Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Tänan teid vastuse eest, mu sõber. Mul on veel üks küsimus. Kas ma panen amfetamiini kuivasse ja pimedasse kohta mitu tundi või päeva? või päeva? Ja mida pärast seda? Tänan teid
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Amfetamiini säilitamine on sarnane ravimite säilitamisele: pimedas, jahedas ja kuivas kohas, hapniku juurdepääsuta mahutis. Sellistes stabiilsetes tingimustes säilib amfetamiin pikka aega.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kas pärast amfetamiini kuivatamist külmikus on veel üks plaan või on töö tehtud?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Pärast puhastamist ja kuivatamist on amfetamiin täielikult kasutusvalmis. Ja kuidas seda ladustada, kirjutasin eespool.
 

a_king

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Tere kõigile ma tahan sünteesida Crystal methamphetamin on olemas mingi meetod või video, kuidas seda teha.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mul on küsimus, kui suur peaks olema naatriumhüdroksiidi puhtusaste? Leian internetist 25% või 50%. Ma ei tea, kas see sobiks
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Miks ei lisata enne alkaniseerimist vett ning ülejäänud alkohol ja suur osa veest destilleeritakse uuesti ära? Seejärel lisatakse leelis ja amfetamiin kogutakse aurudestillatsiooniga ning ekstraheeritakse eetriga. Kas selle tulemuseks ei oleks puhtam toode? Või pigem, mis on selle etapi lisamise vastu?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Selles videos sellist etappi ei ole. Video on võetud avatud allikast ja toimetatud meie foorumi jaoks. Kuid täiendavad etapid ei ole välistatud ja ei ole vastuolus selle videoga. Võite teha video sellest etapist, mis teid huvitab, ja saata see meile postitamiseks koos kommentaaridega või postitada selle ise.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, see on õige, kuid minu küsimus oli pigem mõeldud küsima, kas see etapp on ebavajalik ja seega ei anna mingit puhastuse edu, saagis langeb väga järsult või tekivad muud puudused, või kas see täiendav etapp tõesti parandab toote puhtust. Ma ei tahtnud kritiseerida video sisu.
Ainult seda erinevust esile tuua ja selle mõtet testida.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Video esitab sünteesi lihtsustatud versiooni, jättes välja kõik protseduurid täiendavaks puhastamiseks ja saagise suurendamiseks. Soovi korral võib amalgaami mitu korda veega pesta, lisaks ekstraheerida amfetamiini aluse lahustitega, destilleerida aluse auruga, teha happe-baasi ekstraheerimist ja eraldamist isomeerideks.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, muidugi on palju muid samme, mida võiks võtta, lihtsalt mis kõik on tegelikult mõttekas? Kas elavhõbedasoolade välja pesemine veega on tõesti nii hea? Kuhu panna saastunud vesi? Siis pigem hiljem eraldunud tahkisena ära visata. Soolad lahustuvad vees, mitte eetris, nii et toode on täiesti elavhõbedata, ka aurudestillatsioon eraldab soolad. Huvitav, kas AB ekstraheerimist on pärast aurudestillatsiooni ja atsetoonipesu ikka vaja?
Sellepärast ma küsin küsimusi.
Kusagil öeldi, et aurudestillatsioon teeb õli "pikaks", st lahjendab ja on väiksema saagisega. Ma ei kujuta ette, et see vastab tõele, aga võib-olla tõesti jääb 10% õli alles, sest see ei lähe täielikult auruga kaasa.
Püüan lihtsalt leida infot, et saada paremaks.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kui ma ise amfetamiini valmistan, siis pesen ma elavhõbedasooladest saadud amalgaami põhjalikult veega ja teostan happe-aluselise ekstraheerimise ning seejärel pesen lõpptoote põhjalikult atsetooniga. Ma arvan, et sellest piisab ja destilleerimine auruga neile, kes tahavad keemiliste protsessidega vaeva näha.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Esimene happe-baasi ekstraheerimine on alati vajalik amfetamiini aluse (õli) saamiseks, ma tegelikult arvasin, et pärast soolamist võiks olla ka teine AB ekstraheerimine toote puhastamiseks.
Nii kaua tänan tähelepanu eest.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kas te saate vastuse siia panna? Materjalid hakkavad saabuma ja ma vajan kogu võimalikku teavet.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tuletage mulle oma küsimused meelde, ma vastan siinkohal
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mis on Büchneri mõõdupuu?
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Kena, Nii et see on Speed puhtusega 70%?
 
Top