Amfetamiini puhastamine happe-baasi ekstraheerimise abil

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Lõpuks ometi midagi õigesti tehtud :D
 

BakingBread

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
mis siis, kui toode on lõigatud kofeiiniga?
Kas see ekstrakt koos amfetamiiniga, kui kofeiinsulfaat/fosfaat?
Kui jah, siis kui palju sellest üle tuleks? kogu kogus?
Tänud!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kui amfetamiinsulfaat on kofeiiniga venitatud ja teete A/B ekstraheerimise, siis kofeiini vees lahustumise tõttu eraldub pärast NaOH lisamist ja teise vababaasikihi moodustamist enamik kofeiini amfetamiinist ja jääb veekihti.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Kas ma võin minna sulfaatidelt ja fosfaatidelt üle hüdrokloriidile? Mida ma peaksin tegema?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lihtne, järgige ülaltoodud protseduuri ja asendage lõpus hape. amf. HCl on hügroskoopiline ja rikneb kiiresti, mitte midagi, mida te teete, kui te ei taha seda kohapeal suitsetada.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Kas ma saan seda teha? Kas te saate mulle selgitada?

1. Te peate saama 1 mol amfetamiinivaba aluse (1), lisades amfetamiinisoolad 20%-lisesse NaOH vesilahusesse pH 12-ni, segades 15 minutit ja ekstraheerides. Amfetamiinivaba alus DCM või bensiini eetriga 3 x 75 ml.

2.HCL gaasimullid
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere. Jah, te peate barbotate HCl gaasi läbi amfavaba aluse lahuse
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Punkti 6 puhul. Ühendage ekstraktid. Kas see tähendab, et kombineerida nii ülemine kui ka alumine kiht uuesti? Im segaduses vabandust algaja küsimus
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
See on omamoodi ekstraheerimine. Kõik petrooleetrilised ekstraktid ühendatakse pärast 3x ekstraheerimist.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Pärast ive lisatud petrooleetrit 3x korda. See on see, mida ive sai. Nii et siit, minnes sammu 7, ma lisan mgSO4 sinna sisse, pitseerin selle ja panen selle sügavkülma?
 

Attachments

  • saKt2WVD09.jpg
    saKt2WVD09.jpg
    1.6 MB · Views: 175

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kas olete eraldanud kihid pärast eetri lisamist?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Veel mitte, praegu on seal 2 kihti, mida ma näen. Petrooleeter on peal. Nii et nüüd pean ma kõigepealt petrooleetri ülevalt eemaldama?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Okei sai. Lugege nüüd edasi.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
@G.Patton Ma lisasin amf veele suhtega 1:1 nagu teie juhised siin ja minu ülemine kiht on läbipaistev. Kas läbipaistvus näitab puhtust või vähem puhtust?

Samuti puudutasin uudishimust lahuseid ja märkasin, et minu alumine kiht on õlise tekstuuriga, samas kui ülemine kiht kuivab kokkupuutel nagu alkohol. Kasutasin petrooleumi eetrit kihtide eraldamiseks, kuid olen veidi segaduses tekstuuri tõttu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, amfosulfaat lahustub täielikult vees. Ma ei tea, mida sa said ülemiseks kihiks, see ei ole amfetamiin. Petrooleeter ei lahustu vees ja ei ekstraheeri amfetamiini soola. Te peate selle lisandi õli eraldama ja saama amfetamiini vaba aluse NaOH aq lahuse lisamisega. Seejärel saate ekstraheerida aluse petrooleetriga. Loodan, et saate minust hästi aru.
 
View previous replies…

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Jätkasin ülejäänud sammu järgimist nagu kirjeldatud ja mul õnnestus saada puhastatud amf-soola tagasi. Tõenäoliselt seetõttu, et ma panin selle ekstraheerimisprotseduuri katsetamiseks väikese koguse amf-soola. Mul on siiski üks küsimus viimase sammu kohta, kui ma lisan H2SO4-i, hakkas amf-sool kristalliseeruma, ma katsetasin väikest proovi, lisades rohkem väävelhapet kui peaks, lihtsalt selleks, et näha, mis juhtub. Kristallid kadusid ja see muutus punast värvi lahuseks.

kui ma ei lisa piisavalt H2SO4, siis mõned kristallid ei kristalliseeru, samas kui ma lisan liiga palju, siis see kaob ja muutub punaseks. Seega küsimus on, kuidas ma tean, kui palju H2SO4 lisada, et saada maksimaalne saagis?
 

Attachments

  • A9tqbav36O.png
    A9tqbav36O.png
    478.1 KB · Views: 145

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere. Kasutage pH-indikaatorpaberit. Kui te ei tea seda, vaadake Lab FAQ jaotises ringi.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kui oleks vaid olemas standardiseeritud mõõtmine happekontsentratsiooni kohta lahuses, mida saaks kohe ja lihtsalt testida, kurat, mis häda, keegi peaks selle leiutama.
 
Top