Aluminium amalgam (Al/Hg) summary

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
jah..seda ma mõtlesin , aga, klassikalistes al/hg amalgaami sünteesi marsruutides roodiumis jne...seda ei tehta kunagi, tegelikult lisatakse ketoon/mma otse ilma ühegi rinseerimiseta ....
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
uskuge mind , liiga hilja .... olen teinud 2 ebaõnnestunud amalgaami, nagu see, millega te seotud olete, kui kasutate lihvitud palle, on pind palju kriimustatud ja reaktsioon algab palju kiiremini... nagu ive näinud vähem kui 5 minutit selle ok, isegi enne..... kui ootate 30 sek rohkem kui peaksite tegema, uskuge mind ei lisa väärtuslikke asju (lähteained jne), sest olete valmis kaotama....
i dont like the grinded balls method, see läheb väga kiiresti ja parim amalgaami reaktsioon peaks kuluma 6 tundi või nii... kui liiga kiire, saagis on palju väiksem kui kui aeglane reaktsioon...
ma eelistan ruudud , kuid enne panna kolbi võite pigistada kõik need käsitsi ( mitu korda, kõik, mis mahub käed iga kord), et moodustada ebaregulaarne pool-pallid , siis see ei kleepu ja põhjustada kahju reaktsiooni fooliumi settinud põhja... nii on kergem ujuda, kuid mitte ultra paljastada AL foolium ..... õppinud halvimal viisil haha

mul oli 2 hirmuäratavat katset , kõrge temp tõstetud liiga kiiresti ja tonni h2 gaasi kõikjal ja...elavhõbedat?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
millises vormis gallium on vajalik? soolad või elementaarne?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, ma nüüd ka tean, oli arusaamatus, niipea kui supp muutub halliks ja mullid tekivad, on aeg, enam ei oota. Ma kasutan purustajat, et saada väikseid tükikesi ja surun need käega kokku, nii ka väga suurel pinnal.
Mis sa arvad, et peaks 6 tundi kestma? P2NP-st redutseerimine või sulatamine?
Näidetes on kasutatud elementaarset.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
see on võti , tumehall ja alumiinium ruudud/pallid hakkavad üles tõusma , siis jätkake inmediatelly.... ja isiklikult ma alati loputan seda , 2 korda piisab ..amalgaam jätkub ilma probleemideta ja ilma peaaegu kogu elavhõbedata.

6 tundi , see on vana info, ma eelistan lasta seda üleöö, kuid 6 tundi on minimaalne aeg, kui AL foolium on lahustunud, kui mitte, siis jätan ligi 12 tundi, muidu madal saagikus kindlasti. im ei tee amf, nii et ma ei kasuta P2NP , nii et ma eeldan selle kogu amalgaamiprotsessi .
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma alati imestan, mis teil on teie elavhõbedaga, kogus on väga väike ja kaoks pärast vababaasi vabastamist tootest täielikult ära. Niipalju kui ma olen kuulnud, on sellel muud põhjused ja see on see, et elavhõbedasool (osaliselt lahustunud lämmastikhappes) segab järgnevat reaktsiooni. Sest isegi kui te olete elavhõbeda välja loputanud, on teil ikka veel mustus põsel ja peate selle kõrvaldama.
Reaktsioon on sama, olenemata sellest, millist amiini te redutseerite, ma võin ainult ette kujutada, et P2NP on raskem redutseerida ja seetõttu on vaja ekstreemsemaid tingimusi, mis muudab aeglase reaktsiooni võimatuks. Reaktsioon P2NP-ga peab igal juhul olema eksotermiline, aga ka mitte liiga kuum. Ma ei tea, kas on mõtet reaktsioonimassi edasi kuumutada, et säilitada tingimused, et reaktsioon jätkuks. Kahjuks on liiga vähe infot selle kohta, mis nüüd mõjutab, kuidas ja kuidas optimaalne tee peaks olema kõigis üksikasjades.

Mind üllatab ka see, et keegi ei nimeta moodustuvaid kõrvalsaadusi, kusagil ei ole öeldud, kuidas neid saab vältida või mida ja kus seal üldse moodustub. Kas sellist asja ei ole kunagi uuritud või vaikitakse sellest.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
noh , ma katsetasin amalgaami koos ja ilma loputustega, ja tulemus on saagis sama.... siis eelistan loputada, et vähemalt osa sellest kõrvaldada, mdma tootmisel on palju teid, aga kui otsustate teha leeliselise-hapete ekstraktsioone , peaks HG lihtsalt välja saama , igatahes kui saagis on sama...miks mitte proovida kõrvaldada kohe esimeses etapis? võib-olla lõpptulemuses ei ole oluline, kuid kui te saate olla vähem avatud HG-le, kui jõuate nendesse etappidesse, siis arvan, et see on väärt 3 minutit loputuste etapis.

Mis puutub p2np , siis ma arvan, et tegelikult ei ole üldse vaja, et AL-foolium oleks täielikult "sulanud" (minu inglise keel haha), tundub, et sa võid palju reageerimata fooliumi ära visata ilma saagise kaotuseta, kuid MDMA puhul, kui sa ei oota, kuni AL-foolium on täielikult reageerinud, siis on saagise kaotamine suur.

nagu temperatuur, ma arvan, et tuleks kohaldada, et hoida õige reaktsioonitemperatuur, isegi kui eksotermiline reaktsioon lõpetatud, kui see on tehtud, mulliv jne hoiab jooksva ja vähem aega oodata...
kui me jätsime selle oma, reaktsioon jätkub, kuni kõik on reageerinud, kuid see võib viivitada rohkem kui 12 tundi, tavaliselt jäetakse see üleöö.

nagu amalgaam on tasakaalu raske kontrollida al 100% peame jälgima, ideaalis need 6 tundi peaks lõpetama reaktsiooni, ilma välise temp, kuid see sõltub decission võib-olla sekundit? lihtsalt oodata, et näha tumehall... oodata, kuni foolium ujub? kui see juhtub, kui palju ootab, kuni loputada , või lisada lähteaineid?
võib-olla ühel päeval ill saab teha alati sama, kuid see päev ei ole veel jõudnud haha

Vabandust minu SpainGlish
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3

täiesti nõus bro..
alandlikkus on teadmiste võti...
ja jah, mul oli sama probleem, kui ma tegin oma amalgaami...
sest ma tahtsin seda liiga palju loputada... aga probleemiks on, et h2o reageerib al.hg-ga...
mõned inimesed jätavad selle... ja nad ütlevad : ei hooli, A/B ekstraheerimisega pole probleemi...
aga ma kardan ka natuke, et minu orgaanilises lahustis on natuke elavhõbedat või mis iganes...
ma olen väga paranoiline elavhõbedasoola suhtes !

tänan teid teie sõnumi eest ja ärge kunagi andke alla, soovin, et see koht võib olla ilus jagamise ala ja keemiline perekond
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kuidas on lood galliumiga? See hävitab ka alumiiniumi ja seda võiks kasutada amalganiseerimiseks... aga ka meie kasutuses? Ma olin sellest lugenud ja mõned inimesed ütlesid jah, et see võiks olla elavhõbeda vähem, peaaegu mittetoksiline alternatiiv. Kas sellega on kogemusi? Gallium võib olla kallim, aga seda võiks kasutada ikka ja jälle.
Andke teada, mida te sellest arvate või kuulnud.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Jah, ma kirjutasin selle teema mõned nädalad tagasi, kuid seni ei ole palju tegelikke kogemusi... ma leidsin YouTube'ist mõned videod Al / Ga lahuse valmistamiseks ja ma usun, et see võiks väga hästi toimida. Ga on ju ikkagi kuni 95% ulatuses taastuv. Negatiivne asi on see, et Ga võib kleepuda oma kolvidesse, sisse. Sellest võib saada tõeline jama.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ma tahaksin toota galliumsoola, kui ma seda prooviksin, ma ei tea, kas galliumnitraati saaks toota samamoodi nagu elavhõbedanitraati? Ma arvan, et jah. See on ka ravim, mida kasutatakse kaltsiumisisalduse alandamiseks veres.

Edit: ilmselt saab: https://patents.google.com/patent/CN1762825A/en
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
See teema väärib kindlasti omaette teemat. Ma teen selle kohe, kui ma seda proovin, kui te mind ei edesta.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Jah, palun tehke seda...ma tellisin täna 50g galliumi ja proovin seda ka paari päeva pärast...palun andke teada, kuidas te kõik ette valmistasite ja milliseid tulemusi millisel skaalal saite. Vastan siis sinu teemale oma tulemustega, ehk saame üksteiselt õppida 🙋🏻‍♂️
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Siin on veel mõned andmed, mis võivad olla abiks
 

Attachments

  • CQZVuSgd48.pdf
    1.1 MB · Views: 871

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Seega tundub, et Galinstan peaks olema parim valik
 

Attachments

  • MP9BGI68wi.jpg
    MP9BGI68wi.jpg
    372.6 KB · Views: 380

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Head õhtut!
Ma leidsin selle teksti sciencemadness.org, kas see protseduur oleks võimalik Hg2Cl2 lahustamiseks, et seda saaks kasutada alumiiniumi amalgaamimiseks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Hg2Cl2 ei tööta Al
 
Top