Aluminium amalgam (Al/Hg) summary

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
no ei ole üldse kindel, ma olen noob
aga ma ei ole kunagi lugenud, et oleks asendusained
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ma proovin seda proovida ja annan aru, kui leian midagi.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
ei. see ei tööta... "miks ?"

sest mis on selles reaktsioonis kasutatav element, on alumiinium !
töötab elavhõbeda see on luua amalgaami. ja sel viisil võtta maha lay "alumiin (loomulik oksüdatsioon õhust alumiiniumile")

-teistele viisidele amiiniks on :

*LiAlH4 (Liitium-alumiiniumhüdriid), vähem mürgine, üsna ebastabiilne/ raskesti leitav.... lihtne, kui oled professionaal, sest on üks lihtsamaid reduktsioone.

*või paar Zn/Ni aga ma olen seda meetodit proovinud


kui kellelgi on veel muud infot oleks tore jagada seda ka siin.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Teie asemel katsetaksin lihtsalt väikese koormusega, kui teil on gallium olemas, ja teataksin tulemuse siin.
Gallium moodustab alumiiniumiga amalgaami nagu elavhõbe ja tekitab vesinikku, kuid elektronide tasandil on ka mõningaid erinevusi, mis muudavad elavhõbeda täielikult asendamatuks galliumiga.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
juste for the beauty; väike armas reaktsioonivideo aI+hg

 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/one-pot-synthesis-of-amphetamine-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/
Siin ka reduktsioon ilma elavhõbedata, minu arvates väga huvitav ja loeb lihtsalt, proovin ka kunagi.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ma ei näe mingit põhjust, miks galliumamalgaam ei peaks toimima. Kuid selleks, et eelnevalt al/ga-amalgamatsiooni toota, on minu arvates vaja galliumsoola. Otehrwaise ehk lihtsalt proovi natuke galliumi ja alufooliumiga rb-kolvis, keeruta seda, kuni näed, et nad reageerivad. Siis lisa P2NP ja vaata, kas see väheneb?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tõenäoliselt saaksite toota galliumkloriidi, lahustades galliumi kontsentreeritud HCl-s, seejärel lisades seda alumiiniumfooliumile. Kui te ei taha kaotada P2NP-d, võite alati proovida lihtsalt lisada sulatatud fooliumi vette. Kui see tekitab mullid, on see vesinikgaas H2O redutseerimisest avatud alumiiniumi poolt.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ma ei tea, kas te olete teadlik, kuid gallium moodustab metallidega, sealhulgas Aliga, amalgaame. kõike, mida te esimeses lõigus Hg kohta ütlesite, võib kohaldada ka galliumi suhtes. palun parandage mind, kui ma eksin, keegi.
Ma lugesin lia kohta, ma ei taha sellega hetkel töötada, liiga ohtlik minu keskkonnas, Ja Zn/Ni kohta ma ei tea üldse, kas siin on mingit infot? Aitäh.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93

Hea idee, sõber, me kindlasti kontrollime seda.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
küsimus: im järgib loputus x 3 meetodit, et kõrvaldada võimalikult palju elavhõbedat, kuid iw me valime näiteks IPA lahustiks, vana roodium/osmium sünteesi , (IPA-s või metanoolis) nad ei loputa, ja ma oletan, et nad usuvad, et kõik elavhõbedasoolad on segust väljas, kui leelise/happe sammud on tehtud.... nii... mida te arvate sellest?

loputused, kui kasutatakse vett, võivad mõjutada lõplikku saagist?
nad ütlevad, et saagis on 90% mdp2p , mis on palju rohkem minu saagist...kas see võib olla põhjus?

im teeb microscale , aga see ei tohiks olla probleem...
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
ive ei suletud viimases sünteesi, kuid pärast lugemist mõned huvitavad sünteesi marsruudid, mõned inimesed panevad selle refluxoin vältida metüülamiini kaotus... see kõlab väga loogiline, see võib olla põhjus alandamine lõplik saagikus, vähem metüülamiini amalgaami. im plaanib kasutada ühe kaela ja panna kondensaator reflux..... mida te arvate selle kohta?

Mis puutub minu amalgaamidesse, siis ma lihtsalt ootan, kuni ilmuvad mullid+hallid täpid, viskan vee kiiresti ära ja loputan..... 3 korda! ...minu amalgaam hilineb rohkem kui 6 tundi ja lõplik saagis ei ole nii nagu oodatud...noh, kasutan paksu AL fooliumi ruutudes (minu viga) aga oli raske saavutada alati 60º Celsiuse ja kunagi ei saanud 100% AL "sulatatud" , seega proovin seda mida Diogenes ütles, lihtsalt viska võimalikult palju vett 10 sekundi jooksul ära ja lisa lahustid ja kaup...siis hiljem leelishapete puhastamisel peaks minema elavhõbe välja..... im õige?

madal temp, ja viivitus amalgaamile öeldes, et im ei tee kõik õigesti..... im kindel, et loputused on probleem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Mis see on? Reflukskondensaator???
Seda on vaja kasutada amfisünteesi puhul (vaadake käsiraamatu teemat!)
Ei, te peate puhastama amalgaami happest (HNO3 tekib pärast Al+Hg(NO3)2 reaktsiooni).
Hg-sool ei lahustu nendes lahustites.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere Patton, ma mõtlesin, et Hg-sool jääb äravisatud veefaasi, selle lahustuvus on IPA-s väga väike. Loputamine on muidugi alati soovitatav.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
>it`s lahustuvus on IPA-s väga väike.
Hg soolad on IPAga mittesegunevad. Võite vältida loputamist. Sain teavet, et see ei mõjuta Hg-i lõpptootes üldse. Üks kolleeg tegi metallianalüüsi amfetamiinile ja ütles, et Hg oli seal 0,0003-0,0004 mg/kg.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tänan teid, Patton, te olete lõpuks kinnitanud minu teoretilisi spekulatsioone siin: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/post-5921

See on tõeline teadus ja äärmiselt rahustav. Minu currilent postitus oli ainult lisada minu experimeting, et kasutades paksem foolium, pesemine ainult üks kord ja loputamine nii kiiresti kui võimalik, see võib ikka toimida perfectlty.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
mees, kui aus olla , siis peaks teil olema natuke rohkem kannatust ja võib-olla ei pea inimesi lolliks ainult sellepärast, et nad küsivad midagi, mida te teate lihtsalt.....

igatahes, sa vastasid midagi väga erinevat selles teemas, millal hakata lisama ketooni ja metüülamiini pärast amalgaami alustamist, ive küsis õigesti, millal on parim hetk nende lisamiseks, ja nagu diogenes ütles näiteks ja sa olid nõus, parim hetk on siis, kui esimesed 3 märki ilmub, mitte oodata liiga palju....
see on see, mida im küsib, ma tean, kuidas amfetamiini teha.

ma saan aru, et need küsimused on teie jaoks igav, siis ma soovitan teil mitte vastata sellele.
Ma tean sügavalt palju asju paljudes valdkondades ja kui ma tõesti tahan aidata, ill teha lahkelt , sest keegi on sama kahtlus, mis teil oli aeg tagasi.
dont võtta kui ofense, lihtsalt öeldes.

Mis puutub mitte-inglise keelt rääkivatesse inimestesse, siis olge kannatlik härra, maailmas on palju rohkem inimesi, kes räägivad hispaania keelt kui inglise keelt, ja kui turist või keegi tuleb minu riiki ja vähemalt üritab rääkida hispaania keelt, olen alati õnnelik, lahke ja kannatlik.
Hiljuti pidin ma ümber sõnastama ühe küsimuse lihtsalt sellepärast, et te arvate, et me kõik peame rääkima täiesti inglise keeles..ja iga inimene, kes seda luges, sai sellest kindlasti aru.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
samuti , im selgelt küsis süntesaator, metos võib leida roodium jne... nad ei loputa amalgaami, samuti, sest nad ei kasuta vett, nad lahjendavad IPA või metanooliga... nii... kui on mingi süüdlane, on need! haha

need tüübid teavad, mida nad teevad, ma oletan, et nad kõrvaldavad elavhõbedat leelise/hapete etappidega. sa ütled, et elavhõbe ei lahustu nendel lahustitel, aga, nad lihtsalt ei saa elavhõbedast lahti? kunagi? see on minu esialgne küsimus.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
OH man.... miks ma lugesin seda..... nüüd im muutub hulluks, et leida sobiv.... peaaegu mitte ühtegi alumiiniumi ei leia puhtusandmetega.... leidsin ainult ühe, kuid viivitan 4 päeva või nii haha... olen lugenud comertial grade al fooliumi puhtuse kohta ...ja leidis mõned poisid teevad 6 proovi uuringut, ja nad leidsid 5 6-st on lähedal 99% .... kas te arvate, et kommertsklassi al on halb kraam? im kasutab 30 micrones thuckness fooliumi kasutatakse panna ja suitsu sishas jne.... ei ma ei tea, kas im võttes saagikadu tõttu halva kvaliteediga ..
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ma olen äärmiselt kannatlik. Iga päev vastan samadele küsimustele. Ma olen natuke segaduses, kui inimene ei püüa kirjutada õigesti küsimust ja kui solvata mind, et ma ei ole kannatlik, lol. Ma ei saa lugeda teie mõtteid... proovige lugeda, mida sa kirjutasid enne postitamist palun.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Te olete hea inimene, kuid siin ei ole turistide koht, siin on keemiline foorum. Ma püüan teid aidata, kuid ma ei saa aru, mida te tahate öelda. See on natuke raskem kui öelda suunda tänaval.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Elavhõbe ei ole seotud (seotud) amfavaba alusega. Kui teete ekstraheerimist amalgaamilahusest, jääb elavhõbe vette (mis siis visatakse ära).
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
et halb inglise keel läbis kogu maailma ja kunagi ei olnud probleeme... võib-olla ma räägin veidralt, kuid piisavalt, et aru saada, minu inglise keel on automaatselt õpitud, vähemalt ma püüan, kuid Sir, ill kasutada tõlkijat teile haha... nalja, ma oletan, et teil on igav vastata samadele asjadele päevast päeva.
 
Top