Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Tere,
Mul on küsimus laboriseadmete kohta,

Lisaks borsilikaatklaasile, milliseid muid materjale saab kasutada reaktorina?
Kas see mõjutaks sünteesi kvaliteeti?

Milliseid seadmeid on soovitatav sünteesida 500 P2NP g.?

Tänan teid
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
PP. HDPE või isegi metall, kui kogu sisepinnale kantakse kaitsev PTFE-kate.
Tünnis tünnis, nii et saate jahutada ja kuumutada. Suur kondensaator, mis on valmistatud torust torus. auk kondensaatorile, auk teflonist üleval segamisadapterile (või suur tsemendisegamispuur, mis on konksuga ühendatud regulaatorile). teie alumiinium peab olema paksem kui sub 50-100g reaktsioonid, palju paksem või muidu läheb see kondensaatorist välja.Piiriks on 100g öeldakse, aga ma olen üsna veendunud, et saab skaleerida palju rohkem. 1 inimene siin, keda ma tean, teeb 1kg reaktsioone selle meetodiga ja tema sõnul võtab see "tundi" amalgaamimiseks ja kasutatakse alumiiniumplekki.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ei, see ei tohiks mõjutada kvaliteeti, kuid olge ettevaatlik, toatemperatuuril on nii hdpe kui ka pp peaaegu kõiges korras, kuid 110*C juures hakkavad nad deformeeruma, eriti lahustite, hapete jne all.
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ok.
Ideaalne temperatuurivahemik hea sünteesi jaoks on vahemikus 50-70 °C aprx, eks?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Kõik soovitused alumiiniumi paksuse kohta, mida ma peaksin kasutama ja kuidas amalgaami valmistada, et
alumiiniumist?
Kas ma peaksin selle mingi suurusega lõigata?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Töötasin hästi 0,25 mm-3 mm "lehega" ,ütlen jutumärkides, sest see on käsitsi kergesti painutatav. Ma lõikan väikesteks mõõtudeks ja teen 1-2 sek blitz kohvigrindis/blenderis lihtsalt natuke pinda
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
3mm alumiinium, millise p2np koguse jaoks on see soovitatav?
Kas see jahvatab hästi kohviveskiga?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Oook
Ma ussing 0,04 mm Al sünteesimiseks 50 P2NP
Kas ma võin kasutada sama Al-i 100?? 200?? sünteesimiseks? 300???

Ja veel üks küsimus, kui te ei pahanda,
Millist teflonspreid võib kasutada trumli katmiseks?

Ma otsin ja leian ainult sprei määrimiseks....
 

Pavel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Palun alustage väikesest kogusest. kui näete probleemi jahutusega, mõelge, kuidas seda lahendada. Teil võib olla lihtne 1/2 kraami põrandal - (parem variant). Halvem on Sul. tähendab, et kogu koht on elavhõbedaga määrdunud ;( minu arvates on tünni värvimine ummiktee.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Kuidas ma tean, kas minu hingamisaparaat kaitseb elavhõbedaaurude eest või mitte? (Ma sünteesin ise elavhõbe(II)nitraati elavhõbeda ja lämmastikhappe abil, seega tekib elavhõbedaaur).
Kas on oluline, kas ma kasutan jäääädikhapet või ainult äädikhapet? Mul on raske leida jäääädikhappe tarnijat.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Võib-olla testribad mürgiste ainete jaoks? Seda müüakse laboripoodides. Niisutada kasutatud filter ja blot ribad ma oletan.
Aga ma arvan, et sa muretsed liiga palju. elavhõbedal on väga kõrge keemistemperatuur 360 ish kraadi C, teie kondensaator hoolitseb selle eest ja isegi kui mõned elavhõbedaaurud satuvad teiste gaaside poolt väljapoole kondensaatorit, siis on see koguseliselt nii väike, et sa tõenäoliselt neelad rohkem sisse, kui sööd lõhet.
Võite isegi kasutada ainult vett, nii et loomulikult 80% või mida iganes te leiate on ok.
 

dirktem

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Miks see mängib mdma muusikat amfetamiini valmistamisel. ei saa kustutada
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Kas ma saan amfetamiinsulfaadi filtreerimise asemel kasutada filterpaberit? Samuti, kuna ma teen elementaarse elavhõbeda ja lämmastikhappe lahuse, kuidas ma peaksin seda säilitama, kuna ma ei vaja kogu lahust ühe amfetamiini partii jaoks?
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Alates minu esimesest edukast sünteesist paar kuud tagasi olen proovinud mitmeid erinevaid sünt. optimeerimise kombinatsioone, mis on peamiselt seotud lihtsama/ odavama puhastamisega. Nii et mul on teile mõned kööginipid ja nipid:

1. Dekanteeritud Rm-i esimeseks hapestamiseks kasutage vedelate lahuste asemel gaasilist HCl-d. Miks? kui te kavatsete niikuinii teha AB ekstraheerimist, siis vahe-ioon ei ole tegelikult oluline, kuid ka on peaaegu võimatu kogemata ülehapestada Rm, tänu freebase'i lahuse veevabale keskkonnale, liigne HCl läheb lihtsalt otse suitsuavasse. Olen märganud, et see protsess ilmus märgatavalt rohkem, aeg- ja kulutõhus, kui te mullivanni difuusor, mitte lihtsalt sirge kummivoolik (imho parim ja kõige lihtsam saada on kindlalt poorne aerator kivi akvaariumi jaoks, kuid see ei saa olla looduslikust basaltist või muudest HCl-kihtidest) ja kasutada kitsaid, kõrgeid keeduklaase.
2. See nõuanne võib olla väga kasulik ppl, kes töötavad suhteliselt suurte vabapõhja kogustega korraga. See ei ole tegelikult nii keeruline, kui see võib olla kirjutatud. Kui esimene soola eeltöötlus tundus olevat nii lihtne ja stressivaba, kuid saate järgmise hapestamise teha peaaegu samaks, mis eelmine. Vean kihla, et teil on olemas mingi täpne kaal ja mingi kuivatuskamber (küpsetusahi), nii et saate võtta umbes paar ca. 200mg proovi filtreeritud soolast ja lihtsalt teostada gravimeetrilist niiskusesisalduse määramist, seda ISO standardprotseduuri saab lugeda mõnest kõik-see-vaba interneti raamatukogust. Kui palju on "vähe", see on teie hinnangul. Pärast viimast kuivkaalumist võivad need proovid minna tagasi oma partiisse. Miks sa üldse pidid olema huvitatud mingi tavalise vabatahtliku protsessi tegemisest? Noh, esiteks saaksite korralikult täpselt arvutada oma toores Rm saagise, rakendades kuivmassisisaldust ülejäänud veel märja partii suhtes. Nii et see on see kõik kasulik? Ei, mitte päris. Saate teha mõned vapustavalt lihtsad stöhhiomeetrilised võrrandid ja väga täpselt arvutada lahuse üldkoguse, et saada pH.6. Lihtsalt kontrollige calc. kaks korda ja visake rahulikult 80-90% koguhappest. Ülejäänud lisatakse tilkhaaval nagu alati.
3. Kui teil oleks olnud võimalus püüda võimalus osta "lühikese kehtivusajaga" pudel HPLC-klassi isooktaani väikese murdosa eest; Te peaksite seda hoolikalt lugema: see ei ole hallitanud, lihtsalt stabiilsuse ja puhtuse sertifitseerimine ei ole tagatud. Aga see ei häiri meid niikuinii. Ma teen alati viimast AB-sadestamist baasiekstraktiga isooktaani, lahuse ja atsetooni/toiduainekvaliteediga fosfor(V)happe abil. Miks see on nii imeline? Ei ole raskemetallide sisaldus nagu üsna sageli oli nt petrooleeter, ka polaarsuse indeks 0,1, mis teeb selle lahusti 2. kõige lahustumatuks vedelikuks vees ja terve hulk omadusi. Kuid see võib täielikult eralduda truubis alla 5 minuti, kui see on külm ja kuidagi maagiliselt toimib nagu maailma kõige täpsem pH-kustutusindikaator. Kiiresti, sa said juhuslikult piima, pudru, ja väga sageli kasutades pH paberid,. kuid isooktaan / atsetoon lahus segatakse magstir max rpm, alati "Viimane tilk" teeb udune lahus siduda kokku iseloomulikud pulbrilised pilved, muutes lahuse ülaosa täiesti selge sekundite ka annab ideaalne pH ajal . (kas meil on mõni PhD keemia proovida selgitada seda kogu kogukonna?) Ka kui ABExtraction oli tehtud korralikult, saate korduvalt uuesti kasutada seda parima olemasoleva reaktsioonipuhvri.
Küsige julgelt nende kohta.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kas te toodate amfetamiini*HCl isiklikuks kasutamiseks?
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
See on vaid vahepealne vorm kõigi puhastamisetappide seas. Lõplik ioon on tavaliselt valikuliselt sulfaat. Kuna ükski teadaolev tiitrimisindikaator ei ole selle konkreetse juhtumi puhul kohaldatav, peate kasutama tonni soovituslikke pabereid tundmatu kontsentratsiooniga lahuse lõpp-punkti püüdmiseks, ei saa ma lihtsalt odavalt ja kiiresti saada väärtuslikku kvaliteedinägemist kõige olulisemal etapil. Nagu tavaliselt kahtlustatakse, on vababaasi gaasistamine mingi tõsiselt vastik mürgise gaasi mullitamisega, mis on valmistatud antiikse Kipp aparaadi kaasaegses kohandamises, kui see on kriitiliselt oluline, tõenäoliselt kõige ohtlikum ja kõige vähem kulutasuvam soolamise viis. Kuid veevaba freebase'i lahust on lihtsalt võimatu ülehappestada, eriti kui tegelik saagis on loterii. Liigne HCl lihtsalt mullitab õnnelikult õhust niiskust ja närib aja jooksul mis tahes metallipinda. Al/hg redutseerimisega paremini tutvudes otsustasin oma pisut uuendatud versioonis selle retsepti A-B ekstraheerimise kasutusele võtta. Sellest ajast alates teen täieliku A-B kohustusliku sünteesietapina, isegi kui esimene freebase kiht tundub peaaegu värvitu. See on lihtsalt minu enda tervise huvides. Olen teinud umbes 15-20 partiid, alati 10-20 grammi, ja see tuleb peaaegu iga kord erinev. Mitte ainult välimus erineb, vaid ka see, kuidas see mõjutab käitumist, kui oled purjus.
Minu jaoks; pikaajalise analüütilise laboratooriumi töötajana on minu keskmine reprodutseeritavuse tegur tõsine põhjus enesehaletsuseks. Sõna otseses mõttes iga kord tuleb see erinev, ükskõik, kas nad on tehtud sub's võetud samast kui eile, sealhulgas deioniseeritud vesi. Nüüd "kirjeldage iga detaili" meetodi abil püüan tabada mustrit, milline protsessi detail võib mõjutada lõpptoodet, kui see on tähelepanuta jäetud. Mõnikord püüe teha Mr. Hyde nagu professionaalne nagu Dr. Jekyll on nii ebaühtlane, et teha tõsiselt kahtlema iseendas kui professionaalne. Eelkõige, kui tegemist on minu lõpptulemuse ja oodatava eesmärgi võrdlemisega, nagu see oli esitatud selles teemavideos. @G.Patton võite DM mind jagada mõned teadmised üksteisega.
 
Top