BK4 (2b4m), mis sisaldab 4-metüülpropihenooni

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ma tegin ise 2b4m ma ei saa kunagi probleemi.
 

Attachments

  • 47KCWkO2BF.jpeg
    47KCWkO2BF.jpeg
    5 MB · Views: 371
  • LhUsPoZ0tC.jpeg
    LhUsPoZ0tC.jpeg
    5.5 MB · Views: 355

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
20mm läbimõõduga kristallid minu väike poiss =)

ja aminoketooni säilitamine vaba alusena ei ole väga tark mõte. Ja jah, amiinid on normaalses olekus värvitu läbipaistev vedelik. Sul on aminoketooni värvi uriin, ilmselt lisandid ...
Enne kui näitad, mõtle vähemalt natuke ette, keda sa näitad =)
 

Attachments

  • dDc56S2ojn.jpg
    dDc56S2ojn.jpg
    313.9 KB · Views: 128

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jah ja vaja nädalaid teha on
Ma tegin 1 päevaga.
Kõik sünteesi minna 1 päev järgmisel päeval toode on valmis kasutamiseks.
Nagu see im pilt vaja nädalaid. Dobry on aega oodata nädalaid
 

Attachments

  • m4SBCNJaxr.jpeg
    m4SBCNJaxr.jpeg
    70 KB · Views: 121
  • HBJIeg9VE2.jpeg
    HBJIeg9VE2.jpeg
    325.2 KB · Views: 120

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Sa üritad kõiki segada paskaga, et tõestada, et sa oled lahe, kuid sinu fotode põhjal otsustades ei ole see nii. Me otsime parimat võimalust bk4 puhastamiseks, milles on umbes 30 protsenti lisandeid, ja kui sa oled loll, loe postitust uuesti algusest peale, seal on minu poolt märge, milliseid lisandeid ja puhastusvõimalusi. Me üritame inimesi aidata, vahepeal sa postitad jama, üritades mulle midagi õpetada. Parim lahendus on see, et sa hoiad suu kinni, kui sul pole midagi head pakkuda probleemi lahendamiseks.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bro me rahul y, y võib lõpetada spämmimise? Inimesed proovivad probleemi lahendada
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jah im nerd xD
 

Attachments

  • H5D39BsdqI.jpeg
    H5D39BsdqI.jpeg
    5.6 MB · Views: 360

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
need ei ole kristallid ja neis on mustus)))) Kas te tahate mõõta südamikke? või pean teile näitama 5 kg kaaluvaid monoliitseid kristalle? ))))
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Ma olen seda ümberkristalliseerinud, 60g 2b4m (pestud kuuma veega, et eemaldada 4-metüülpropihenooniõli, mis ujub peal) 100ml IPA-s 60c temperatuuril, kontrollitud veevanni ja termomeetri abil, sain 44g tagasi, nii et loodetavasti on see nüüd puhas. Ma teen nüüd 1g 2b4m eksperimenti.

Ma tean, et fotod ei tähenda midagi, kuid tahtsin lihtsalt näidata määrdunud pesemata ja 2b4m vs pestud ja ümberkristalliseeritud 2b4m

Loodetavasti töötab 1g eksperiment
 

Attachments

  • F9rxdPpACE.jpg
    F9rxdPpACE.jpg
    326.8 KB · Views: 136
  • EC4xnWhFpB.jpg
    EC4xnWhFpB.jpg
    146.5 KB · Views: 131

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jah, see kollane on määrdunud 2b4m whrite kristall on nüüd puhas
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Härra ilmselge, selle jaoks me ümberkristalliseerime IPA-st. Ainult valge värvus ei ole puhtuse garantii, on kummaline, et te kui keemik seda ei tea)
 

karate.kid

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Peaaegu 30% segupulbrit?Tõesti, inimesed ei tea, mida nad müüvad?See on nali
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
loe ekraanipilti koos müüja vastusega... mida ma saan öelda...
See ei ole kvaliteedikontrolli sissetulevate reagentide. ja kes tootis bk4 seatud bromimine väga halvasti, see on standardne probleem, et algajatele, kuna happe tasakaalustamatus, reaktsioon tõuseb ja bromimine ei lähe lõpuni
ja muidugi mitte gaasikromatograafia-massispektromeetria ja isegi plaadil RF-punktide jaoks, ma ei kontrollinud
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vabandan, Google translate paneb mind pidevalt üles, lisades mulle tõlke, ma... I ... I ... =)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Müüja on Pl mees mul on sõbrad Pl ja üks firma müüa sitt bromoketone.kui ta on edasimüüja on aeg vahetada koht, kus ta osta ketoneid.See firma müüa see personal palju aega kui see ei ole algajate probleem
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kes teeb bromoketooni sünteesi, ei kontrolli reaktsiooni lõpuleviimist alumiiniumoksiidiga plaatidel. Hiinlased lisavad alati GC-dokumendi, ainult halvad tarnijad/tootjad ei kontrolli ja ei esita spektrit.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
nad teevad äri nii nagu nad saavad, 4-metüülpropiofenooni hulgimüügihinnad Hiinas tonnist umbes 30 dollarit kilogrammi kohta, kui süntees on tehtud õigesti, saagis on 1,3-1,4 kg bk4 (b2m4) ja hind on täiesti erinev bk4 jaoks.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Jah ja Te ostate töötajaid, teete sitt tööd, madalat saagist, palju riski.
Nad müüvad ainult personali,seaduslikult tööd ja loevad raha.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
G.Patton
Ma saan õigesti aru: 1. Müüja ise tunnistas, et ta müüb ebakvaliteetset kaupa 2. Müüja keeldub kaupa asendamast või hüvitama selle maksumust, isegi osa maksumusest 3. Kas te küsite tõendeid sulamispunkti kohta pärast seda, kui müüja ise tunnistas, et toode on defektne?
Kas teile ei tundu kummaline nõuda tõendeid, kui müüja ise tunnistas...
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ma ei öelnud mulle, et toode on sitt. Kunagi oli probleeme klientidega, kuid alates umbes 1 kuu näen, et palju poola inimesed püüavad teha minu maine halb - selle lihtne näha katki keele info tüüpiline poola inimesed, kes ei tea, kuidas korralikult kirjutada.
Minu tooted on parimad ja mul on algusest peale hea maine. Ärge öelge, et ma tunnistasin midagi - paljud inimesed tahavad teha mind välja äri tõttu ma pakkuda escrow ette süsteemi müügi, sest nad ei saa petta inimesi, müües sitt esemed või isegi ei saada. See on tõesti häbiväärne kallid inimesed - austage oma müüjaid.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Lugege, mida saatsite. Sa TUNNISTAD, et tegid vea ja et teised kurdavad kvaliteedi üle...

Kui teete vea ja tunnistate seda, nagu te seda teete, siis iga korralik inimene hoiaks käed püsti ja töötaks klientidega midagi välja, et klient oleks rahul ja ka klient tuleks tagasi, sest ta on saanud usalduse.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nagu ma ütlesin enne - ei ole võimalik tagasimakseid - te tellida omal vastutusel - selle tellitud spetsiaalselt konkreetse isiku ja mitte tagastatav - ma ei saa olla kindel, et keegi saadab mulle õige toote ja kui keegi kardab raha kaotada, miks ta tellib 5kg asemel 250g? Ma ei sunni kedagi ja minu listrings võite tellida isegi 50g.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ma isegi räägin teiega, kui on probleem - kui keegi on tellinud alibaba või midagi ja on vihane ta isegi ei saa vastust müüjalt - see on tõesti kurb, et me saadame inimesi kogu maailmas, sealhulgas USA AUS ja kuna kuud ja ainult 1 klient koos oma sõbraga teeb neid väiteid...
Lugupidamisega head inimesed
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Lugege, mida saatsite. Lõpetage selle muutmine, mida soovite öelda. See on naeruväärne

Ei mingit usaldust, ostame omal riisikol, see on täiesti šokeeriv
 

Attachments

  • SzUsqEiO9y.jpg
    SzUsqEiO9y.jpg
    579.9 KB · Views: 108

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
vend, teie toode on kõrgel tasemel, nende süntees ei sobi ja nende keemiline kogemus on amatöör, nii et
 
Top