Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Millisel temperatuuril on kõige parem aurustada isopropüül lahusest, et mitte mõjutada vababaasi?
Et viia läbi aurudestillatsioon pärast aurustamist, on arusaadav, et


Ma arvasin, et pärast isopropüülist "vabanemist" oleks freebaas valmis. Ma otsin "A-Oil"/Amphetamine Freebase'i, et luua sellest pastat, mitte sulfaati.
Seega peaksin isopropüüli aurustama, et see oleks valmis, kuna isopropüüli lisaksid inimesed, kes viiksid 'A-Oil'i üle kiiruspastaks (koos isopropüüli ja H2SO4-ga).

@G.Patton suur tänu kõige eest, oled siiani olnud suureks abiks!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Parim võimalus on kasutada vaakumit (rotovap masin). Temperatuur mitte suurem kui 55-60 kraadi C.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Tänan, lisan selle oma laboriseadmete nimekirja :)
 

Panzerschokolade

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esimene katse fosforhappega: täielik edu.
Teine katse, kõik samad, kuid kahekordistatud reagendid ja täiendav a-freebase/IPA segu puhastamine NaOH lahusega (sama conc nagu retseptis) eraldussahvris lõppes halvasti. Viidi pH 6, indikaatorpaberid jäid kollaseks, kuid sadet ei tekkinud. Siis lisasin sellele kollasele järelsegule veidi 99% atsetooni ja täheldati mingit valget sadet. Pärast paariminutilist õrna segamist hakkas see moodustuma üheks suureks kleepuvaks tükiks. See filtreerus hästi ja pärast atsetooniga loputamist jäi see kleepuvaks ja limaseks. See ei taha kuivada, isegi mitte 105°C ahjus. Esimene partii oli lõhnatu ja super kuiv/mahukas. Teise lõhn on tugev ja iseloomulik amp. Mida ma valesti tegin? Minu kodumaal ei saa osta väävelhapet, mis on tugevam kui ~36%, nii et ma ei kasuta seda.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Visake see välja ja alustage uuesti, see kleepuv jama ei kuiva kunagi. soovitan teil lisada leelist ph 13 nagu menetluses, olenemata kogusest on vaja täielikku eraldumist ja ph vähemalt 13. Proovige oma hapet enne kasutamist veidi kuumutada (kehtib ainult fosforhappe puhul), kui see ei tee seda, siis kõlab see minu jaoks nagu liiga tuim orgaanilise faasi kiht või liiga märg orgaaniline faas. soovitaksin kasutada tahket kuivatusainet ja/või aurudestillatsiooni ja/või lahusti aurustamist vakuaari all.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
olge teadlik, et kloriidkuivatusained ei sobi kokku ipohiga
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Teema alguses ütles HIGGS BOSSON:
Kui me ekstrapoleerime tema proportsioonid 2,5kg partii jaoks, peate kasutama 500L reaktorit. Huvitav, kuidas näeb välja reaktsioonikiirus ja saagis, kui nitropropeeni/ipa/happe segu oleks alguses ülijahutatud? Ehk kui kasutada fooliumi asemel 0,6mm alumiiniumkruubi helmed, saame reaktsiooni nii palju aeglustada, et vältida vahu üle keemist ja kasutada väiksemat reaktorit kui 500L?
Selle lahenduse miinused võivad olla väga pikk reaktsiooniaeg ja Al terade väike sulamispindala võib sundida meid lisama täiendavaid elavhõbedaosiente kohapeal, et redutseerimist jätkata. Lõpuks, kui freebase destilleeritakse, ei ole võimalik elavhõbeioone lõpptootesse viia.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Olen kuulnud, et selle reaktsiooni skaleerimisel oleks soovitatav kasutada veelgi suuremaid alumiiniumitükke, et mitte rikkuda reaktorit või põhjustada liiga rasket reaktsiooni, kui P2NP lisatakse. Igatahes tundub, et Al/Hg marsruut tekitab liiga palju probleeme skaleerimisel.

Vahepeal leidsin, et NaBH4/CuCL2 marsruut on sobivam tootmiseks suuremas mastaabis 1kg+ P2NP-ga.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kuidas seda reaktsiooni skaleerida?
See on üks esimesi reaktsioone, mida ma tegin, kui ma alustasin ja tegin väikese partii.
Kui soovite teha 1 kilogrammi partii, vajate umbes 1 kilogrammi fooliumi, see aine on mahult tohutu, nii et kuidas te töötate nii suure kogusega?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Mulle öeldi, et seda reaktsiooni tuleks skaleerida ainult 100g P2NP-le, muidu oleks saagise kadu liiga suur/reaktsioon tavaliste seadmetega liiga raske

Kui skaleerida, siis skaleerida koostisosad lineaarselt
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jah, ei tundu, et seda oleks võimalik suuremaks skaleerida.
Naatriumborohüdriidi reaktsioon on hea, kuid naatriumi maksumus muudab selle rahaliselt ebaloogiliseks.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Hea pakkuja. Suurepärane müügieelne teenindus. Tellimus saabus väga kiiresti
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Dekanteerimine: kogutakse amfetamiini baasi sisaldav ülemine kiht alkoholi. Seda võib veidi kuivatada veevaba magneesiumsulfaadiga ja räbu võib lisaks ekstraheerida mittepolaarse lahustiga (eeter, benseen, tolueen), seejärel aurustatakse lahusti.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kas saate seda osa lähemalt selgitada, sest ma ei saa sellest aru?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kas keegi oskab mulle õpetada, kuidas seda kuivatada
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Tere. Võite kasutada avaldamiseks ainult inglise keelt. Palun lugege dekanteerimise kohta dekanteerimise, gravitatsioonifiltreerimise ja vedeliku ülekandmise postitust.
Magneesiumsulfaat (MgSO4) lisatakse orgaanilisele lahusele ja see absorbeerib lahusest veemolekulid. MgSO4 on pulber muutub tahkeks tükiks, kui neelab vett. MgSO4 tuleb lisada seni, kuni see ei ima vett enam.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Täname teid
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Than
Tänan teid
 
Top