Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Kas retsepti saab skaleerida, näiteks 50g P2NP: 60g alumiiniumfooliumi, 500ml IPA 250 GAA. Või tuleb see arvutada spetsiaalselt 50g P2NP koguse jaoks?

Kas võib kasutada ka 70-80% AA-d?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Kas ma võin kasutada elavhõbedanitraadi monohüdraati või peab see olema veevaba ja kas keegi võiks mulle selgitada, miks mõnikord peavad mõned reaktiivid olema veevabad ja kuidas see mõjutab sünteesi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reaktsioon toimub vee juuresolekul, selles ei ole probleemi
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kas amfetamiini saab puhastada külma atsetooniga? Milline on õige pesemisviis?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Saate, kuid minu arvates on parem IPAga.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere kõigile,

Ma olen lihtsalt šokis!
Ma saatsin oma lõpptoote, mida te nägite piltidel, narkolaborisse ja nad ütlesid mulle nüüd, et selles on 0% amfetamiini!!!!!
KUIDAS ON SEE VÕIMALIK??? MILLINE MUU TOODE VÕIKS OLLA????
MINGI IDEE, MIS VÕIKS JUHTUDA?
Ma loodan, et see on viga või midagi sellist, ma saadan freebase ja lõpptoote analüüsilaborisse ja teavitan teid, aga ma olen hetkel täiesti šokis.
Tänan.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Teie asemel saadaksin ilmselt ka teie poolt alustatud P2NP-d analüüsimiseks ...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Saatke meile oma katsete tulemused, et teada saada, mis juhtus. Milliseid reagente kasutati ja millistes proportsioonides? Kust te ostsite reaktiivid? Pildil näeb välja nagu amfetamiin, kuid see võib olla üks selle analoogidest.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
See on väga lihtne ja tavaline süntees. Probleemid võivad tekkida, kuid neid on lihtne lahendada. Kirjutage siia ja me aitame.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Nüüd, kui amfetamiin on kuivatatud ja atsetooniga puhastatud, mis on järgmine samm, mida ma teen, kas ma peaksin selle külmikusse panema või mida peaksin tegema?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Pärast puhastamist tuleb pulber põhjalikult kuivatada lahustite jälgedest ja seejärel pakendada vaakumkotti ning panna ära pimedas ja kuivas kohas, võite külmkapis.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere tulemuseks on 0% amfetamiini, ma kasutasin kõiki reagente, kuna protsess näitab, et need reagendid on farmatseutilised professionaalsete laboratooriumide tarnijatelt umbes osakaal ma tegin seda poolega kõik.
Eile ma uuesti teha protsessi uuesti koos arstiga keemik ja ta ütles mulle, et lõplik vaba alus on segatud IPA sel põhjusel on lõhn täna kuivatatakse ja saadetakse laborisse uuesti.
Laboritulemuse kohta ütles ta mulle, et võib olla 2 võimalikku seletust:
1 - P2NP meeldib polümeeruda ja võib-olla molekul on "kahekordistunud" ja sel põhjusel laborikatses ei ole "tuvastatud".
2- Lõpptoode võib olla reageerinud p2np ise.
Ma uuendan niipea kui võimalik.
Tänan.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

See laboris öelda ainult, kas positiivne või mitte narkootikumide ja puhtuse ei ole üksikasjalik aruanne kogu sisu kohta. Täname.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Videos olev hape on 6-kraadise pH-ga. Minu süntees ületas seda numbrit palju, umbes 9 või 10 kraadi võrra. Milline on õige viis happe vähendamiseks, et taastada nõutav tase 6 kraadi pH, teades, et ma olen selles valdkonnas algaja. Palun selgitage samme lihtsamalt, tänan teid.
 
Top