Cannabidioli (CBD) isomeerumine psühhoaktiivseteks kannabinoididideks

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
GqYXjsEBI7


Ma keetsin CBD-d ja lisasin kogemata segule NAoh, ma arvan, et isomeerumine peatus. Tekkis 2 kihti, kas keegi oskab öelda, mis tekkis? Kas see on hea viis THC ekstrakti ekstraheerimiseks?

Kasutan metanooli ja HCL-i
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, millises etapis olete lisanud NaOH-i?

Vastuse võib anda HPLC-analüüs.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Pärast 2 tundi kestnud isomeerumist tekkis õli, kuid sellel on ebameeldiv lõhn ja ma ei tea, kuidas seda puhastada.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Naohi lisamisel eraldusid kaks faasi ja ma arvan, et reaktsioon peatus. Ma proovisin seda mitmel viisil pesta, kuid ma ei saa sellest halvast lõhnast lahti.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kumb on parem äädikhape või soolhape? Mul on jäänud õli, millel on vastik lõhn, mida ma teen selle puhastamiseks või puhta cbd loas metanoolist ekstraheerimiseks
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kui lisate NAOH-ga küllastunud vett, et happele vastu töötada, ei saa ma seda kõike kõrvaldada, ja kui ma lisan liiga palju vett, muutub ülemine faas mustaks. Kuidas ma saan ekstraheerimist teha? Kuidas ma kõrvaldan happe lõhna? Proovisin puhastada destilleeritud veega, kuid see ei toiminud.

Ma vajan abi selles küsimuses palun

Millise PH väärtusega peaksin ma THC jätma? Kas ma võin THC puhastamiseks kasutada butaani või tolueeni?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Meetodid, milles kasutatakse katalüütilisi koguseid happed, on ennast paremini kehtestanud kui selles teemas. PTSA 10% mol DCMis (delta-8) või HCl 0,05% etanoolis (delta-9) abil.
 
Top