Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Olemasolevatest hapetest saab fosfaadi tootmiseks kasutada ortofosforhappeid.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kas soovite saada tartraati või isoleerida amfetamiini d-isomeeri? Siin on kirjeldus, kuidas teha dekstroamfetamiini. Kui soovite tartraati, peate kasutama raseemilist või mesoviinhapet.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Tänu HIGGSile ja Marvinile!
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Ma tahan saada soola ilma väävelhappeta, kas tartraati kasutatakse peamiselt dekstroamfetamiiniga? Ma arvan, et mul on raseemiline viinhape tulemas, see on hea :)

Oh ja 2 muud küsimust on mul meeles. Kuna ma olen kogenematu, siis ma ei tea täpselt, kas mürgiseid aurusid on oodata ja see teeb mulle natuke muret.

Teine on see, kuidas sünteesi jääkidest vabaneda. Kas kellelgi on häid, keskkonnaohutuid võimalusi selle kohta? Ma ei taha mingeid kalu mürgitada vms
. Leidsin selle kohta teemat :)

Thx, jääge ohutuks.

Edit: trükiviga
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kas spiraalkondensaator toimib samamoodi nagu spiraalkondensaator?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Võite kasutada erinevaid tagasivoolukondensaatoreid
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Kas p2np saab pesta atsetooniga?
Ma pesin 500g 1000ml iso, kuid toode tuli ikka veel pruuniks, kusjuures iso on must, kas ma kordan, kuni kõik pruun on eemaldatud?
 

savantmic

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Suur tänu selgituse ja video eest. Ma ootan huviga oma esimese katse alustamist. Lihtsalt pean teadma kõigi selles näites kasutatud esemete maksumust ja kohta, kus ma saan tellida . Kui keegi saab aidata, tänan ette.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
kõigile kaaslastele, kes on uudishimulikud seda proovima, olge hoiatatud, elavhõbedaühendeid on üsna ohtlik käsitseda ja igaüks peaks tegema mõningaid ettevaatusabinõusid, enne kui nendega eksperimente teeb. muidu võite sattuda oma liiga väikeses korteris pidevalt mürgiseid jäätmeid täis pitseerimata pudelid hõõguma, imestades, et olete juba hullu hattin'.

ma tundsin, et seda on vaja öelda.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Nüüd minu kogemuste juurde väga alaväärtuslikes tingimustes. Mul oli ainult natriumhüdroksiidil _põhine_ puhastusvahend. Ka see koosneb alumiiniumgraanulitest ja mingist ränidioksiidi kraamist, mille ma juba unustasin. Kuna ma ei saanud seda osta, siis tegin mõned uuringud, mille tulemusena jõudsin järeldusele, et see võib-olla ei tee reaktsioonile kahju. Pole palju keemilisi teadmisi. Nii et läksin edasi ja leeliselahus nägi väga erinev välja, soolajäägid ja Al. Kuna etapil leeliselahuse sol. kasutatakse jääk Al reduktsioonist oleks niikuinii olemas, siis ei tee see kahju, palun parandage mind. Ma ei leidnud tegelikult midagi muud ühendit peale selle, et see ei ole väga reaktiivne.

Samuti ei mõelnud ma piisavalt hästi kõrvaldamise ja isegi ladustamise ajal sünteesi. Ma sain natuke põnevust ja tahtsin proovida. Lisaks ei olnud mul korralikku ruumi, kõik väike ja täis kergesti süttivat materjali. Nii et ma ehitasin improviseeritud väljatõmbekapuut ja püüdsin jääda suure klaasplaadiga põrandale koos kõigega. Muidugi ma fkin tilkunud mingi kuradi mürgine AlHg lahus. Enamasti vist taldrikule. Ma lihtsalt kavatsesin eelnevalt uurida kõrvaldamist, nii et ma olin natuke paanikas, millel ei ole elementaarset väävlit, et vähemalt teha seda lahustamatuks, nii et ma lihtsalt leotasin suurema osa sellest mõne rätikuga ja jätkasin.

Ok, natuke segaduses, ka mul oli lihtsalt max. 1l ümmargused klaasist või erlenmeyeri kolvid ja mõned veel väiksemad. Nii et ma lihtsalt poolitasin kõik kogused teadmisega, et ma peaksin tegema mol-põhist arvutust.

Nii et minu AlHg amalgamine töötas hästi, silmapilkse elavhõbedanitraadi kogusega. (Ma ei tahtnud selle ühendiga rohkem segada kui vaja). Kuigi see võttis päris kaua aega ja ikka reageeris, kui valasin vett sisse ja uuesti, kas see on normaalne? Nii et ootasin ja valasin rohkem vett, kuni see ei reageerinud (nii palju, ei mäleta detailselt). Kas see võib tulla kleepuvale Alile? Lõikasin seda kääridega ja see kleepus rõhu pealt kokku. Aga kuna oli päris tume ja väikesed mullid siis jätkasin.

Siis lisasin 1p2n, 5g 50ml iso ja 25ml etüülatsetaadi ja olin tähelepanelik agressiivse reaktsiooni suhtes, kuid ei juhtunud palju, mõne aja pärast andsin kuumust veevanniga, juhtus midagi, kuid jäi väga kergelt aktiivseks, nii et andsin kuumust, kuni ei olnud enam reaktsiooni. See tundus õige, kuigi mul ei olnud mingit tõelist kondensaatorit, ma lihtsalt hoidsin^^ pudelit selle üle. Amalgane tundus sama nagu enne, minu jaoks, dunno. Filtreerisin selle ära ja valasin sinna leeliselahuse soli sisse. Siis kogusin aluskihi süstlaga, liiga väike, võttis igavesti aega.

Soola valmistamine siis... unustasin saadud taarhapet lahustada ja viskasin põhimõtteliselt lihtsalt mõned kristallid sisse ja siis meenutasin, et see oleks pidanud olema lahus ja valasin acetooni sisse (ilmselt ei tööta). Aga kohe pärast happe kristallide sisse valamist hakkas see rohkem kristallima, atsetoon ei muutnud palju. Mõõtsin pH-d ja sain punaseks, nii et ma üle hapestasin selle, kurat, mõtlesin, et saada mõni alus sisse, et uuesti neutraliseerida. Aga tegelikult valasin etüülatsetaati sisse. Mida ma mõistsin varsti hiljem, kui sain aru, et sain ainult seda lolli segatud natirumhüdroksiidi. Mõõtsin uuesti pH-d ja üllatuslikult oli see enam mitte nii punane, nii et ma lootsin parimat ja läksin filtreerimisele, mille jaoks kasutasin teefiltrit ja lasin siis kuivada.

Üllatuslikult nägi see väga valge välja ja nagu peaks, nii et ma läksin edasi testima natuke ja see põleb nii palju, et see on üsna kasutu. Loodan, et siin aitab tagasivõtmine. Aga saagis on ka liiga hea, et olla tõsi, umbes 3,5g 5g-st - kas tartraat on raskem kui teised soolad? Ka selle mõju ei olnud nii nagu oodatud, olin päris väsinud ja mul on tolerantsus retseptist, aga jah... dunno. kas ma olen lihtsalt punk, mis põleb nagu põrgu? keegi ideid?

edit: saagis on ilma ekstraheeriva muda, ainult pealmine kiht.

edit2: umbes kiireid ideid, kuidas hävitada need koledaid kolvid, mis mürgitavad minu korterit, oleksin väga õnnelik. kas hdpe-kolb mahutab kõik ülejäägid segamini? Tõenäoliselt ei oleks segamine parem, aga praegu pean selle kõigepealt oma kodust välja saama.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Minu amfetamiin ei saa lihtsalt võimsust.

Al/hg vähendamine, kes saab mind aidata?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Sa mõtled, et see ei ole võimas, kui kõik on tehtud?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
kirjutage PM, võib-olla mittetäielik redutseerimine ja teil on palju oksiimi lõplikus
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Tegin sünteesi ja saagis on 1 gramm, miks
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
kus on probleem ?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Kui palju p2np alustasite?
 

DannyDani43

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Tere, millega saab asendada elavhõbedanitraati ja väävelhapet?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
p2np ei reageeri hästi elavhõbedanitraadi ja alumiiniumiga. Kas ma võin panna seda leegile
 
Top