Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
--kahetsus, kuid redigeerimisaeg oli läbi...
Ja teine asi, mis paneb küsimärgi üle mu pea särama. Sünteesis kasutame IPA-d ja pärast NAOH lisamist moodustub ülemine kiht, mis koosneb IPA/amfetamiinist, sellele kihile lisame hapet. Miks me ei eemalda kõigepealt IPA-d ja siis läheme üle atsetoonile?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
@William Dampier saate palun selgitada, ma tahan seda täpselt teada. Siiani olen alati eeldanud, et isopropanool, atsetoon või metanool ja etanool sobivad peaaegu võrdselt, sest sulfaat lahustub neis kõigis halvasti või üldse mitte, mistõttu olen nüüd üllatunud. Võite mulle ka vestluse teel vastata, kui see käest ära läheks, aga palun andke mulle selgitus.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Suures koguses isopropüülalkoholi ei kristalliseeru väike kogus amfetamiini soola enne, kui seda lahjendatakse atsetooniga või aurustunud alkoholiga. Kui alkoholi kogus on väike, siis ei ole probleeme. See on märkus, mitte aksioom. Kõik sõltub kontsentratsioonidest, aga kui on vaja saada maksimum, ütlesin eespool.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
kui alumiiniumi veega pesta, peame seda pesema, kuni on selge vesi ?
iga pesuvesi on selgem, kuid pärast 2 või 3 pesu on see alati veidi hall
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Seda on hea teada, see on minu nõuanne tulevikus. Samuti loputan ekstraheeritud amfetamiini atsetooniga, et mitte suurendada IPA kogust. IPA kogust eraldatud faasis on raske vähendada. Filtrit võib loputada ainult veega või ka atsetooniga. Neid kahte lahustit ei saa optimaalselt eraldada, kuid atsetoonis olevat IPA-d saab pärast taastamist muuta atsetooniks, mille kohta mul on juhised.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Elavhõbedakloriid oli minu jaoks sama kehtiv. See võib olla teie jaoks lihtsam. Nitraadi hankimine maksis mulle Hispaanias palju, kuid kloriid töötas sama hästi.

Kuigi ma ostsin ka Venemaalt elavhõbedanitraati
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Pärast mõningast sünteesi on mul veel mõned küsimused...

1)

2) kui olete pannud P2NP lahuse, ütleb video, et peame ootama, et lõpetada mullivärskendamine...
kuid pärast pikka aega jätkab ta väga vähe mulli tegemist... ja mul on mulje, et kui ma liiga kaua ootan, on minu saagimine lõpuks halvem...
nii et kas me saame lõpetada kui ta teeb vähe mulli ?
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Kas 96% etanooli võib kasutada protsessis isopropüülalkoholi 99,8% asemel?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
See on okei
Te peate ootama selle reaktsiooni lõppu ja lõpetama mullitamise. Samuti võite kuumutada reaktsioonimassi ~30-60 min 50 kraadi juures, et parandada saagist.
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

jah

põhjus, miks nad kasutavad isopropüüli on becouse see on seaduslik kogu maailmas
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kas toatemperatuur on sünteesi õnnestumise põhjuseks? Milline on selleks sobiv aste?
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Tnx vastuste eest. Mul on veel mõned küsimused.

Pärast amalgaamimist ja pesemist P2NP lisamisega toimus kiire vägivaldne reaktsioon. Pärast seda muutus see haruldaseks halliks vedelikuks, milles hakkas tekkima elavhõbe.
Kas see on tingitud elavhõbedanitraadi halvast valmistamisest. Kas võis olla liiga palju elavhõbedat.

Palun selgitage elavhõbedanitraadi valmistamist.
Elavhõbe- ja lämmastikhape. Kui kaua tuleb kuumutada 60 kraadini.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Valmistasime kodulinnusnitraati videojuhiste järgi siin foorumis, kuid kuskilt lugesime siin foorumis, et lämmastikhapet ja elavhõbedat tuleb soojendada 60 C juures, sest alles siis tekib elav nitraat.

1. Kas ma võin ülejäänud elava nitraadi, mida ma sünteesiks ei kasuta, säilitada? Kui jah, siis milles peaks säilitama? Milline on nii valmistatud elusnitraadi säilivusaeg?
2. Kui kasutada sünteesiks alumiiniumšampoonid, Laboratorska alumiiniumgranulid, kas see oleks parem või halvem kui foolium? Kas 1,5cmx1,5cm suuruste tükkide lõikamine võib olla väsitav?
3. Amalgaami alumiiniumi valmimise aeg; Kui 1l destilleeritud vett pannakse kolbi, elavat nitraati ja alumiiniumfooliumi tükkideks - sünteesi ütleb 10-15 min, kuni tume on värv ja väikesed mullid, ma arvan, et osa. Küsimus on, et mis siis kui see jääb liiga kauaks, ütleme 30 min, mis poosid see on?
4. On kellelgi konkreetne, täpne ja usaldusväärne link, kust saab EL-is osta elavat nitraati, aga saata eraisikutele ja mitte firmadele? Või on teil keegi siin elava nitraadi müügiks?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kui kasutate lahjendatud lämmastikhapet, võib sünteesida vale elavhõbedasoola (elavhõbe(I)nitraat elavhõbe(III)nitraadi asemel). kasutage kontsentreeritud lämmastikhapet.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
kuid kui me kasutame elavhõbedanitraadi võrrandis õiget mol, siis saab isegi 50% lämmastikhapet käsitleda kui kontsentreeritud õigete molite sünteesi korral, jah?

Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O,
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
@ASheSChem

hi ma seisan teiega sama probleemiga silmitsi, kuid ma pesen külma kraaniveega, kas te pesete seda külma destilleeritud veega?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
2. Kasutage fooliumi, graanulid on liiga reaktiivsed. fooliumiga panna kohviveskisse või moodustada käsitsi lahtiseid palle. õhukesed ruudud on liiga reaktiivsed, see vahutab ja potentsiaalselt väljub kolbist või eraldab aure.
3.Sa võid jätta seda liiga pikaks kui ka liiga lühikeseks.paremal juhul on liiga pikk, aga ideaalis tahad kasutada nii nagu see just valmis on: kõige alumiiniumiga üleval, mitte liiga intensiivne mullimine, hall sade, tühjendage ja kasutage.
4.onyxmet oli varem, praegu ei ole laos aga tasub vaadata.võid vaadata ka olx.pl, allegro.pl.Google translate keemilise nimetuse lihvimiseks.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Seda võib hoida tihedalt suletud pimedas kolvis külmikus määramata pikka aega
 
Top