Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
ärge muretsege
Enne P2NP lahuse lisamist võite jahutada 0*C juures. Lisamine on lihtsam, kuid pärast vajalikku sundkuumutamist vajate 60*C. Selline kontroll võimaldab teil panna suures mahus.
Enne alkoholi lisamist peate vett võimalikult palju aurustama. Vähem vett - vähem alkoholi on vaja. Palju alkoholi on halb, sest ta ei anna kogu toodet ilma aurustumiseta.
ei ole vahet
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Ta peab ütlema, et. Ma võin teile ainult vihjeid anda. Tellige soovitud toode ja makske kohe. Seejärel saatke ülekandekinnitus oma e-posti aadressile. Mitte miski ei takista teie tarnet. Võite nimetada oma äri xy. Edasimüüja hoidub ust-id.
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tänan teid. Vabandan, et olin vist ebaselge. Mehtod ei ole see, mis mulle tundub raske, pigem kemikaalide, täpsemalt nitroetaani ja mingil määral bensaldehüüdi saamine. Peale nitroetaani sünteesi katsetamise, mõni adive usaldusväärse suppleri kohta? Vabandused, kui ei ole sobiv ala küsida.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid väga. Kui ma saan õigesti aru, siis kehtib järgmine: Kolb relvastatud alumiinium + h2o jäävannis ja lahustan oma hgcl2 eraldi enne, kui lisan seda kolbile? Mis temperatuuril peab minu soe selge p2np + ipa lahus olema enne selle lisamist?

?

Kas mõlemad amalgaami ja naatriumi suspensioonid tuleks jahutada 0c-ni?

?

Atsetooni lisan kohe pärast eraldamist

?

On patareihapet kui ka kontsentreeritud väävelhapet, kas pean ise alkoholi väävelhapet valmistama ?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Millisel temperatuuril ma peaksin selle preparaadi panema?
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tänan teid, kahjuks EL ei tööta minu jaoks, kuid ma hindan nõuandeid.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tehke lahus toatemperatuuril, kuid kristallide lahustamiseks võite kuumutada veidi
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ma tahan vähendada vee kogust, kas ma võin kasutada 500 ml ja kas ma pean vähendama ülejäänud reagentide osakaalu?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kuhu vähendada? Leeliselise lahuses? Kirjutage mulle privaatsõnumitesse, ma räägin teile kõik üksikasjalikult
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
See saagis on see amfetamiin? Kuidas ma tean, et see on amfetamiin ja kas sellel on lõhn?
CDBLdfRJ4Y
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Ma soovitanet lugeda seda raamatut kõigile Inimesed, kes alustab selles spordis:

Vogel's Practical Organic Chemistry
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kas amfetamiin tuleb pärast sünteesiprotsessi eemaldada?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
See on amfetamiin, kui te olete saanud selle pulbri fenüülnitropropeeni redutseerimise teel. See peaks olema kibeda maitsega. Mida te peate silmas eemaldamise all?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kas amfetamiini tuleks pärast sünteesiprotsessi puhastada?

Kas sellest valemist ekstraheeritud amfetamiin on müügivalmis või tuleb seda puhastada?

Selle klipi lõpus ekstraheeriti amfetamiin. Kas see on valmis või vajab see puhastamist?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Amfetamiini saab puhastada külma alkoholi või atsetooniga pestes, sellest piisab, kui aine värvus on valge.
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Miks on erowid Inimesed, kes teevad IT-reaktsiooni, kasutavad redutseerimiseks lahjendatud jäääädikhapet ~ umbes 70-75%?
Ja teine asi nad kasutavad nitropropeeni redutseerimiseks rohkem hapet 1g p2np jaoks kasutavad nad 10 ml GAA-d ja lahjendavad IT veega.

Selle teema sünteesi puhul kasutavad nad 1g p2np jaoks 5ml GAA-d.

Selle 50% erinev reagent, mis annab redutseerimisel vesinikku.

Milline reduktsioon on parem? Veega (erowidist) või ilma veeta (see teema)?





Tekst sellest lingist:
#4. Asendamata P2NP redutseerimine HyperLab Bee #2 abil.


3-L FBF-i pandi 100 ml vett, 250 ml GAA-d ja 1g elavhõbeda lahust 2-3 ml-s konts. HNO3-s.
52 g (2 pakki 10 meetrit) Al-fooliumi volditi 7-8 kihiks, lõigati 3x3 cm suurusteks tükkideks ja laaditi kolbi.
Kolb kuumutati 40 °C-ni. Kui mitme minuti pärast oli amulgeerumise algus selgelt näha, lõpetati kuumutamine ja reaktsiooni lisati 30 g ümberkristalliseerumata fenüül-2-nitropeeni suspensioon 50 ml GAA ja 100 ml IPA segus (nitropeen saadi a la Bariumi MeAm-kondensatsioon - oluline märkus, kuna see meetod annab toote parema puhtuse).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Võite kasutada lahjendatud äädikhapet. Liigne hape ei häiri redutseerimist, kuid seda tuleb kustutada sobiva koguse leelisega, mis toob kaasa suurema reaktiivide ja aja kulu, kuna happe ja leelise koostoimel eraldub rohkem soojust. Kirjeldatud tehnikas viiakse samaaegselt läbi amalgaamimine elavhõbedasoolaga ja redutseerimisreaktsioon. Minu tehnikas töödeldakse fooliumi kõigepealt elavhõbedasoola vesilahusega, mis seejärel nõrutatakse, mis muudab toote puhtamaks.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kas mul on kõik korras, kui kasutan %94 äädikhapet?
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Tere,

Mul on vaja tagasi saada väävelhapet, kas amfetamiini kristalliseerimiseks on mõni alternatiiv? Kas viinhape oleks variant, et saada amfetamiini tartraati?

Thx :)
 
Top