Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
kas keegi on proovinud Al/Hg-amalgaami meetodit väikestes kogustes?
olen proovinud seda sama suhtega, kuid 10 korda vähem kõigest ja sain kohe pärast p2np lahuse valamist amalgaami peale rohekas/halli sette.
mingi idee, mis võis juhtuda?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Teie juhend on mind väga palju aidanud!
Kui mul on õnnestunud leida usaldusväärne elavhõbe(II)nitraadi tarnija, olen valmis minema!

Suur tänu teie töö eest!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Kas olete kindel oma P2NP kvaliteedis? Kas olete selle lähteaine ümberkristalliseerinud ja kontrollinud sulamistemperatuuri?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
minu raha on mitte hea sulamile
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3

Ma sain P2NP siin foorumis reklaamitud müüjalt, kellel on head hinnangud, seega ütleksin, et kvaliteet on hea, kristalliseerib ümber ja kontrollib sulamistemperatuuri lähitulevikus.
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
ma arvan, et ta mõtles, et amulgeerimine ei olnud piisavalt hea reaktsioon.
Mis võib olla nii, ma ei suutnud naelutada seda veel, tüsistused juhtusid minevikus amalgaamiga. Viimati kui ma proovisin, hakkas foolium pärast loputamist krakeldama ja suitsema, aga seekord ei reageerinud see nii agressiivselt, võib-olla oligi see probleem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jah, seda ma mõtlesin, aitäh.
teine keeruline asi, millega mõnedel inimestel on probleeme, on liiga vähe soolade lisamine mlgm jaoks, vastupidiselt, mida vähem lisate, seda rohkem hakkab see vahutama ja mullima, kui te seda pesete (mis paneb teid KASUTAMA, et see on hästi mlgmated). sa tahad mõnevõrra valvsat mullimist (ei vahtu), kus sol. üldine haljumine ja teie läikiv bois ujub üles. kui 80-90% protsenti on üles ujunud, jätkake nagu tavaliselt. respect protseduur, kaaluge oma soolad, 1:1 (mõistusega).
ja ärge unustage lõbutseda
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Soovitan seda igal juhul teha (mõõta iga uue tarnija partii), kui soovite oma sünteesi puhul kindel olla.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Tere, kas keegi teab mõnda Euroopa elavhõbedanitraadi, elavhõbedakloriidi või lämmastikhappe tarnijat? Nädal tagasi ostsin selles teemas mainitud tarnijalt http://www.aurelio-online.com/ salpeetrihapet.
kuid ma ei tea, kas nad saadavad seda mulle.
Tänud!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Vaadake Constantylious ELi tarnijate nimekirjast Breaking Bad'ile.

Tal on Mercury kompundid ja ta töötab eskrumiga.

Selliste kemikaalide puhul võiksite jääda clearwebist eemale, kui tegemist on selliste kemikaalidega

Kõik soovitatud tarnijad leiate siit:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/europe.10/
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Onyxmet 10/10 alates hinnast kuni teeninduseni kuni kõigeni, võtke väävlit, kui olete seal, see on odav.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Tere. Soovime saada teie tagasisidet selle tarnija kohta. Palun jagage meile oma tehingu tulemust.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Tervitused kõigile veelkord, meil on mõned küsimused sünteesi kohta

1. Kas P2NP võib rikneda või kaotada oma omadused?
2. Kuidas ära tunda riknenud P2NP-d?
3. Kuidas ja millistes tingimustes hoitakse P2NP-d? Kas ta peaks olema külmas?
4. Sünteesi ajal, esimeses etapis Al Amalgam. Töötasime juhendi järgi ja 4 korda ebaõnnestus amalgeerimine. Kui lisasime "Meie tehtud elavat nitraati" reaktsioon oli liiga kiire, vaid kümne minutiga tekkisid mullid, tume vedelik ja kogu alumiinium tõusis pinnale ja me otsustasime hinnata amalgaatorit ja seal oli väga vähe teisi alumiiniume, meil on mulje, et see on sulanud amalgaatorite käigus. Ja kui me lisasime ettevalmistatud P2NP lahust, siis reaktsioon puudus ja ei olnud. Mis läks valesti?
5. Enne ülaltoodud ebaõnnestunud sünteesi oli meil üks, mis kulges väga hästi, kuid lõpus, kui lisasime naatriumhappe lahust, saime liiga palju amfetamiini aluse, umbes 100ml, samas kui varasemate protseduuride puhul saime sarnase video sünteesi. Saime aru, et midagi on valesti ja lisasime ka väävelhapet, kuid see ei reageerinud.
6. Kas viimases etapis võib kasutada atsetooni asemel isopropüülalkoholi koos väävelhappega? Või oli see ainult atsetoon?
7. Ühel korral oli meil ebatavaliselt suur saagis, kus saime umbes 3x rohkem pastat. Me mõtleme märga pastat, kui see on läbi kangast pressitud. Mis võis olla põhjuseks?

P2np seisis pikka aega, sest me ei saanud elavhõbedale ligi, seega kahtleme, et meie P2NP lagunes, seega küsisime need paar küsimust.

Muidu oli meil seni kümmekond edukat sünteesi.

Tänud vastuste eest ette :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1.Jah, õhu ja temperatuuri järgi üle 8C
2.Tumedat värvi, ma kristalliseeriksin ümber isegi siis, kui see sai vaid veidi oranžiks. soovite seda kanariikollaseks.
3.Külmkappi, õhukindlalt, säilib hea kaua, kui see on puhas.
4.Loe minu postitust just eespool, sa tahad, et see mullitaks ärevalt, mitte vahtu, mitte väga ilmset reaktsiooni. kui su elavhõbeamalaagum amalgamiseerub ägedalt, siis on seda kas liiga vähe või liiga palju. kas sa kaalusid seda? loe pattoni lõng isomeeride eraldamisest, see on hea allikas ka sünteesi jaoks.
5.idk
6.Jah, see toimib ilma probleemita.
7.See võib sadestuda erinevalt sõltuvalt lahustist, sadestuslahuse kontsentratsioonist, emaslahuse ja sadestuslahuse temperatuurist, ipa vababaasi kontsentratsioonist. ei ole vahet. ära kasuta kangast, topelt kotti kohvifiltreid, kui kvalitatiivne paber ei ole menüüs,

nagu ja tellida
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Niisiis, ma võtsin 5mg proovi 1ml metanooli, kuid mitte kogu proov ei tahtnud lahustuda. Pärast 10min. loksutamist filtreeriti lahus läbi 7mikroni süstlafiltri. Läbiviidud GCMS analüüs näitas, et peamine piik oli meie soovitud piik. Teised proovis lahustunud ühendid olid: P2NP, 2-fenüülmetüülasiridiin, 2-metüül-3-fenüülasiridiin ja kõige vähem oli bensüülmetüülketoksiimi, kõrvalproduktide summa alla 0,2% piikide pindalast (lahustit ei võetud võrrandisse). Teised 100 mg proovi põletati laboriahjus, jättes 16 mg metanoolis lahustumatut tolmu. Järgnevalt testiti tolmu MgCl2-ga ammooniumpuhvris, slaidiga sadestus, seega olen kindel, et tegemist on mõne fosfaatse anorgaanilise soolaga. Seega peaks minu saagis #437 postituses olema 7,2 asemel 6,05g.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Lisaks @UWe9o12jkied91d postitusele saate kontrollida sulamistemperatuuri. See test vastab teile selgelt teie p2np puhtuse kohta.
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Kui teil on teada öelda mulle palun
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Täname selle video eest
Ma tahan teada, kas P2NP on saadaval ja ta ei maininud selle kasutamist videos
Tänu ☺️
 
Top