Alfa-PVP süntees (skaala 1-10kg). Täielik videoõpetus.

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tere õhtust, vabandust, kas ma saan teilt abi paluda? Ma tegin Alfa pvp sünteesi selle retsepti alusel https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone Tegin kõik nagu kirjeldatud, välja arvatud etüülatsetaadi destilleerimine, viisin hapestamise 5, panin selle sügavkülma ja soolad ei kukkunud välja, kuidas ma saan olukorda parandada? järgmine, aurustasin lahuse 1/2 temperatuuril 74-77 ja panin selle uuesti sügavkülma ja kõik ilma tulemuseta, äkki keegi on sellega kokku puutunud? palun aidake mind!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kui on hape, tuleb aurustada madalal temperatuuril või vaakumis. Saate jäägid nagu must vaigud. Selle kristalliseerimiseks peate kasutama keemiliselt puhast kuiva atsetooni. Kui see on kodumajapidamises kasutatav atsetoon, siis võib tekkida probleeme. Lisaks atsetoonile on olemas ka puhastusmeetod, kui sa saad vaigu ja lahustad selle vees. Ekstraheerige veega lahusti lisandeid ja kristalliseerige toode jahutamisel vesilahusest.
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hea päev, tänan teid abi eest, kõik töötas minu jaoks, kogu probleem, nagu ma saan aru, oli etüülatsetaadis pärast selle täielikku riknemist ja lahjendamist kuiva atsetooniga, olin uuesti hapestatud ja siis langesid soolad välja.
 
Top