Aluminium amalgam (Al/Hg) summary

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kuidas oleks, kui enne elavhõbedanitraadi lisamist teeksite fooliumile pesu HCl-ga? Kas see ei eemaldaks oksiidikihti, mis peataks reaktsiooni?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Natuke hilja, kuid igaühele, kes loeb seda ajajärge..kasutage selleks unltra sonic cleaner'i
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Kas seda saab kasutada NaBH4-d nõudvate sünteeside asendamiseks? Püüan teha 5-MeO-DMT-d 5-MeO-T-st Hamilton Norrise sünteesi järgi, kuid mul ei ole NaBH4-i kasutada.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma ei usu, et
 
View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
kas on olemas viis NaBH4 valmistamiseks, mis ei nõua ülikõrgeid temperatuure või rõhku ja mida saab teha väikeses mahus amatöörlaboris, või annan lihtsalt alla ja tellin Hiinast ja loodan, et toll ei sea mind kahtluse alla?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, tasuks osta. Te ei tee seda ilma eriseadmete ja sobiva laborikogemuse+oskusteta.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Miks ei tööta Al/Hg selle sünteesi puhul? see peaks vähendama imiini, et metüleerida trüptamiini, mitte?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma ei ole seda viisi proovinud. Te võite selle uurimistöö läbi viia ja jagada oma kogemusi BB foorumiga.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Ma arvan, et see võib olla võimalik, kuid ma ei ole täiesti kindel. Kas te arvate, et see vähendab indooli kaksiksidet?
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Üks asi, milles ma ei ole liiga kindel, on toode, kas see teeb MMT või DMT. Teie metamfetamiini sünteesis amfetamiinist Al/Hg-ga lisatakse amiinile ainult üks metüülrühm.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Pärast elavhõbeda lahuse valmistamist lämmastikhappes, seejärel selle lahuse lisamist kolbi koos vee ja alumiiniumfooliumiga, kuidas saab selle reaktsiooni käigus tekkivad aurud õigesti õhku lasta? Aurud tunduvad olevat piisavalt tugevad, et need väljuvad õhufiltrist ja lähevad ka läbi maski. Ma mõtlesin kasutada vaakumpumpa koos kolbiga ja seejärel vaakumregulaatorit, nii et vaakumi tugevus on just piisav, et aurud saaks väljapumbata, kuid ma olen mures vesinikgaasi pumpamise pärast, kuna see võib põhjustada plahvatusohtu.
 

syntheticdrugs

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
@G.Patton Ma leidsin otsitud vastuse ja nägin selles postituses praktilisi kogemusi. Ma vajan teie vastuseid teistele küsimustele, tänan teid.
 

TheDefender1707

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Tere, kas ma saan kasutada sama koguse elavhõbe(Ii)kloriidi nagu elavhõbe(Ii)nitraati amfetamiini sünteesiks pls
 
Top