Cannabidioli (CBD) isomeerumine psühhoaktiivseteks kannabinoididideks

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
@William Dampier Ma hindan teie arusaamu väga kõrgelt. Tänan teid veel kord. Te teete siin kangelastööd. Me peaksime looma oma Nobeli auhinnad pimedale võrgule, sest te aitate siin selgelt inimkonda.

Kas keegi teab, kuidas teha CBD vees lahustuvaks (kui see üldse võimalik on)? Ma leidsin YouTube'ist poode, mis müüvad vees lahustuvat CBD-d ja ma kahtlustan, et see on kuidagi "trikk" lahusega, milles CBD on, aga kuidas nad seda teevad?

Ma küsin sellepärast, et puhas "joogikõlblik" etanool maksab siin palju, sest maksustamise tõttu (alkoholi joomine on raskelt maksustatud, nii et nad maksustavad ka etanooli, et inimesed ei ostaks seda oma "moonshine" loomiseks). Äkki ma võiksin kasutada metanooli? Ma arvan, et ma võiksin kasutada ka mõnda õli nagu tolueen (?), kuid ma mõtlesin, et võib-olla oleks lihtsalt odavam kasutada selle asemel destilleeritud vett (milles CBD ei lahustu piisavalt hästi, mille tulemuseks on lõksu jäänud CBD oma õli sees, mis ei puutu lahusesse. Kahjuks ei ole mul segamisplaati, mul on kuumutusplaat ja segamisplaat, kuid need on eraldi seadmed).

Vabandan, kui ma küsin noob küsimusi: Ma alles hiljuti hakkasin huvi tundma keemia vastu ja soovin, et ma oleksin seda õppinud selle asemel, mida ma praegu teen.
 
Last edited:

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Te peaksite tutvuma raamatu "Michael Valentine Smith", mis on teise tuntud psühhedeelse keemiku ja lihtsalt fantastilise üldkeemiku pseudonüüm, nimega Psychedelic chemistry. See on kirjutatud vist 70ndatel aastatel. Selles on üsna palju ka kanepi keemia kohta... see värk ei ole uus, nagu ka anoloogiad, mida MEESTAJALIKULT tegi USA valitsus.
see on naljakas, sest filmid nagu Pineapple Express jätavad mulje, nagu oleks USA valitsus välja töötanud maailma tugevaima umbrohu.
miks nad peaksid vaeva nägema, kui neil olid keemikud, kes töötasid D9-THCO kallal! Ärge unustage, et enamik Thcost, mida müüakse üle kogu gaffi, on d8-thco, mis on IME üsna palju nõrgem.
see on hea raamat, kuigi ma olen kindel (noh, ma tean), et asjad on mõnede sünteetikute osas üsna palju edasi liikunud - see on nagu pihkal on nüüd ilmselgelt vananenud olemasolevate lähteainete osas - enamasti.
Ma arvan, et paljud inimesed näevad, et see on "lihtsalt CBD keetmine happes - mis tahes hape ja sa saad 100% d9-THC - ma ei ütle teile, kuid iv näinud idioote Redditil, kes küsivad selle kohta 0 analüütiliste seadmetega - see on asi, mis hirmutab mind tööga seotud asi mis tahes kannabinoidid - nad on nii kleepuvad ja üldiselt tüütud! Ma def olen mõelnud, et teen seda ise ja siis mõtlesin seda paremini, kui ma mõistsin, et ei ole mingit võimalust kontrollida, mida teil on, kui te pole põhimõtteliselt ühendatud ülikooliga.
Hamiltonil on muide suurepärane podcast temaga, mõned tõesti huvitavad asjad tulevad 2h arutelu jooksul.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
CBD isomeerimine THC-ks, kasutades sidrunhapet

Palun olge ohutu, vähemalt teesklege, et olete eksperimendi tegemisel professionaalne keemik, kandke prille ja kindaid ning hoidke tulekustuti käepärast

Oluline on märkida, et see protsess on mõeldud selleks, et kasutada kergesti kättesaadavaid materjale ja reaktiive ning muuta CBD THC-ks võimalikult tõhusalt nii saagise kui ka aja tõhususe mõttes, ning see ei ole võrreldav professionaalsete laboratoorse tehnikaga.

Reagendid.
Sidrunhape
CBD
Destilleeritud vesi
Naatriumbikarbonaat või naatriumkarbonaat
Mittepolaarne lahusti

Seadmed:
Väike kolb (ärge täitke keedukolbi üle poole täis).
väike leibig-kondensaator (200 mm piisab)
Väike pump kondensaatorile, akvaariumipump võib olla
Väike toru, mis sobib kondensaatori liitmikule
väike ämber, kuhu pump panna
kolbile sobiv soojusallikas, eelistatavalt magnetilise segamisega kuumutusmantel
PH-testiribad
grammi täpsusega skaala
dosaatorisahtel


Isomeerimine.

Määrake oma partii suurus ja seejärel määrake, kui palju vett soovite kasutada. Võite minna nii madalale kui 1gr H2O:1gr CBD, kuid võite kasutada ka rohkem vett, et muuta mehaanika veidi lihtsamaks. 1g partiide puhul kasutan tavaliselt 5g vett, 5g partiide puhul kasutan tavaliselt 10g vett.

Lisage soovitud kogus destilleeritud vett keedukolbi, kasutades väikest segamisriista. Selleks lisage veevaba sidrunhapet vähemalt 15% massist, toiduainekvaliteediga. (Nii et 1g vett sisaldab 0,15g sidrunhapet, ei ole oluline, kui palju CBD-d kasutate). Kinnitage tagasivoolukondensaator kolbi külge ja kinnitage see metallklambrite ja toruklambritega. Täitke kondensaator ja jätke akvaariumipump pidevalt tööle. Lülitage segamine sisse ~75 rpm, kuumutage ~120C-ni ja viige lahus keema. Refluksige 4 kuni 12 tundi, sõltuvalt soovitud CBD/D8/D9 segust. Mida kauem kestab reaktsioon, seda rohkem D8 saate ja seda vähem D9 saate. Mina eelistan umbes 8 tundi. Võite teha väikepartiide teste, et näha, millise tagasivooluajaga saate soovitud toote. Kui soovite 100% D8, laske reaktsioonil töötada 10-12 tundi või kuni test on negatiivne.

Järeltöötlus.

Neutraliseerimine: Kui ettenähtud aeg on möödas, lülitage soojusallikas välja ja laske lahusel jahtuda toatemperatuurini. Pidage meeles, et teie sihtmärk on vees lahustumatu ja toatemperatuuril tahke. Pärast jahutamist peaks kolbis olema suured tahke toote tükid, mis hõljuvad vee peal ja on kolvi seinte vastu klompides. Neutraliseerige sidrunhape natriumbikarbonaadiga (3 mooli naatriumbikarbonaati 1 mooli sidrunhappe kohta). Võite lisada bikarbonaati otse oma lahusele ja testida pH-d või valmistada kontsentreeritud bikarbonaadi lahust ja lisada seda kolbi, see ei tee suurt vahet. Testige pH-paberiga, et kinnitada ~7 pH (ei pea olema täpne, 6-8 on hea).

Ekstraheerimine.

Järgmisena lisage sellesse kolbi osa NPS-i. peate katsetama, et näha täpselt väikseimat kogust, mida saate kasutada, kuid teie sihtmolekul lahustub kergesti DCM-is või EtOAc-is toatemperatuuril. 5 g partii jaoks kasutan tavaliselt ~20-30 ml DCM-i. Keerake NPS-i ja näete, et teie toode on lahustunud. Eraldage vesifaas ja visake ära (ma teen seda eraldussahvris). Peske NPS-i võrdse koguse dH2O-ga (20 ml NPS-i 20 ml dH2O-ga), et eemaldada kõik füüsiliselt tootesse kinni jäänud/piiratud lisandid. Eraldage uuesti. Kui orgaaniline faas muutub häguseks, siis on sellesse imendunud veidi vett. Kuivatatakse MgSO4-ga, kuni lahus on taas selge. MgSO4 eemaldamiseks dekanteeritakse või filtreeritakse.

Eraldatakse toode.

Teie toode on nüüd lahustunud NPSis. Ideaaljuhul saate selle NPSi ekstraheerida ja taaskasutada, vähendades seega oluliselt kulusid ja keskkonnamõju. Kui see ei ole võimalik, võite lihtsalt kuumutada lahust, et võimaldada NPSi aurustumist. Tehke see toiming hästi ventileeritud kohas.
 
View previous replies…

Dr.Chocolate

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kui kaua ma peaksin d9 saamiseks refluksima, kui ma kasutan väävelhapet ja etanooli?
 

Python

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Proovisin seda ja sain lihtsalt kuldse goey pasta, ma ei tea kas ma lihtsalt pean laskma sellel veel kuivada aga ei tundu kuidagi kasutatav olevat, kus ma võisin sinu arvates selle segi ajada?
 

Roberto Cofresí

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Kuidas me saame neid 2 patenti ühendada ? Et saada CBD-st suure saagisega , kõrge puhtusastmega THC-d.
 

Attachments

  • 97CocKbUe0.pdf
    2.1 MB · Views: 853
  • xkXngBU8FT.pdf
    1.6 MB · Views: 819

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Cannabidifoorooli (CBDP) tootmine CBD-st hõlmab dekarboksüleerimist, kus CBD-d kuumutatakse kõrgel temperatuuril (umbes 130-150 °C), et eemaldada karboksüülrühm, mille tulemuseks on CBDA. Seejärel muudetakse CBDA hüdroksüülimise teel CBDP-ks, kasutades selleks ensüüme, näiteks peroksidaasi.

Protsess hõlmab järgmisi etappe:

  1. Vajalike materjalide ettevalmistamine: CBD, vesinikperoksiid, peroksidaasi ensüüm, etanool, hüdroksüülamiin ja muud reaktiivsed materjalid.
  2. Dekarboksüülimine: CBD-d kuumutatakse kõrgel temperatuuril (umbes 130-150 °C), et eemaldada karboksüülrühm, mille tulemuseks on CBDA.
  3. Hüdroksüülimine: CBDA-d töödeldakse hüdroksüülamiini ja vesinikperoksiidiga ning seejärel segatakse peroksüdaasi ensüümiga, mis katalüüsib hüdroksüülimisreaktsiooni, et muuta CBDA CBDP-ks.
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Koostisosad:

10 g CBD (kannabidiool) pulbrit
50 ml etanooli
1 ml peroksidaasi ensüümi lahust
50 ml 30% vesinikperoksiidi lahust 50 ml happelist vett (pH 4)

Seadmed:

Katseklaas
Termomeeter
Segisti
Pipett

Valmistised:

Valmistage ette kõik seadmed ja materjalid. Puhastage ja steriliseerige seadmed.

Sammud:

Kaaluge 10 g CBD pulbrit ja lisage see katseklaasi.Lisage katseklaasi 50 ml etanooli.Lisage katseklaasi 1 ml peroksüdaasi ensüümi lahust.Segage katseklaasi sisu hoolikalt segajaga.Lisage katseklaasi aeglaselt segades 50 ml 30% vesinikperoksiidi lahust.Jälgige segu temperatuuri termomeetriga, jälgides, et see jääks 20-30 °C vahele.Laske segul reageerida 2 tundi, aeg-ajalt segades.Lisage katseklaasi 50 ml happelist vett (pH 4) ja segage hästi.Ekstraheerige saadud segu pipetiga ja kandke see eraldussahtrisse.Laske segul eralduda kaheks kihiks, kusjuures ülemine kiht on kannabidifoorool.Valage ülemine kiht ettevaatlikult puhtasse anumasse ja visake alumine kiht minema.Laske segu eralduda kaheks kihiks, kusjuures ülemine kiht on kannabidifoorool.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
1. Kas ipad töötab etanooli asemel?
2. Peroksidaasi lahust on vaja millises kontsentratsioonis? 150 ühikut milligrammi kohta on 250 ühikut milligrammi kohta.
3. kas cbd-isolaadi pulbrit tuleb enne seda reaktsiooni kuumutada? Sest kui seda kuumutada, siis see sulab.
 

Dr.Chocolate

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mida tähendab "10M" NaoH? Kui palju see on? Samuti 2,80min ja 3,40 min? Ma ei saa aru, kas keegi võib seda täpsemalt selgitada?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ma ei tea, kas see tõesti toimib
 

dbcooper

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
CBDP-d ei ole võimalik CBD-st valmistada, CBDP-d tuleb sünteesida resortsiinist ja olivetoolist. See esineb looduslikult, kuid ainult äärmiselt väikestes kogustes.

CBD muutmine THC-seguks on uskumatult lihtne. Lihtsalt lahustage oma CBD alkaanilahustis (suhe 1:2, 100g CBD: 200ml lahustit) ja lisage gramm pTSA (või paar tilka HCl) ning segage toatemperatuuril üleöö. Peske lahustit mõne pesu 5% söögisoodaga, mõne pesu soolveega, seejärel mõne pesu puhta veega. Aurustage lahusti ja seejärel vaakumdestilleerige järelejäänud õli (kui te ei vaakumdestilleeri või ei tee kromatograafiat, siis on selles rohkem lisandeid).
 

dbcooper

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Lahusti puhul töötab pentaan sama hästi kui heptaan. Heksaan töötab samuti hästi, kuid hoiduge heksaanist eemale, kuna see on mürgisem.
 

LilianaHickman

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Huvitav teema! On ülioluline mõista CBD isomeriseerimist. Kui olete uudishimulik ohutute ja usaldusväärsete CBD-toodete kohta, vaadake lisainfot aadressil https://releaf.co.uk. Teadmised on võim, kui tegemist on kannabinoididega!
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Kaua aega tagasi proovisin ma CBD isomeerida THC-ks. See toimib hästi, kasutades 26% HCL-i happekatalüsaatorina ja 80% etanooli lahustina. Sellegipoolest oli vaja 24 tundi tagasivoolu.

Tõepoolest, minu esimeses katses, 8h refluksiga, isomeeriseerus väga vähe CBD-d.

Seega soovitan kõigil, kes seda reaktsiooni proovivad, testida perioodiliselt oma reaktsioonikeskkonda: võtke lihtsalt proov oma praegusest reaktsioonist ja pange see NaOH või KOH vesilahusesse. Kui see muutub lillaks, on veel palju CBD-d alles.

Minu puhul oli see alles 24 tunni pärast, kui test ei muutunud lillaks.

24 tunni refluksimise lõpuks oli etanool muutunud kollaseks, aurustunud ja aurustumisnõudesse oli jäänud oranž õli.

Olen lugenud mitmest allikast, et mida pikem on refluksiaeg, seda rohkem muundub delta 9 delta 8-ks, seega peate leidma hea refluksiaja, et CBD isomeeriseeruks piisavalt, kuid delta 9 ei muundu täielikult delta 8-ks, kui te seda ei soovi.

Lisaks sellele hõlbustab vee olemasolu delta 9 muundumist delta 8-ks (ilmselt), nii et selle reaktsiooni läbiviimine apolaarses lahustis koos happega, näiteks p-tolueen-sulfoonhappega, annaks kahtlemata suurema delta 9 saagise.

Mõned inimesed kasutavad apolaarses lahustis vesipõhist hcl-d, segades tugevalt kaht mittesegunevat lahustit ja ilmselt töötab ka see.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Kas ma saan kasutada cbd dab vaha või 15% cbd õli või 30% cbd pasta või vajan cbd pulbrit?
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Tegin reaktsiooni HCL-ga

Ma refluksin 4 tundi, lasin jahtuda ma põhinesin selle ph 9-ni, et happega võidelda, kuid ma ei tea, kas ma tegin seda õigesti. Panin selle kaetud sügavkülma ja filtreerisin selle. Kui kogu alkohol ja vesi aurustusid, lisasin puhast alkoholi, filtreerisin ja lasin kuivada.
Lisan fotod lõpptulemusest.

Sellel on kummaline lõhn, see ei lõhna halvasti, aga ei lõhna ka hästi, nagu lill, mis ei lõhna hästi ega halvasti, aga see on tugeva lõhnaga.

Puhastasin seda veega ja lasin kuivada, lõhnab ikka veel samamoodi

See on nagu puhas THC õli, kuid punakaspruuni värvi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Jah, see näeb välja nagu tõde, saate aru, kui teete bioteste. Suurema puhtuse saavutamiseks tuleb seda destilleerida. Kuid üldiselt on isomeeriseerimisel palju võimalusi lahustite ja katalüsaatorite jaoks. Tingimused koos kuumutamise või jahutamisega. Või toatemperatuuril. On olemas selektiivsed meetodid ühe isomeeri saamiseks suure saagisega. Tulevikus teeme aruandeid erinevate isomeerumismeetodite kohta, välja arvatud siin esitatud teema.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
YcCNL3zExF


N7MKfL1CUv
 

Python

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Proovisin cbd-isolaadi refluksimist sidrunhappega dh2o-s, pärast ekstraheerimist etoakiga ja aurustuda laskmist sain äärmiselt kleepuvat kuldset vaiku, sellel on nõrk sidrunilõhn, isegi kui olen neutraliseerinud happe naatriumbikarbonaadiga. Ma ei tea, kas ma tegin seda õigesti.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
GqYXjsEBI7


Ma keetsin CBD-d ja lisasin kogemata segule NAoh, ma arvan, et isomeerumine peatus. Tekkis 2 kihti, kas keegi oskab öelda, mis tekkis? Kas see on hea viis THC ekstrakti ekstraheerimiseks?

Kasutan metanooli ja HCL-i
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, millises etapis olete lisanud NaOH-i?

Vastuse võib anda HPLC-analüüs.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Pärast 2 tundi kestnud isomeerumist tekkis õli, kuid sellel on ebameeldiv lõhn ja ma ei tea, kuidas seda puhastada.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Naohi lisamisel eraldusid kaks faasi ja ma arvan, et reaktsioon peatus. Ma proovisin seda mitmel viisil pesta, kuid ma ei saa sellest halvast lõhnast lahti.
 
Top