Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Niikaua kui alumiiniumi on piisavalt palju, sööb teie elavhõbedasoolad ära, muutudes metalliliseks elavhõbedaks ja tehes Al-ga sulami. nüüd loputamine vabaneb vees lahustuvate soolade jääkidest ja lahustiga ekstraheerimine tagab minimaalse saastumise (ei metalliline elavhõbe ega soolad lahustuvad vees liiga hästi). need ekstraktid kuivatatakse kuivatusainega, mis ajab vee ja selle saasteained veelgi eemale. kui teil on pärast neid samme veel ebaselge tunne, võite edasi minna ja aurudestilleerida.
Kui te kavatsete väävelhapet dillimeerida, võite kasutada IPA-d.
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Alumiiniumi puhastamiseks, mida ma teen, loputan seda mitu korda destilleeritud veega, kuid see tuleb pidevalt välja määrdunud halliks, kas see tähendab, et see on saastunud või miks see juhtub?
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Kas on võimalik kodus kakerdada (mitte rohkem kui 10g P2NP)
Kas peaksite kasutama gaasimaski? ( hg tõttu)
 

Pavel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
1. hea ventilatsioon
1. Silmade kaitsmine
2. näokaitse
2. käte kaitsmine
3. gaasimask -??? ok! - te teate, millist tüüpi filtrit on vaja kasutada??
hg on mürgistus, kuid palun mõtle oma vanaema võimalik murdis paar hg termomeeter....
MAIN PROBLEEM on süüa hg ei lõhna, ei puutu nägu, eriti huuled, silmad, ei söö ega joo enne pesemist. ole ettevaatlik kui lähed tualetti ;)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma tean kindlalt, et Saksamaal on keemiajäätmete tasuta kogumine, võib-olla on see ka teil olemas.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Jah selles võiks ka olla.
Aga ma loodan, et nad ei küsi ja ei jälgi.
Ma pean proovima seda millegi tavalisega
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Samuti saate reovett töödelda naatriumhüdroksiidiga, seejärel väävliga, et muuta see loputatavaks, kuid ma ei ole 100% üksikasjadega kursis , võib-olla on protseduur erinev, küsige eksperdilt.
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Tere, mõned küsimused

1.- Mul on elavhõbeda(II)nitraadi asemel elavhõbedakloriid. Kas ma pean kasutama 0,1g elavhõbedakloriidi (HgCl2)?
2.- Mul on 80% äädikhape, seega kasutasin 62,5 ml. Kas see on OK?
3.- Valmistasin väävelhappe lahuse IPA-s? Kas see on OK? või peab olema atsetoon?

Tänan
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Niikaua kui see on elavhõbe ja mitte elavhõbedakloriid jah, sama. võib-olla veidi rohkem, võib-olla vähem, dosent oluline nii palju.
Seda reaktsiooni saab teha ainult IPA-s ja vees, seega jah.
Jah, see on hea, atsetoon on parem, aga jah
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Suur tänu kiire vastuse eest!
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma olen lugenud peaaegu kõiki kommentaare, ma tean, et ma võin kasutada Hg(NO3)2 asemel HgCl2
Aga kas keegi, kes on proovinud seda kasutada, võib mulle öelda, kui palju HgCl2 pean kasutama 10g P2NP jaoks. Keegi ütles, et see ei ole oluline palju... Aga ma tahan olla kindel, et ma kasutan optimaalset kogust.
Samuti kõige kontsentreeritud väävelhappe ma leian foorumi nimekirjad, see ütleb min95% on see kontsentratsioon töötab.
Nii et kui thouse 5% happes on veesisaldus, kas see rikub soola langemist.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Mina püüan alati lihtsalt olla vahemikus 0,1g/10-12g Al, natuke rohkem on parem kui natuke vähem sel juhul. hea näitaja on sinu alumiinium, mis ujub ülesse, kui mingi aeg on möödas ja põhjas on ikka veel alumiiniumi, lisa veel kriipsuke, keeruta hästi, anna minut või kaks ja tühjenda. aga seda juhtub minuga harva, 0,1g on enamasti ideaalne. olen kasutanud kloriid, oksiid, atsetaat, nitraat kõik sulavad hästi kokku 0,1g-ga.

Teisele küsimusele vastamine on minu jaoks huvide konflikt, kuid vastan siiski. kui teie orgaaniline ekstrakt on hästi kuiv (30-1h MgSO4 siccum), siis ei tohiks te isegi mitte märgata erinevust 95 ja 98 sol vahel. Kui mingil juhul kasutate väiksema conc. happega hapet, siis aitab see, kui panete oma massi sügavkülma, et lahustuvust veidi vähendada ja filtreerite külmalt eelistatavalt vaakumis.
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Täname kasuliku info eest.
Videotekstides on kirjas 1:30 MgSO4 ja ekstrakti suhe, kas see tähendab 1 osa massi kohta iga 30 osa ekstrakti kohta või tähendab see midagi muud ?
Kuidas ma saan öelda, kas minu MgSO4 on veevaba, nad müüvad seda apteegis, aga kas u teadsid, kas see on veevaba ?
Kas see kuivab kiiremini kui ma kasutan palju või on piir ?

Kui ekstrakt on segatud 1:1 IPAga, kas ma võin siiski duliteerida happe ka mõne IPAga, et vältida võimalikku happekoguse ülejääki ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Võib-olla ekstrakt ei ole õige termin, kui te ei mõtle vee ekstraheerimist, aga igatahes." See on hea viide, mida saab jälgida (1:30), kuni saad aru, ma lihtsalt lisan silma järgi, pannes umbes sõrme või kaks põhja (jättes tühimikud kõrvale).Rohkem kuivainet võib kasutada ja need aitavad väga märja lahuse puhul, kui sul on nähtav veekiht, siis lisa rohkem, kui sol. on lihtsalt hägune, siis lisa vähem. kui oled lisanud ja ei näe sol. puhastumist, siis lisa veel natuke. mitte liiga palju, sest see võib osa sinu orgaanilisest materjalist kinni panna, kasuta tervet mõistust.
Apteegis olev on heptahüdraat, mis tähendab, et iga 1 sulfaadi kohta on 7 molekuli vett. veesisaldust saate testida, tehes kaltsineerimise. 1-2 tundi 100 C juures, 4 tundi 500 C juures , 4 tundi 1000C juures, kaaluge enne ja pärast ja vahe on vesi. muidugi on see analüütilise standardi järgi, võite seda 300 C juures tavalises ahjus lõhkuda, et saada sarnaseid tulemusi.
Jah, see on hea mõte kasutada dilluteeritud väävelhapet. Teil võib olla kohalik ülehappestumine conc.
Pidage meeles, et pärast kuivatamist proovige tilk või kaks, vaadake, kuidas see sadestub, te ei pruugi vajada dillution. kui see sadestub hästi, võite proovida lisada veidi külma ipa pärast õige pH saavutamist, vaadake, kas rohkem krahhi välja, kui jah, jätkake lisamist, kui ei, visake see imik sügavkülma ja andke sellele paar tundi. te saate dekanteerida enamiku oma lahustist minimaalse kaotusega ja toote filtreerimine on kiire ja lihtne.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Oh ja see aitab ette valmistada oma lahuse sadestamiseks ja aluseerimiseks ja parkida need sügavkülma, See aitab parandada saagist vähem kui ideaalsetes tingimustes.
 

Jcjchh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
mis siis, kui ma ei kasuta vaakumallikat?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Tere,
Mul on küsimus laboriseadmete kohta,

Lisaks borsilikaatklaasile, milliseid muid materjale saab kasutada reaktorina?
Kas see mõjutaks sünteesi kvaliteeti?

Milliseid seadmeid on soovitatav sünteesida 500 P2NP g.?

Tänan teid
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
PP. HDPE või isegi metall, kui kogu sisepinnale kantakse kaitsev PTFE-kate.
Tünnis tünnis, nii et saate jahutada ja kuumutada. Suur kondensaator, mis on valmistatud torust torus. auk kondensaatorile, auk teflonist üleval segamisadapterile (või suur tsemendisegamispuur, mis on konksuga ühendatud regulaatorile). teie alumiinium peab olema paksem kui sub 50-100g reaktsioonid, palju paksem või muidu läheb see kondensaatorist välja.Piiriks on 100g öeldakse, aga ma olen üsna veendunud, et saab skaleerida palju rohkem. 1 inimene siin, keda ma tean, teeb 1kg reaktsioone selle meetodiga ja tema sõnul võtab see "tundi" amalgaamimiseks ja kasutatakse alumiiniumplekki.
 
View previous replies…

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Tänan teid väga!!!

Ma olen ussing 5L klaaskolbiga sünteesida aprx 30-40g...
Aga ma tahan proovida mõned suuremad...

Ma tahaksin teha oma "DIY" eqipment, et suurendada reaktsiooni.

Ma mõtlesin kasutada tühja 25/50-L pudelit, mis on mõeldud keemiliste toodete hoidmiseks.

Kas see on hea mõte?
Sünteesi kvaliteet oleks mõjutatud, kasutades plastist equipmen????
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Töötasin hästi 0,25 mm-3 mm "lehega" ,ütlen jutumärkides, sest see on käsitsi kergesti painutatav. Ma lõikan väikesteks mõõtudeks ja teen 1-2 sek blitz kohvigrindis/blenderis lihtsalt natuke pinda
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
3mm alumiinium, millise p2np koguse jaoks on see soovitatav?
Kas see jahvatab hästi kohviveskiga?
 
Top