BK4 (2b4m), mis sisaldab 4-metüülpropihenooni

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ma ei öelnud mulle, et toode on sitt. Kunagi oli probleeme klientidega, kuid alates umbes 1 kuu näen, et palju poola inimesed püüavad teha minu maine halb - selle lihtne näha katki keele info tüüpiline poola inimesed, kes ei tea, kuidas korralikult kirjutada.
Minu tooted on parimad ja mul on algusest peale hea maine. Ärge öelge, et ma tunnistasin midagi - paljud inimesed tahavad teha mind välja äri tõttu ma pakkuda escrow ette süsteemi müügi, sest nad ei saa petta inimesi, müües sitt esemed või isegi ei saada. See on tõesti häbiväärne kallid inimesed - austage oma müüjaid.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Lugege, mida saatsite. Sa TUNNISTAD, et tegid vea ja et teised kurdavad kvaliteedi üle...

Kui teete vea ja tunnistate seda, nagu te seda teete, siis iga korralik inimene hoiaks käed püsti ja töötaks klientidega midagi välja, et klient oleks rahul ja ka klient tuleks tagasi, sest ta on saanud usalduse.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ma isegi räägin teiega, kui on probleem - kui keegi on tellinud alibaba või midagi ja on vihane ta isegi ei saa vastust müüjalt - see on tõesti kurb, et me saadame inimesi kogu maailmas, sealhulgas USA AUS ja kuna kuud ja ainult 1 klient koos oma sõbraga teeb neid väiteid...
Lugupidamisega head inimesed
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18

Constantylious777 on üks kõige usaldusväärsemaid keemiatoodete müüjaid.

Sierra parimas teadmises oli tal edukas koostöö tuntud darknet-müüjatega, nagu nt: Pygmalion.
Sierra usub kindlalt, et kõik kvaliteediga seotud probleemid ei ole tingitud soovist suurendada sissetulekut.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Mul oli inimesi, kes kurdavad, et toode on erinev, kuid kõik oli ok. Ma lõpetan vastuse oma teema ja kommentaarid tõttu olete tõesti nagu laps mulle - palun ärge tellige enam minult - ma ei sundinud teid osta 5kg. selle asemel, et nutma, et sa kaotasid kogu raha, võid lihtsalt tellida 50g. Ma ei taha sellest rohkem rääkida - võib-olla ma lihtsalt ei ole hea tarnija koostööks teiega - tervitused.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Palju Poola inimesed? kuulge ei räägi Pl inimesed halb. inimesed kurdavad, sest on palju ettevõtteid, kus saab osta personali seal jah? see on seaduslikult seal. teistes riikides on probleem osta. inimesed näitavad sünteesi saagikus 60-70 % siin kui mida te arvate ?
Mocny kutas sa vahetad nick iga kord kui keegi maksab sulle 3 k
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ma ei kutsu, et poolakad on halvad - lihtsalt ma arvan, et inimesed on turult, kus ma tegutsen, ja näevad mind ohuna oma ärile.

Tervitused ma ei vasta enam sellele teemale
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Tere, seoses 2B4M, tegin täna hommikul sünteesi 2b4M-iga @Constantylious777 ja mul oli valge piim https://ibb.co/K7sY16j https://ibb.co/029xBJn, ma arvan, et jah, partii on erinev, kuid kui soovite olla kindel ja kui te ei taha raha kaotada, ostke väike kogus ja/või puhastage see, kui teil on hea 2B4M, siis on teil hea 4mmc ;)
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Nad peaksid järgima ranget kvaliteeditagatud protsessi, mis annab otstarbekohase toote. Ilmselt ei hoolinud nad sellest ja müüsid toodet lihtsalt sellest hoolimata. Nad on selle toote valmistamise professionaalid ja peaksid paremini teadma!!! Väga kehv tava.

See on nagu kohvipoodi minek ja kohvi küsimine suhkru ja rohke piimaga, kuid kui te saate kohvi, siis on see must, ilma suhkru ja piimata, kuid nad ütlevad, et te oleksite pidanud esmalt tellima väikese koguse.

Nad ei ole rumalad, neil on testid, mida nad saavad hõlpsasti teha teaduslikus laboris, kus on rohkem kui piisavalt seadmeid, et tagada, et toode on 99% puhas ja ilma lisanditeta!!!
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
VASTIK TARNIJA. ÄRGE OSTKE NEILT
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Piisab sellest, kui kirjutada üks kord. Ma võin teie postitusi pidada rämpspostiks ja teid keelata. Ärge sundige mind seda tegema. Kasutage ka eskrooni, et lahendada vaidlus kohe.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Vabandan, olen lihtsalt üsna ärritunud selle kogemuse pärast.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Lõpuks sain oma uue 2b4m uue tarnija, kes reklaamib siin BBgate'is ka. Mul on hea meel näidata teile, keda ma kasutasin selle puhta 2b4m jaoks. Väga rahul.

Vana 2b4m on 4mmc lahus ees vasakul pildil (väga määrdunud ja ma pesin mitu korda nii palju atsetooni, palju läks raisku) ja uus 2b4m on 4mmc lahus taga paremal (väga puhas, ma kasutasin umbes 10% atsetooni kogusest, mida pidin kasutama määrdunud 4mmc puhastamiseks) Ma tegin oma sünteesi nii kiiresti ja ma olen nii üllatunud, kui puhas on 2b4m. Ma ei saa oodata, et võrrelda kristalle.
 

Attachments

  • UnNgj2PF6z.jpg
    UnNgj2PF6z.jpg
    343.2 KB · Views: 184
  • LMDH5hpFZb.jpg
    LMDH5hpFZb.jpg
    185.1 KB · Views: 177

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Kuna te panite nii palju vaeva, et kõik teaksid, et minu asjad olid ''räpased'' ja nüüd räägite ''uuest tarnijast siit'' - ma tõesti hakkasin uskuma, et teil on mingi huvi minu veebisaidi ja teenuse halvaks tegemiseks. Lõpeta spämmimine mate
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Mida peaksin siis selle asemel tegema?

Sa ju mõistad, et sa võtsid minult tasu 5KG 2B4M eest? Just see 2B4M, mis kõik läks raisku, sest see ei olnud puhas ja kogu minu süntees sellest läks raisku, sest tootes olid lisandid, (aeg, vaev ja teiste materjalide/koostisosade maksumus, mida kasutati sünteesi osana, läksid samuti raisku) Te teete matemaatikat, pealegi ei hoolinud te isegi ja ma jäin toote juurde. Õnneks jõudis keegi minuni ja õpetas mulle, kuidas seda pesta ja uuesti kristalliseerida, et saada teilt kasutuskõlblik 2b4m.

Isegi nüüd sa ei hooli, sa arvad, et mina, üks inimene on spämmimine, selle ei ole spämmimine üldse, ma tegelikult järgnen lõpptulemusega, et inimesed saaksid minult kogu loo, mitte ainult 85% ja jätan lõpu välja. Ja ma lõpetasin, soovitades allikat, kes ei ole olnud midagi muud kui viisakas, rahustav ja abivalmis minuga, midagi, mida kliendid hindavad, ja ma tahtsin seda teistega jagada, selle asemel, et läbida seda, mida ma läbisin.

Selle asemel, et keskenduda mulle, miks te ei rakenda süsteemi, kus te saate teha perioodilisi kvaliteedikontrolle toodete kohta, mida te müüte, see tagab, et teie kliendid saavad päevast päeva kvaliteetseid tooteid, teie kliendid tänavad teid selle eest.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Lihtne küsimus teile. Miks konkurent, keda te kujutate ette, et ostaks 5 kg 2b4m kõlab liiga kalliks. Kui te peaksite seda tegema, oleks palju lihtsam ja tõhusam osta 100 grammi 10-20 erinevalt inimeselt.
Ja nüüd näed sa nalja, sa tunnistasid varem, et reaktiiv on halva kvaliteediga, siis, et sa olid varem saanud kaebusi teistelt ostjatelt selle reaktiivi kohta. Ja mida te lõpuks teete? Te ei anna oma kliendile mingit hüvitist, te ei vabanda, vaid püüate vaid vastutust vältida, öeldes, et te ei vastuta reagendi halva kvaliteedi eest, püüdes oma klienti laimata.
Te võite jätkata mõttetu juttu, kuid see ei muuda tõde ja see on väga lihtne.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
sellest, mida mu sõber märkas, on süntees imbunud. Isegi kui teil on 99% puhas bk4, ei saa te 4mmc puhast, kui süntees on valesti tehtud.
 

Attachments

  • 5CkMaUFQhp.jpeg
    5CkMaUFQhp.jpeg
    6.2 MB · Views: 366
  • TevzS2nMJh.jpeg
    TevzS2nMJh.jpeg
    5.2 MB · Views: 384

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Müüjana ma ei saa kirjeldada ''vale punktid'', mida te tegite, kuna see teeb teie anonüümsuse jne halvaks, samuti teised - ma ei ole siin, et teha sõda oma klientidega kallis - ma näen, et te tunnete nii palju halba raha, mida ''kaotasite'', et te kogu aeg räägite tagasimaksmisest - ma ei sundinud teid ostma nii suurt kogust - eskroot on aktsepteeritud ja probleeme ei juhtunud minuga tehingutega, kuna see on olemas. Ma ei vasta enam teie tekstile, kuid ma näen nüüd, et paljud inimesed kirjutasid mulle ja ütlesid mõned asjad. Helistades mulle ''vastik'' algusest näitas, milline inimene sa oled ja teie käitumine nüüd ka - 99,9% minu kliendid on rahul ja sai kunagi reship kui oli probleeme reciving toote jne, kuid kunagi käitusid ebasõbralik isegi kui me ei nõustu punktid. Tänan teid teie arvamuse eest - see on parem, et see on nähtav kõigile - minu poolt ei vastata teile enam. Teistele inimestele - tänan teid, et olete osa minu poest jne! Häid pühi!!!
UUED KEMIKAALID VARSTI LISATAKSE - KUUMAD TOOTED
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kõige lihtsam on probleemide eest ära joosta või need kellelegi teisele pähe panna. Suur müüja lol
 
Top