BK4 (2b4m), mis sisaldab 4-metüülpropihenooni

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Müüjana ma ei saa kirjeldada ''vale punktid'', mida te tegite, kuna see teeb teie anonüümsuse jne halvaks, samuti teised - ma ei ole siin, et teha sõda oma klientidega kallis - ma näen, et te tunnete nii palju halba raha, mida ''kaotasite'', et te kogu aeg räägite tagasimaksmisest - ma ei sundinud teid ostma nii suurt kogust - eskroot on aktsepteeritud ja probleeme ei juhtunud minuga tehingutega, kuna see on olemas. Ma ei vasta enam teie tekstile, kuid ma näen nüüd, et paljud inimesed kirjutasid mulle ja ütlesid mõned asjad. Helistades mulle ''vastik'' algusest näitas, milline inimene sa oled ja teie käitumine nüüd ka - 99,9% minu kliendid on rahul ja sai kunagi reship kui oli probleeme reciving toote jne, kuid kunagi käitusid ebasõbralik isegi kui me ei nõustu punktid. Tänan teid teie arvamuse eest - see on parem, et see on nähtav kõigile - minu poolt ei vastata teile enam. Teistele inimestele - tänan teid, et olete osa minu poest jne! Häid pühi!!!
UUED KEMIKAALID VARSTI LISATAKSE - KUUMAD TOOTED
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kõige lihtsam on probleemide eest ära joosta või need kellelegi teisele pähe panna. Suur müüja lol
 
Top