Alfa-PVP süntees (skaala 1-10kg). Täielik videoõpetus.

getmoneyforlife

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere. Mul on probleem kristalliseerumisega. Pärast soolhappe lisamist ei kristalliseeru reaktsioon. Kui te alustate 2bromovalerofenooni segamist etüülatsetaadi ja prolidiiniga, siis tundub, et see ei ole hästi segunenud. Segu segati 1 tund. Kihid on eraldunud ja nii ei tohiks see olla. Alles hiljem lisasin destilleeritud vett ja faasid eraldusid, aga miks see alguses nii halvasti välja näeb?
Proportsioon:
*2bromovalerofenoon ~760ml
* etüülatsetaat 4L
*pirolidina 1L
*veedestillaat 6L
*Acetoon 4L
*Acid 36% 200-300ml

LpBHkNDQ0t
PSleZYwjtC
CPoOw325t7
EfaHtg3kPh
WHn9Pdp45A
VSFf0MUYv6
9xgF8O0Xly
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Lisage atsetooni ja pange üheks päevaks sügavkülma.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Probleem on selles, et te kirjutasite kirjelduses 4 liitrit etüülatsetaati jne, kuid foto on suurusjärgu võrra väiksem, samuti ei kirjutanud te oma tööd sammude kaupa koos oma tähelepanekutega. Ma ei ole Nostradamus, et hoiatada teie tegevust ja sünteesi ennast. Kristalliseerumine osutus nii nagu ma näen.
 

getmoneyforlife

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Mul on 2 küsimust.
Miks see vedelik hakkas eralduma või ei segunenud?
Miks ei muutunud lahus soolhappega hapestamise ajal häguseks?
Ma hakkasin seda liiga kiiresti tegema pärast pikka pausi, ma kaotasin 1 kg, ma tegin 2 proovi 50 g kumbki, kuid midagi ei tööta nii, nagu peaks. Efektiivsus 60% 40ml 2bromovalerofenooni 50ml pürrolidiini
 

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Kuidas aurustada? Minu see kõik on vedel isegi 12 tundi sügavkülmikus
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Kas ma pean tõesti ostma rotovapi?
Alustades nullist, milline oleks selle kõige esialgne maksumus?

Kahju, et seda kraami on nii raske lihtsalt leida, et me peame ise tegema...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Seda saab teha ka ilma rotovapita, kuid see võtab palju rohkem aega.
 

EvilC415

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Loodan, et saan abi... Mul on olnud edukalt hõõruda mitu korda, kuid minu viimane 2 on käitub kummaline. Ei ole kindel, milles asi seisneb, sest kõik reaktsioonid on toimunud, kuid kristalle ei ole moodustunud. Praegu sügavkülmas ja 2 kihti eraldatud. Palun vastake ja võin anda rohkem ino... tänan teid ette...
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Kas soolhapet saab kasutada 2-kloorvalerofenooni valmistamiseks samamoodi nagu hüdrobromiidi?
Kui ei, kas soolhapet saab kasutada koos vask(II)kloriidiga alfa-kloreerimiseks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ma ei usu, et see toimib. Vähemalt saate palju väiksema saagise.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Võib-olla on see parem küsimus, arvestades sama reaktsiooni:
Kui ma kasutan vask(II)kloriidi, võib-olla koos LiCl2-ga, kui ma õigesti mäletan, kas seda / neid mõlemat reagenti(d) saab kasutada selle 2-kloreerimise tegemiseks, sest alfa-kloreerimine tehakse nii paljudes heades reaktsioonides, mida ma olen teinud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ma ei saa teile kindlasti vastata. Viige läbi süntees ja arvake välja. Andke meile oma tulemusest teada.
 

Lev

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2023
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Lugupeetud foorumi liikmed. Ma vajan abi. Kus ma saan vaadata Valerofenooni sünteesi ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Benseen+AlCl3+Valerüülkloriid
 

scared

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere
ma lugesin, et pürrolidiini saab asendada b Metilamiin.
keegi võib mulle öelda, kas see on õige ja witch proportios see on asendatud.
1000 ml pürrolidiini võib asendada 1000 ml Metilamiin hcl või kui palju 40% vees lahust.

Tänud edasijõudnute eest
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Yo Ma proovisin heksanofenooniga ja see ei tundunud toimivat samamoodi nagu valerofenooni kasutamisel. Kas see on kuumutamisprobleem, segamisprobleem või mis? Ma ei saanud pürrolidiini korralikult reageerida, et saada korralik vababaas APHP, juhul kui keegi seda loeb. Lõpuks oli see peaaegu mitteaktiivne. Kasutatud seadmed olid peaaegu kõik seal tagasivoolukondensaatorist eemal.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
PHP on tavaliselt raskemini kristalliseeruv. Kuid üldiselt ei tohiks probleeme tekkida. Võite seda minuga täpsustada, kuid mitte selles teemas.
 

Skurczolo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pärast bromoketi segamist etüülatsetaadis pürrolidiiniga pean destilleerima etüülatsetaadi ülemisest kihist vaakumis ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kui saate etüülatsetaati vaakumiga aurustada ja baasi kuiva atsetooniga segada, on see väga hea meetod
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tere õhtust, vabandust, kas ma saan teilt abi paluda? Ma tegin Alfa pvp sünteesi selle retsepti alusel https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone Tegin kõik nagu kirjeldatud, välja arvatud etüülatsetaadi destilleerimine, viisin hapestamise 5, panin selle sügavkülma ja soolad ei kukkunud välja, kuidas ma saan olukorda parandada? järgmine, aurustasin lahuse 1/2 temperatuuril 74-77 ja panin selle uuesti sügavkülma ja kõik ilma tulemuseta, äkki keegi on sellega kokku puutunud? palun aidake mind!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kui on hape, tuleb aurustada madalal temperatuuril või vaakumis. Saate jäägid nagu must vaigud. Selle kristalliseerimiseks peate kasutama keemiliselt puhast kuiva atsetooni. Kui see on kodumajapidamises kasutatav atsetoon, siis võib tekkida probleeme. Lisaks atsetoonile on olemas ka puhastusmeetod, kui sa saad vaigu ja lahustad selle vees. Ekstraheerige veega lahusti lisandeid ja kristalliseerige toode jahutamisel vesilahusest.
 
Top