Alfa-PVP süntees (skaala 1-10kg). Täielik videoõpetus.

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Millega võiksin asendada pürrolidiini?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Metüülamiin. Saate ka hea toote.
 
View previous replies…

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Loomulikult ei ole see tõsi. Prekursoreid võidakse mõnes ELi osas pidada seaduslikuks, kuid need on need piirkonnad ELi keskel, kus ainult nende "seadusliku" kemikaali tellimise eest saab 9 aastat vangistust.
Ärge muretsege, kui teil on vaja midagi ette võtta, nad tormavad teie koju, viskavad teid põrandale ja panevad teile käeraudad. Tegelikult teevad nad seda palju väiksemate kuritegude eest, nagu näiteks veski kandmine.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Loomulikult ei saa väita: "Kemikaali1 ei ole loetletud ebaseaduslikuna." Ainult asjaolu, et seda saab kasutada ebaseadusliku uimasti tootmiseks, on lihtsalt piisav, et saada täielik karistus. Hea sait selle kohta on: Kui rahvas sind tabab, siis on sul palju hullem saatus.
Ma kuulsin, et mujal maailmas, näiteks Texases, on umbes sama. Seetõttu ei ole see hooletus siin mõistetav.
 

Polka999

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 31, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere. Kas ma võin asendada veevaba atsetooni lihtsalt atsetooniga? või äkki midagi muud.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Parem on kasutada atsetooni. Kui teil on "lihtsalt" atsetoon, siis saab seda tühjendada.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Millist lahustit alfa-PVP sünteesi jaoks on parem kasutada etüülatsetaadi asemel, et seda saaks hapestada üle vee ja et lahusti ei seguneks vesialusega
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Niisiis... Seni jääb minu küsimus vastuseta, millised on tüüpilised ülejäänud toksilised kemikaalid alfa* sünteesides. Mõned partiid võivad tõesti tekitada kopsudes hävingut ja terviseohutuse jaoks on see teave väga oluline.

@William Dampier, @G.Patton, @HIGGS BOSSON, te olete nii suured keemikud. Teil on kindlasti vastused!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere. Kui te järgite meie videoõpetust, siis ei saa teie tootesse mingeid mürgiseid aineid.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Tegelikult ei ole ma veel midagi teinud. Rääkides teiste tehtud toodetest.

Ma arvasin, et teie, keemiaeksperdid, teate võimalikke lisandeid ja oskate öelda. Aga ma kuulsin, et mitte kõik ei tea, et kaaliumpermanganat kasutavad Hiina laborid, kui nad toodavad meile aineid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas te saate kirjeldada oma mõtteviisi ja loogikat seoses kaaliumpermanganaadi ja selle sõltuvusega lõpptoodete lisandite vahel?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Niisiis, ma püüan küsimustele ise vastata: Minu oletus on, et Pyrrolodine kui peamine lisand, mis põhjustab hingamisprobleeme.
See ei ole ainult ilmne, sest seda kasutatakse sünteesis, selle keemistemperatuur on väga lähedal pürosoolide omale, mis võib seletada, et see jõuab nii kiiresti kopsudesse.

Aga ühest asjast ma EI saa aru: See tuleks väga hästi ära pesta veevaba külma atsetooniga. Kuidas on siis võimalik, et see on ikka veel mõnes tootes?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pürrolidiini ülejääk destilleeritakse ära etüülatsetaadiga. Peale selle on see normaaltingimustes vedelas olekus ja seda on lihtne määrata. Kui näete vedelat a-PVP-d, ärge kasutage seda ja peske/kuivatage.
Võin öelda, et ma ei ole sellist a-PVP-d kunagi näinud, kuigi olen näinud palju proove.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
mis on siis need lisandid? üks mu sõber fännipoiss atsetooniga pesi mõned a-pvp selle saidi müüjalt. see oli täis yelloe sh*t, sorry need sõnad. mis need on?
miks sa ei kontrolli siin kvaliteeti ja terviseohtu?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Tere, mis on parim ümberkristalliseerida pulber ma proovisin panna 1:1 acetoniga ja sügavkülmikusse, kuid selle ikkagi tulevad pulber
 

Aggro38

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ilus skeem, nähes, kui palju iga reagent või substraat protsessi panustab, on isegi pärast paljusid reaktsioone hämmastav. Ma kasutasin molekulaarsõelte jahutatud atsetoonis, et aidata seda enne lisamist kuivaks jääda, samuti jahutades FB-d, ja mul oli üsna sageli kuni 95% ja üle 95% saagis racemiate sadestamine.
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma tahaksin küsida, kas ma saan kasutada fenheksanooni alfa-PHP valmistamiseks? Kasutada ka vesinikperoksiidi ja broomvesinikhapet broomimiseks ja pürrolidiini deaminatsiooniks? Tänan teid väga
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pöörlev aurusti on seadmete loetelus? Kuid juhiseid ja videoid sirvides ei märganud ma, et seda kasutataks. Kas mul on midagi kahe silma vahele jäänud? Või on see midagi, mida 100% EI ole selleks vaja? Loodetavasti on see viimane. Sest kõige odavam, mida ive näinud, maksab 2x rohkem kui ülejäänud varustuse nimekiri kokku.
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas kuumutusplaat koos magnetilise segajaga toimiks? Või on mingi konkreetne põhjus, miks tuleks kasutada ülevalpool asuvat segajat? Ma ei ole kaugeltki keemik. Nii et palun andestage mulle, kui minu küsimused on rumalad
 
Top