, näete...uus MDP2P on sama kraam, kuid tumedama värviga, siis MDMA on tumedam... lihtsalt natuke , minu tulemused olid nagu vana pesemata "coca-cola" välimusega... ükskõik kui palju kordi sa seda pesed, see hoiab seda värvi
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3


bro saate mulle saata õlimeetodid,thx
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3

Sir , mul on juba pmk õli
mis järgmine samm ma saan teha?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Ma ei ole siin ekspert, palun võtke ühendust @G.Patton @William Dampier, nad on selle foorumi eksperdid ja väga abivalmid

ja palun veenduge, et teie PMK cas nr. on õige, enne kui jätkate mingeid samme, siin on mõned kasulikud lingid, mida võite vajada, et viidata:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-3-4-methylendioxybenzylmethylketone-from-piperonal-glycide-ester-route-small-scale.24/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formamide-and-lah.49/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/need-help-with-pmk-ethyl-glycidate-to-mdma-synthesis.682/
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Kas keegi tõesti toodab valmis mdma sellest uuest pmk etüülglütsidaadist edukalt?

Või on kõigil lihtsalt probleeme konversioonidega ja ei suuda korralikult kristalliseeruda valmistoodang?

Miks ei ole uuendusi õige PMK ETHYL GLYCIDATE muundamise meetodi kohta?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
loe paremini bro, õige ümberarvestus selle juba postitatud, ja jah, mul on ilusad kristallid , väga väikeses mõõtkavas, kuid see ei tee vahet.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
ei jõua ära oodata, et näha videot!!!
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Kas keegi saab palun kirjutada 1kg pmk etüülglütsidaadi ümberarvestuse?
Aga ainult need, kes on ümberarvestust proovinud ja kellel on kogemusi, palun ärge postitage copy paste, kui te ei ole kindel, et see toimib
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ostan hiinlastelt nowember ja detsember 2021 paar kilo, mida nad ütlesid mulle, et CAS 13605-48-6. Nad ei tarninud mingit juhendit. Nii et mida ma saan aru BenyBoy ma peaksin tegema nagu allpool:

Meetod oli ette nähtud selle jaoks, mis on toatemperatuuril tahke (minu oma on valge pulber).

1:1:1 PMK pulber CAS 13605-48-6 :etanool : dh20 - kuumutada 60c juures 1 tund aega
2. Lisage HCL kuumutada 3,5 tundi. 75c juures (kui palju HCL-i?) - kas keegi oskab nõu anda?

Ma küsin, sest on võimalus, et mul on vana kraam, mida nad tarnivad 2021. aasta lõpus. Kui see on võimatu ja mul on 28578-16-7 kui ma teen nii nagu see oli selles postituses.

Kas on mingi võimalus öelda diferenterce vahel 13605-48-6 ja 28578-16-7, kui see on valge pulbri kujul?

Tänan teid
 
Top