Cannabidioli (CBD) isomeerumine psühhoaktiivseteks kannabinoididideks

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
kuidas teha thc-st hashi, millist baasi võtta hashi jaoks ja millises proportsioonis lisada thc, mida ma saan cbd-st?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sünteetilise hashišiši tootmise käsiraamatus võite kasutada sünteetiliste noidide asemel thc-d.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ma arvan, et selles retseptis olev THC kontsentratsioon hasises oleks ebaefektiivne. me peame segama vähemalt üks ühele hasisbaasi ja thc-d, et toode oleks tõhus. mida te arvate?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kindlasti tuleb muuta proportsioone. Ma ei saa anda nõu täpse kontsentratsiooni THC kohta. Nagu ma tean, peab thc kontsentratsioon olema 2 kuni 20% hasises.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Asendades CBD CBDV või CBDP mis tahes neist teisendustest, saate tulemuseks THCV & THCP.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
kuidas cbd-st thcp-d teha?
thcp on väga huvitav toode, nad ütlevad, et see on võimsam kui thcdelta9? kes on seda kunagi proovinud?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ma saan inimesi 2,5 mg THCP-st kogu aeg kuradile. Probleemiks on 5-süsiniku muutmine 7-süsinikuks, kus CBDP on juba 7-süsinik, nii et kasutage lihtsalt CBDP asemel CBD ja te olete hea! Oh, ja te toodate sellest reaktsioonist ka palju resortsinooli, nii et tehke sellega enne tarbimist kindlasti midagi...
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
kust saab osta valmis cbdp?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Google'ile cannabidiphorooli isolaat või cannabidiphorooli destillaat ma arvan.

Edit: DM'd teile.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Tere pere, ma olen järginud HCL-i ja tolueeni teed minu CBD-isolaadi isomeerimiseks ja olen saanud toote, mis näeb üsna hea välja, värvus on nagu allpool näidatud fotodel, mida kavatsen avaldada, konsistents on üsna tahke ja see moodustab isegi kõvad kristallid, kui eraldada väike kogus, nii et ma eeldan, et süntees töötas suurepäraselt, varsti saadan proovi analüüsimiseks ja avaldan tulemused, et näha, milline tegelik kogus Delta 8-9 ja cbd jäi spektrile. (Vaatame, kuidas see minu fotodel välja näeb ja milline on ekspertide arvamus).
 

Attachments

  • K3H8wL6YkP.jpg
    K3H8wL6YkP.jpg
    4.9 MB · Views: 454
  • oPqCLyOTkl.jpg
    oPqCLyOTkl.jpg
    4.4 MB · Views: 450

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Etanooli, äädikhapet ja CBD-d reageeriti 9 tundi ning reaktsiooni käigus saadi kuldkollane lahus. Hiljem lisati NaOH lahust, et eemaldada äädikhape, kuid kihistumist ei saadud ja see muutus lillaks segulahuseks. Mis on viga?
K8UEWdspIy
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
wow vend, see mustjas värvus hirmutab mind tõesti väga, ma arvan, et sa peaksid võtma proovi analüüsimiseks enne tarbimist, ma tõesti ei tea, kas värv sel juhul mõjutab toote kvaliteeti, kuid see on tõesti natuke hirmutav, võib-olla ma eksin ja selgub, et seal on palju delta9/8. aga ma ei saa aru, kuidas selline tume värv võis jääda. jääge terveks vend. parimate soovidega.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Ma arvan, et te peaksite vahetama etanooli teise lahusti nagu diklorometaan või tolueen, et tagada kihtide eraldamine põhilahuse lisamisel, ma arvan, et probleem on selles, et etanool on väga segunev, proovige asendada oma lahusti ja näete, kuidas see toimib edu järgmisel muundamisel cbd-st kanepi-deltasse.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Kas sellepärast, et reageerimata CBD reageeris leelisega ja muutus lillaks?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Miks te ei proovi HCL-i ja tolueeni meetodit, süntees toimis esimesel korral ja selle käigus ei toimunud ühtegi kummalist reaktsiooni.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
@Acidosis, mis näeb välja super legaalne! nii näeb see välja, kui seda tehakse profi laboris

@aa1178251182 teie isomeerimine ei toiminud ja näeb välja nagu tüvekatse kogu cbd-ga

 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Tere, äkki keegi teab. Niisiis ma isomeerisin mõned cbd kaudu h2so4 valmistoode teeb sind kõrge, kuid see lõhnab nagu kusi
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ohutus ennekõike, poisid
 

Attachments

  • jCcXlko3bF.pdf
    114.1 KB · Views: 867
  • lDNuMd5OK3.pdf
    135.1 KB · Views: 801
  • RScFL6yQwi.pdf
    4.3 MB · Views: 791
Top