Amfetamiini puhastamine happe-baasi ekstraheerimise abil

teodor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 12, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
hi.kas ma saan kasutada benseeni amfetamiini baasi ekstraheerimiseks
 

TimmyT

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Hei, kõigepealt suur tänu üksikasjalike juhiste eest! Mul on ainult 2 küsimust:

1. Te räägite alati H2SO4-st 1:1 segatuna atsetooniga, kuid minu riigis on see hape kontrollitud kemikaal, samas kui H3PO4 on vabalt kättesaadav. Fosforhappega on aga see probleem, et see on alati saadaval ainult vesilahusena (nt 25% veesisaldusega). Kas samm 11 töötab ikkagi kirjeldatud viisil või lahustab veesisaldus amfetamiini fosfaadi? Kui sellega ei toimi, siis mida ma pean tegema, et see vesihappega toimiks? Kas ma võiksin seda magneesiumsulfaadiga kuivatada?

2. Kas ma võin neid juhiseid 1:1 niimoodi ka MDMA-HCl ja Ketamiin-HCl suhtes rakendada ja kui mitte (mis oleks minu oletus bcs -HCl), siis mida ma peaksin nende ainete puhul teisiti tegema?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1, IMO H3PO4-ga on keerulisem töötada, sest mida sa ütlesid, on lihtne liialdada ja lahustada oma toode pudelis. sa saad oksalaadi, kasutades oksaalhapet alkoholis. oksalaatsool on kena ja stabiilne, mitte hügroskoopiline. kui sa ei leia oksaali, milles ma kahtlen, saad vastavatest hapetest fumaraati, stearaati, glutamaati, suktsinaati.

2. Et mdma jah, ketamiin idk
 
View previous replies…

TimmyT

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
1. Nii et kui ma saan teie vastusest õigesti aru u eeldan, et kasutan oksalaati asemel H3PO4. Kas lõpptoode oleks siis amfetamiini oksalaat? Ja kui jah, siis miks seda ei mainita kuskil mujal, kui lugeda happeliste aluste puhastamise kohta? Ja miks ma pidin fosforhapet lisama koos atsetooniga, aga oksalaadiga äkki soola ja mitte hapet?

2. Kui kasutada seda tehnikat MDMA-HCl puhul, nagu nimigi ütleb, siis see on selle hüdrokloriidsoola kujul. Aga kuna ei H2SO4 ega H3PO4 ei sisalda hüdrokloriidi, siis kuidas tekiks HCl? Või peaksin ma H2SO4 asemel kasutama soolhapet? Ja kas NaOH suudaks ikkagi luua MDMA vababaasi versiooni 2. etapis? Ja teine küsimus on, et kuna nii ketamiin-HCl kui ka MDMA-HCl sisaldavad HCl, siis kas see ei tähenda, et sama tehnika, mis töötab MDMA puhul, peab töötama ka ketamiini puhul?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Head küsimused!

1. Jah, te kasutate fosforhappe või väävelhappe asemel oksaalhapet . jah, õige, amfetamiini oksalaat. väävelhape on lihtsalt de facto hape, ei oska täpselt öelda, miks, võib-olla sellepärast, et tal on dehüdreerivad omadused ja seda kasutatakse laialdaselt tööstuses, kuid paljud teised happed annavad sobivaid soolasid.Kui te ei usu mind, vaadake, milliseid soolasid adderall sisaldab :)
Viimasest küsimusest ma ei saa aru, kuid ei ole oluline, kuidas te seda lisate, mõned asjad on paremad atsetoonlahuses teised alkoholis lahustuvuse tõttu, aga te võite lihtsalt lisada fosforhapet nagu on, või oksaalhapet tahkel kujul..teil on natuke segamist teha, kuid lõpuks soolad precipiate, kui lisada alkoholi sol. sadestumine on rohkem või vähem kohene, ma loodan, et see on selge.

2. Jah. te kasutaksite vastavat hapet ofcourse, mis nagu te ütlesite on HCl. jah, naoh vabastab teie amiini sõltumata. see oleks loogiline järeldus, kuid kuna mul pole ketamiinist aimugi, siis eelistan mitte kommenteerida, vabal baseeritud vorm võib olla ülihapukas ja lihtsalt laguneda või hüdroliseeruda või kes teab mida veel, ma eelistan mitte kommenteerida, kui ma ei tea.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
lihtsalt pidage meeles, et oksaalhappel on teatud määral mürgisuse aspekt (mitte et keha oleks sellega mürgitatud, kuid näiteks neerukivid koosnevad umbes 80% kaltsiumoksalaadist) oksalaatsoola ei tohiks minu arvates kuritarvitada (see võib tegelikult õpetada mõnedele inimestele, et amfetamiinide kasutamisel on saladus, et tuleb jõuda arusaamisele "vähem on rohkem").
 

TimmyT

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Täname hoiatuse eest. Olen nüüd natuke uurinud atsetooni ja fosforhappe lahuse kuivatamise kohta ja leidnud, et see on võimalik magneesiumsulfaadiga, kuna reaktsiooni tõenäosus on üsna väike, seega valin selle variandi. Kuid ma leidsin ka, et nii H2SO4 kui ka H3PO4 lahustuvad atsetoonis suhteliselt halvasti. Kas see ei tähenda, et osad happed võivad lahusest välja sadestuda ja sattuda filtrisse koos amfetamiini soolaga kristalliseerunud kujul?
 

TimmyT

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Hea küll, aitäh vastuse eest. Mul on vaid mõned viimased küsimused, et tagada, et ma ei tee midagi valesti. Kui ma kasutan oksaalhapet, siis kas ma võin seda ka lihtsalt 1:1 atsetooniga segada või on vaja etanooli? Kas oksalaat muudab füüsikalisi või keemilisi omadusi (eriti lahustuvust erinevates lahustites nagu atsetoon ja heksaan) võrreldes amfetamiinsulfaadiga? Ja lõpuks, kas atsetooni/etanooli ja happe segu peab olema kuiv, st kas ma pean selle uuesti selgesõnaliselt magneesiumsulfaadiga kuivatama või piisas ainult lahusti kuivatamisest enne happega segamist või ei oleks veesisaldus üldse oluline?

Edit: see sõnum oli mõeldud vastuseks @UWe9o12jkied91d, aga ei oska seda nüüd kustutada ^^
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
soovite, et kõik oleks võimalikult kuiv, vesi on sel juhul vaenlane, ei ole halb mõte kuivatada kõik lahustid.
Ma arvan, et meOH ipOH etOH kõik toimivad, atsetoon võib, sõltub happe lahustuvusest, kõige parem on seda otsida ja kasutada suurimat. peast ma ei usu, et see lahustub atsetoonis, aga vaadake järele pls.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
arvestage ka sellega, et happed ja alkoholid moodustavad tasakaalureaktsiooni kineetikas estrite, seetõttu ärge hoidke eriti tugevate hapete lahuseid alkoholides (primaaralkoholid, eriti metanool, on eit, IPA on parem, kuid atsetoon on parim).
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ma olen leidnud IPA:H2SO4 (10:1) väga stabiilne, kui ma jätsin selle nädalate jooksul toatemperatuuril (ühendatud, et hoida hapniku ja niiskuse eest õhus), siis, kui ma mõistsin, et see on veel mõned nädalad hiljem, proovisin seda A-sulfaadi sadestamiseks ja see töötas täiesti hästi.

Atsetoon seevastu ei püsinud 10% mahu H2SO4 juuresolekul pikemat aega stabiilsena, see muutus punaseks, ebameeldiva lõhnaga. Proovisin mitmeid erinevaid meetodeid, mitu H2SO4 (eri marki jne) ja destilleeritud&kuivatatud atsetooni, kuid see muutus alati mõne tunni jooksul punaseks. Ainus viis, kuidas seda punaseks muutumist edasi lükata, oli kasutada külmakülmutatud atsetooni ja H2SO4, millele lisasin hapet väga aeglaselt tilkhaaval (see lisamine tekitab palju soojust). Nii püsis see piisavalt kaua värvitu, et teha sool värvitu seguga.

Mingil hetkel tegin võrdse koguse aluse (IPA-s lahustatud) neutraliseerimise võrdluse kas IPA:H2SO4 vs. atsetoon:H2SO4. Saadud soola mass oli peaaegu võrdne.

See punase värvi muutus atsetooniga oli nii häiriv, et alustasin vestlust ekspertidega, kuid me ei jõudnud lõpliku järelduseni, nad ütlesid, et see pidi olema mingi lisand ja soovitasid jahutamist, mis lahendas probleemi, kuid ei muutnud lahust stabiilseks. Võib-olla ma ei olnud piisavalt ettevaatlik, et hoida seda õhu eest ja mingi oksüdatsiooniprodukt põhjustab seda värvi, mida soojus kiirendab?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
see on tõsi, põhjus, miks happelahust tuleb valmistada kohapeal
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Üks parandus: mis tahes tugev hape käivitab atsetooni katalüütilise enesekondensatsiooni, mille tulemuseks on värvilised tõrvad ja mitmesugused küllastumata ketoonid.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
võib saada sügavpunaseks, kui see unustatakse, kuid ma soovitan seda ära visata kohe, kui töö on tehtud, ma olen kõige rohkem meeles, et vitriol on traditsiooniliselt tugev oksüdeerija ja mul oli sellest valmistatud lahus ühendis, mis võib anda triatsetoonperoksiidi... kaboom, kui juhuslikult oli oksüdeerija 50% + a.q. peroksiidiga
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tere kõigile. Ma tegin oma 3-fma pesu alkoholi IPAga

VRlJauwqk6

Tegin 5 pesu ja kaotasin üle 50% tootest. Mul ei olnud häid filtreid ega head materjali, kuna ma ei saanud teha vaakumfiltreerimist, filtreerisin gravitatsiooni abil ja kasutasin veidi survet, et võimalikult palju kuivatada ja nüüd on see kuivamas

Ma mõõdan ka ph ja see tuleb kõrge, ma ei ole kindel, kas 7 või 8. Lisan ka foto ph-st

FBIZ967VDl


Kas keegi võiks mulle natuke nõu anda? Kas tõesti oli nii palju abiaineid või sünteesi jäägid? või et see oli ka lõigatud, väike osa on jäänud klaasi ja filtritesse kuna ma kasutasin väga peeneid kangaid aga muidugi ükskõik kui peeneid, see ei ole filter filter ja palju materjali on jäänud sinna kuna ma ei saanud seda eemaldada ilma võtta mind kiudude Kas see töö oli midagi väärt? kas keegi oskab mind aidata?

minu inglise keel on väga halb sorry kui midagi ei saa aru

See on lõpptulemus. Unustasin enne pesu alustamist pildi teha.
BnadU8wlZc

Järgmine kord teen märkmeid mida pean tegema enne alustamist ja seega on sammud mida järgida. lisaks kohvifiltrite hankimisele, mida polnud kusagilt leida

igasugune abi ja nõu on teretulnud
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Kas olete IPA-d enne pesemiseks kasutamist kuivatanud? Kas see oli jääkülma? Need kaks asja on põhilised ja 5X pesemine tundub ülemäärane, eriti veidi märja lahustiga. Ma arvan, et 3 pesu peaks olema piisav ja vähemalt üks neist peaks olema KUIVA atsetoon (eelistatavalt viimane, sest siis on teil lihtsam töö lahusti aurustada).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ma olen üsna kindel, et atsetoon on see, mida ma täheldan, mida te ei maininud, nii et ärge visake oma IPA-d lihtsalt laske osa sellest aurustuda, seejärel lisage segades külma atsetooni ja see tuleb lahusest välja. Jah, atsetoon või isegi MEK on nii palju parem kui IPA.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Järgmine tähelepanek, mis sünteesitee amfetamiinile ei ole oluline.
Pärast seda, kui A-freebaas vabaneb NaOH lisamisega ja koguneb õliselt pinnale, teen ekstraheerimise petrooleetriga.
Kõigepealt viin lahuse silindrisse ja ootan, et moodustuksid kihid. Ülemise kihi kogun süstlaga Erlenmeyeri kolbi. Seejärel tuleb lahus eraldussahtrisse ja seda raputatakse 3 korda 10% lahuse mahust petrooleetriga ja kogutakse samuti Erlenmeyerisse.

Siin on märgata, et amfetamiini alus ei segune täielikult petrooleetriga ja ka siin moodustub kaks kihti.
Erlenmeyer kuivatatakse 1-2 teelusikatäie MgSO₄-ga ja nüüd juhtub midagi kummalist.
Lahus muutub üha paksemaks ja paksemaks, isegi raputamine ei aita, see muutub moosiks. Kaks tundi sügavkülmas ja siis vaakumfiltreerimine ja mul on nüüd palju rohkem soola kui ma lisasin.

Mis siin toimub?
Kas A-freebase reageerib MgSO₄-st pärit SO₄-ga ja moodustab amfetamiini sulfaati?

Kui ma lahustan soola osaliselt keeduklaasis veega, tekib jälle õline kiht. Pärast NaOH lisamist saab ülemise kihi ekstraheerida ja panna koos petrooleetriga taldrikule, et eeter aurustuks.

Kes oskab öelda, mis seal MgSO₄-ga kuivatamise ajal juhtub, kas valida mõni teine kuivatusaine?
Kas kasutada midagi muud nagu petrooleeter?
Olen tänulik igasuguse abi eest. aitäh.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tõenäoliselt valmistate Na2SO4, sest teie eetri/õlipõhise aluse segusse jääb NaOH. Miks te ei pese seda enne kuivatamist paar korda destilleeritud veega ja vaata, mis juhtub.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
See kõlab hästi... ma.proovin järgmine kord.

Aga kas te oskate ka selgitada, kust tuleb A-freebase, kui ma filtreeritud soola veega lahustan? Kas see moodustub tagasi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, amfebaas reageerib Mg2+ ioonidega pärast pikka ekspositsiooni. Ma arvan, et see on teie masti moodustumise põhjus. See ei ole parim kuivatusaine amiinide jaoks. Na2SO4 on selle protseduuri jaoks parem.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Viisin ilma probleemideta läbi amfetamiini A/B ekstraheerimise MgSO4-ga. Tõenäoliselt on teie probleemi põhjus erinev.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah minul ka, aga mõnikord on mul see tulemus, et midagi reageerib kuivatamise ajal. Ma arvasin, et ma ei ole ainus, kes juhtub
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
ACAB, ma lugesin teie postituse uuesti läbi ja arvan, et probleemi võti on selles lauses:
"Siin on märgata, et amfetamiini alus ei segune täielikult petrooleetriga ja ka siin moodustub kaks kihti." See tähendab, et kiht, mida te ekstraheerite kui "õline alus", ei ole puhas õline alus. Miks te ei kasuta ka siin petrooleetrit (või muud mittepolaarset lahustit)? Ma mõtlen, et alates sellest, kui teie lahused jõuavad pH12 ja moodustub kiht, on ok, et eraldada õline kiht, kuid pange see eraldussahtrisse ja lisage võrdne kogus petrooleetrit, siis salvestage petrooleetri kiht Ehrlenmeyerisse, kui moodustub kaks kihti. Mitte petrooleetrikihi (kui see moodustub) võite lisada algsele veele ja seejärel ekstraheerida koos ülejäänud veega. Ainult 10% vee mahust 3 korda kasutades on ilmselt liiga vähe, kasutage 30%, siis 20%, siis 20%.

Ma tean, et see on üsna palju eetrit, võite kasutada vett indikaatorina: vesi muutub peaaegu selgeks, kui suurem osa õlist on ekstraheeritud.

Ühendage bensiini eetrifraktsioonid, lisage need eraldussahtrisse ja peske vähemalt 2-3X destilleeritud veega, seejärel 1X soolveega (küllastunud NaCl lahus). Seejärel alustage kuivatamist, kuid lisage ainult "piisavalt" MgSO4, mitte "rohkem on parem". Kui MgSO4 näitab 15-20 minuti pärast lumepalliefekti, siis on kõik korras. Kui teil on mol-sõel, siis võite ka seda kasutada MgSO4/Na2SO4 asemel. GRAVITY filtreerib MgSO4. Mulle ei meeldi see väga, kuna see on üsna väikese molekuli suurusega ja võib läbi mõne filtri tulla ja vajab rohkem kui üks kord filtreerimist.

Kui sul on selge ja kuiv bensiini eeter siis destilleeri see, nii et kasutades rohkem enne ei ole oluline, saad selle tagasi. Seda peaksite niikuinii tegema enamiku oma lahustitega.

Samuti, üldreeglina, kui jahutate või lihtsalt jätate õue mingeid kuivi lahuseid, ärge kunagi unustage katta seda köögiklingi kilega ja kummipaelaga, et see oleks õhukindel.

Andke meile teada, kui probleem ikka veel püsib, kui te seda teed järgite.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Eeldan, et moodustunud kihi saab eraldada (minu jaoks on see A-õli, sest midagi muud peale lisandite ei saa seal olla, kui ma olen vabastanud vababaasi) ja ma pean ülejäänud lahuse ainult petrooleetriga ekstraheerima. Kas see oletus ei ole õige?
Sest kui ma üritan petrooleetriga ekstraheerida kahte kihti, siis on mul alati 3 kihti ja ma ei saa kõike ekstraheeritud või ma peaksin tegema palju ekstraheerimisi, kuni keskmine kiht on täielikult lahustunud. Kui see üldse võimalik on.
 
Top