Kõik ühes lõngas etüülmetüül-PMK glütsidaadi muundamiseks PMK-ks

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Mul on sama probleem vahaga. Pärast seebistamist ja reaktsiooni HCI-ga tuleb välja kena helepruuni värvi õli. Pärast selle jahtumist toatemperatuurini muutub see tumepruuniks, peaaegu mustaks ja paksuks.

Kas kellelgi on selle kohta sisendit?
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Kas olete seda juba proovinud? Kuidas oli teie saagikus?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
see vajab viimast sammu, vaakumdestillatsiooni, et eraldada lisandeid/vett mainitud pruunist liimist
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
ja jah.... 1 samm HCL-ga ümbertöötlemisega ei kehti selle vaha puhul, see vajab enne (nagu selles postituses ja ka teistes lugeda saab) NaoH 5% dH2o , siis hcl, siis soolvee või veel parem neutraliseerida Nahc03-ga ja siis vaakumdestillatsioon.
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
kellelgi on tegelik testitud meetod, mis töötab suure saagikusega? Rääkides cas 28578-16-7
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid vastuse eest. Võib-olla olin ebaselge, kuid ma mõtlesin, et tegin seda 2 etapis. Kõigepealt naoh (ja lasin vähemalt tund aega seista) ja seejärel reaktsioon HCL-iga. Kus pärast HCL lisamist eraldus see kaheks kihiks.

Vanade pulbritega ma ei destilleerinud neid kunagi ja sain alati kasutada seda õli täiesti hästi.

Kas teie tulemused muutuvad ülaltoodud meetoditega paremaks?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
tegelikult on probleem, kui me võrdleme vana pmk , sest kui me saame, et kummaline orgaaniline kiht me arvame, et kõik ebaõnnestus, siis me ei lähe edasi, kuid nagu ma teadsin, et kõik, kes järgisid alus/happe meetodit, pidid destilleerima... ma tahaksin teada tulemusi, kui keegi järgib vesinikperoksiidi meetodi ma avaldatud minu avatud postitus, sest see tundub on palju täiuslikum ja selge, kuid im ei taha käidelda vesinikperoksiidi rohkem kui 70% ilma PRO fume hood... mul on ekstraheerimise aparaat, kuid... ma ei võta seda riski, niikuinii see meetod saadeti mulle suur vorm tootja kraami, mitte edasimüüjad..nii et see peaks olema parimad parimad võimalused.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Noh...pärast mõningaid ebaõnnestumisi, ma arvan, et ma olen teinud lõpuks.... thee tulemus on puhas õli, ei ole määrdunud kraami..ei ole enam mett vaadata, kuid suure erinevusega, kui me võrdleme metüül pmk, tulemus värv on pruun-tumepunane õli, intensiivse sassafras lõhnaga, mis hoiab riigi toatemperatuuril ja ei saa kunagi külmunud, võti id VaCUUM DISTILLATION, ei vaja palju destillatsiooni, vesi destillatsioonijärgses tootes selle lihtsalt natuke.
kui teete, näete üsna varsti, et reaktsioon on tehtud... ei ole enam vesi läbib läbi kondensaatori ja ainult refluks õli juhtub. ma laadida pildid, kui ma leida mugav meetod, et seda teha siin.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
KhlNo9tDQV


foorum on turvaline :)
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Noh...pärast mõningaid ebaõnnestumisi, ma arvan, et ma olen teinud lõpuks.... thee tulemus on puhas õli, ei ole määrdunud kraami..ei ole enam mett vaadata, kuid suure erinevusega, kui me võrdleme metüül pmk, tulemus värv on pruun-tumepunane õli, intensiivse sassafras lõhnaga, mis hoiab riigi toatemperatuuril ja ei saa kunagi külmunud, võti id VaCUUM DISTILLATION, ei vaja palju destillatsiooni, vesi destillatsioonijärgses tootes selle lihtsalt natuke.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Palju õnne selle eest! Kas te võiksite jagada täpset retsepti ja kasutatud samme?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Kindlasti!

1st of all, sorry minu inglise keele eest, ma tean, et võib olla" imelik" mõnikord...

nii, ma proovisin erinevaid koguseid baas-hapete meetodil, kuni ma leidsin õige.
Võtmeks on ikkagi VAKUUMDISTILLATSIOON, ma kirjutan Capital, sest ive näinud, et (sama, mis juhtus minuga alguses) pärast teha alus-happe, whe me näeme tulemust (määrdunud ja äärmiselt tihe crappy mesi) me arvame, et midagi oli valesti, siis me ei lähe edasi.. kuid siin on võti.
50 GR VAHA ( läks madalale skaalale, sest mul on ainult väike kogus vaha)

1. panna 50 gr vaha ja 70 ml dH2O ja 12 Gr leelist , aeglaselt tõsta temperatuuri 80º C , kui 80º saavutatud hoida segades seda üks tund.

2. lisage segule 32,5 gr HCL 65% ja hoidke segamist veel 1 tund 80ºC juures.

3. panna Sep. lehter , visake veekiht ära ja lisage korralik kogus dH2o 5% naatriumvesinikkarbonaadiga (või tehke lihtsalt küllastunud lahus) ja tehke tüüpiline toiming Sep. lehter ja laske 30 minutit seista.

4. korrake veel 2 x küllastunud lahuse pesemist, visake vesi alati ära ja 1 ainult veega pesemine.
( kui tekib emulsioon proovige soolalahuse pesu)...

5. vaakumdestillatsioon kuni kogu vesi läheb (selle lihtsalt väike kogus, kes annab probleeme) ja seda võiks teha rotovapis.
ja....

VOILA! teil on soovitud toode, lihtsalt teistsuguse värvusega kui vana glütsidaat annab... tulemuseks on tumepunakaspruun õli.
 

justlooking88

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi oskab selgitada nende 2 cas-numbri erinevust seoses pmk? üks tundub olevat pmk etüülglütsidaat ja teine pmk metüülglütsidaat , mida peetakse vanaks, mis konverteerub kergesti ja mis on uus, millega kõigil on raske? Igasugune abi oleks hämmastav 🙏

13605-48-6 pmk metüülglükidaat

vs

28578-16-7 pmk etüülglitsidaat
 
Last edited:

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18

Tere @Fring, ma tahaksin samuti teada, etüülmetüülglütsidaadi täpne CASi number selle olulise MDMA lähteaine, PMK (MDP2P) sünteesi jaoks.
@G.Patton @William Dampier
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
dont loss your time man , uskuge mind hiinlased müüvad KÕIK ETHY METHYL vormi kuna etüül on keelatud, nad ei mängi kui midagi on keelatud..nad võivad sey mida nad tahavad, kuid selle kõik etüül, võibolla nad isegi ei tea... pidage meeles, et valdav enamus neist ei tea midagi, nad lihtsalt müüvad seda.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
lihtsalt küsimus muide keegi oskab mulle seletada pulbri ja vaha erinevust ?
sest keemia mõistusega ei saa ma relly aru selle 2 vormi erinevusest.
mis täpselt muutub ? poltide punkt ei ole sama ? üks on rohkem nagu "sool" ja teine on erineva tekstuuriga, kuid sama molekuliga ?
kõik need detailid ajavad mind segadusse ja ma ei saa sellest aru.
ja kui ka, kui kõik sellised lähteained vajavad sama muundamist, et olla ketoon.
Tänan teid teabe eest
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
aitäh selle kirjutise eest! ma eeldan, et te mõtlete 35% HCl ?
 
Top