Kõik ühes lõngas etüülmetüül-PMK glütsidaadi muundamiseks PMK-ks

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

lihtsalt küsimus, et olla kindel ja kuna olen uudishimulik.

kuidas ketoon on see sama kui on pulbrina või õlina ?

Tänan teid väga
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
see on hea. Noh, selle sulamistemperatuur on tõesti madal, umbes 35-45⁰C juures võite leida, et see sulab osaliselt edasi-tagasi, mis teeb sellest mingi kummalise vaha välimusega jama. Paremad (pulbrilised) liigid, ja nüüd ma arvan, on ilmselt puhtamad ja neil on paremini määratletud sulamistemperatuur umbes 45 kraadi juures. Kui teil on segud, võivad need omadused varieeruda ja kui te ei ole väga koolitatud ja kogenud tegu, võib see olla väga ettearvamatu. Ma ei ole näinud kolmanda osapoole analüüsi, kuid ei oleks mõtet, et kaks erinevat käitumist ja sama aine.
See on üks mõistlik hüpotees.
Nende müügimeeskond ei anna teile paremat vastust, kui te ei ole palju õnnelikum kui mina.

cheers
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

jah see võib olla väga huvitav, teada täpselt, mida see võib teha erinevusi pulbri ja õli vahel.
ma mõtlesin, et äkki võib see olla selle molekuli sool, kui on pulbrina ?
ja, kui viis võib olla erinev õli ja pulbri vahel ketoonile
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
kui keegi saab jagada on teadmisi... oleme rohkem kui õnnelikud :)!
cheers
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
nop. kui kõige esimest korda "uue pmk-õli" (CAS 28578-16-7) kohta järelepäriti ja küsiti, milline oleks, kui üldse, uus lähenemine, et seda muuta tõeliseks pmk-õliks ( ilmselt CAS 4676-39-5), oli vastus grand.... "selle ärisaladus, palun ärge levitage..." öeldi. Sain video, see oli silmapaistev! Uus toode nõuab lihtsalt... et sa soojendad seda!... ja videos, mul on see veel btw, "teadlane" tegelikult soojendab katseklaasi w/ tahkestunud toodet põleva küünla abil. Ma olin....pehmelt öeldes hämmastunud. see muutub õliks sinu silme ees.....
Ma loodan, et me ei räägi 28578-16-7 ja 13605-48-6 erinevusest. See on tegelikult stabiilne pulber ja kuigi see annab sama lõpptoote, kui seda õigesti töödelda, on see hoopis teine molekul ja annab tegelikult väiksema saagise kui tema uuem vend.

Tervist!
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ar
Kas te räägite millegi SULATAMISEST??? Vau, ma poleks iialgi aru saanud, et kui vaha kuumutada, siis see tegelikult sulab ja muutub õliseks...
Inimesed, palun uurige, lugege, siis tulge siia ja esitage konkreetseid küsimusi...
Selleks kõigeks on vaja põhilisi keemia teadmisi.
Ei taha kedagi välja visata, aga mõned küsimused viitavad sellele, et te isegi ei saa aru, mis on kassiarv, mis on sool jne... See on teile (veel) ohtlik. Esimene samm on teha oma parima, et õppida ja õppida mõned põhitõed.
Ülejäänud on üsna palju juba vastatud siinsamas teemas, loe jälle LUGEMINE, enne kui küsid sama uuesti ja uuesti.
Lihtsalt minu 2 senti.

Vaha/õli ja pulber ei ole üks ja sama asi, neil ei ole sama cas number.
Palju õnne!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

See on lõplik kraam, mille ma sain CAS 28578-16-7 vaha kujul:
GR2rsV1AIx

;-)
Igatahes ma katsetan teisi meetodeid ja teen mõned muudatused, et proovida parandada seda nii maksimaalselt kui võimalik.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tere poisid.
Ma olen veidi segaduses, millist teed pean ma tegema
Mul on 1 kg uut pmk ( ma arvan), kuid ma ei tea, kas see on vaha või pulber
Kui ma pigistan kotti, tundub see nagu kineetiline liiv, mitte nagu pulber.
Toote lõhn hämmastav selle iseloomuliku safrole odoor
Aga on vürtsi või äädikhappe odoor, sügelev nina

Tarnija andis mulle järgmised juhised:
1 - segage see 4 koostisosa selles järjekorras
Pmk pulber, HCL, vesi ja etanool suhe on 1:2:1:1:1
Katsetage 100 g pulbriga korraga
2- Segage need neli koostisosa kokku ja segage neid hästi kuumutada 70-75 kraadi juures ja segada 3 tundi konteinerid ei saa olla täielikult suletud
3- Ja siis on kihistamine. Vabanege teistest. Jätke õli

Ma arvan, et see metoodika on vana versiooni jaoks ja ma peaksin tegema seda proessi, mida @Fring tegi.

Mida te teeksite?

Tänud abi eest.
 

Attachments

  • TW4LsAqhN1.JPG
    TW4LsAqhN1.JPG
    1.3 MB · Views: 253
  • vYuQOHC24e.jpg
    vYuQOHC24e.jpg
    1.1 MB · Views: 242

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pulber näeb välja nagu tõeline asi.
Võib-olla
Suurepärane. Nendes toodetes on alati valmisõli segu.
täiesti võimalik
Sinu puhul on tõenäolisemalt tegemist naatrium- või kaaliumsoolaga (kontrollige vees lahustuvust). Väljapakutud meetod peaks toimima.
 

little499

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sir,ma arvan, et see küsimus võib olla natuke rumal, kõik sellepärast, et ma olen mewbie,kuid ma tahan küsida:
kuidas ma peaksin selle kristalliseeruma, kui ma kasutan uut bmk õli meetodit
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Ma ei tea, mida kuradit minu tarnija mulle pakkus, ja sellest saadud õline aine oli üllatav.
9UhIaPKZeO
 
Top