Aluminium amalgam (Al/Hg) summary

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Järgmine tähelepanek: 15 minutit pärast vee lisamist alumiiniumfooliumile ja elavhõbedasoolale on mul tumehall veelahus, milles on palju väikeseid mullikaid, mis moodustavad vahu. Pärast seda, kui valan vee ära, kuulen alumiiniumi krigisemist ja valge suitsu tõusmist, palju valget suitsu.

Kas ma valasin vett liiga vara või liiga hilja?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
jälgige, et mullide voolamine on pidev ilma peatusteta, ja jälgige, et alumiiniumfoolium on juba hästi kaetud tumehallide jälgedega ja siis teate, et teie amalgaam on edasiseks kasutamiseks valmis... hoidke elavhõbedaaurude eest, kasutage alati kaitset ja siis on kõik rõõmud!!!.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mis see on? Reflukskondensaator???
Seda on vaja kasutada amfisünteesi puhul (vaadake käsiraamatu teemat!)
Ei, te peate puhastama amalgaami happest (HNO3 tekib pärast Al+Hg(NO3)2 reaktsiooni).
Hg-sool ei lahustu nendes lahustites.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Tere Patton, ma mõtlesin, et Hg-sool jääb äravisatud veefaasi, selle lahustuvus on IPA-s väga väike. Loputamine on muidugi alati soovitatav.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
>it`s lahustuvus on IPA-s väga väike.
Hg soolad on IPAga mittesegunevad. Võite vältida loputamist. Sain teavet, et see ei mõjuta Hg-i lõpptootes üldse. Üks kolleeg tegi metallianalüüsi amfetamiinile ja ütles, et Hg oli seal 0,0003-0,0004 mg/kg.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Tänan teid, Patton, te olete lõpuks kinnitanud minu teoretilisi spekulatsioone siin: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/post-5921

See on tõeline teadus ja äärmiselt rahustav. Minu currilent postitus oli ainult lisada minu experimeting, et kasutades paksem foolium, pesemine ainult üks kord ja loputamine nii kiiresti kui võimalik, see võib ikka toimida perfectlty.
 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Kas selle asemel võiks kasutada HgSO4?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas olete minu artiklit lugenud?
 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Just nägin, et ma võiksin seda kasutada, sorry xd

Hg2Cl2 ei saa kasutada ainult madala lahustuvuse tõttu või on mõni muu seletus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Hg Hg2Cl2-s on oksüdatsiooniastmega +1, te vajate +2 HgCl2-s või Hg(NO3)2-s.
 

souldecoder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
oluline küsimus:

Ma eeldan, et see on vesinik ja IPA, kuid ma kahtlen, kas alumiinium vabaneb ka.....

ja kui jah, siis millises koguses ja kui ohtlik on?
tnx ette
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Tere Patton, kas HgCl2 kasutamise eelis on HgNO3 asemel HgCl2? Esimene on paremini vees lahustuv ja seda saab nitraadisoolast üsna lihtsalt valmistada. Seejuures ei meeldi mulle selliste mürgiste ainetega jamada, kui selget eelist ei ole.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere Diogenes. Nagu ma juba ütlesin, ei sobi HgNO3 amalgaami tootmiseks, vaid ainult Hg(NO3)2-sool. Hg(NO3)2 ja HgCl2 vahel ei ole mingeid erinevusi.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Tere Patton, vabandust, ma pidasin silmas elavhõbedanitraati Hg(NO3)2, kuid minu küsimusele sain vastuse. Ma ei ole HgCl2 proovinud ja ma arvasin, et võib olla põhjus, miks inimesed seda kasutavad, vaatamata sellele, et nitraadisoolast valmistamiseks on vaja teha lisatöö. Igatahes tänan teid vastuse eest.
 

twok

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere. Elavhõbedasulfaat on äärmiselt mürgine. Ja ei, te peate Hg-koguse ümber arvestama molaarses suhtes.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Tere poisid, lihtsalt jagasin hiljutisi järeldusi. Ma olen naasnud `vana hea Al / Hg amalgaami reaktsiooni juurde, lihtsalt ei ole piisavalt NaBH4 ja ei tahtnud selle peale raha kulutada. Varem kasutasin Al/Hg, kuid ei olnud kunagi edukas loputusvahendi asi, mis - nagu ma näen - häirib paljusid siinseid uustulnukaid. Võti on, mis minu meelest aitab sind välja, on mõningate väikeste ja oluliste detailide rõhutamine:
- võimalikult paksu fooliumi kasutamine on kohustuslik, unustage supermarketi fooliumid, kuigi mõnikord võib sealt ka paksemaid fooliume leida. Olen tellinud Al-fooliumi netist, teadaoleva paksusega, vist umbes 25 mikronit. See teeb amalgaamimise PALJU aeglasemaks, nii on sul rohkem aega õige hetke valimiseks ja isegi teiste koostisosade ettevalmistamiseks, kui sa seda veel teinud ei ole.
- Foolium ei pea tingimata olema kohvi jahvatatud, kuigi ma ei ole võrdlust teinud, minu saagikus oli 80% lähedal.
- Ole kiire loputamisega ja ära kasuta liiga palju vett. Olen proovinud ainult ühte loputust.
- Kiirus: lisage kiiresti vett, tehke paar raputust ja filtreerige kiiresti.
- Kui teil on amalgaamitud foolium, lisage oma reaktiivid/prekursorid ja jälgige, mis toimub. Ärge kasutage selles etapis jääveevanni jahutamiseks. Reaktsioon algab vähem ägedalt ja mõne sekundi pärast, nii et teil on rohkem aega kondensaatori kinnitamiseks ilma liiga palju gaasi sisse hingamata.
- Oodake, kuni reaktsioon on kindlasti alanud ja hakkab peaaegu käest ära minema (kuid ärge oodake ka liiga kaua, kuni see hakkab üle keema, sest muidu TAPETE oma reaktsiooni. Põhimõtteliselt oodake, kuni seal on mullimine ja kolb muutub väga kuumaks, siis hakake seda jahutama .
- Ma lõikasin 45g fooliumi ja see ei olnud liiga palju, suurus oli umbes pool väikese tikutoosikarbi suurune. Lisage tükeldatud foolium kohe kolbi.
- Selle meetodiga saavutasin umbes 80%, ma ei arvutanud täpset saagist, kuid see oli üsna hea kogus.
= kasutasin HgCl2 asemel HgNO3, kuid ma ei usu, et see on oluline.
- Kasutades kahte kondensaatorit vähendasin 35g P2NP 2 L kolvis, ma proovin suurendada, kui mul on suurem kolb. Näiteks 70g 5l kolvis, reaktiivi/kolvi suurus ei ole ilmselt lineaarne.
- Olen proovinud ainult ühte kiirpesu ja see woked fan1tastic. Soovitan seda ka teistele, siis proovida ja suurendada loputuste arvu.

Kokkuvõtteks: fooliumi paksus on oluline, eriti algajana ja mitte kohe jahutada; oluline on ka olla kannatlik ja oodata, kuni kogu foolium läheb pinnale, ei tohi olla liiga kiire, sest see võtab kauem aega, aga sul on ka suurem aken.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Kas seda saab kasutada NaBH4-d nõudvate sünteeside asendamiseks? Püüan teha 5-MeO-DMT-d 5-MeO-T-st Hamilton Norrise sünteesi järgi, kuid mul ei ole NaBH4-i kasutada.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma ei usu, et
 
View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Üks asi, milles ma ei ole liiga kindel, on toode, kas see teeb MMT või DMT. Teie metamfetamiini sünteesis amfetamiinist Al/Hg-ga lisatakse amiinile ainult üks metüülrühm.
 
Top