Dekstroamfetamiini süntees (Nabenhauer, 1942)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Me võtsime 6 g ratsemaati = 3 g D-amph + 3 g L-amph
Saime
2,63g saagis = x%
3,0g teooria = 100%

2.63*100/3=87.7%
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Täname huvitava uurimuse eest. Aga ma olen üllatunud teie viinhappe proportsioonidega.
6 g amfofaati on 3,49 g ratseemilist amfobaasi. Miks te siis kasutate 2,45 g d-viinsuhkrut? See peab tulema molaarsetes proportsioonides 1:4, st. 0,97g d-viinsuhkrut on piisav????
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Kallis, tundub, et sa unustasid, et viinhape seob kaks alusmolekuli. Sama nagu väävelhape. Te peate jagama [ 0,01632 mooli (2,45g/150,09g/mol) ] / 2 = 1,23
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
75ckpt4HSC

1:1 sama, mis met
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Kas olete selle osa ise teinud?
Ma tegin. Ma olin üsna üllatunud, tulemusega, siis ma kontrollisin omadusi...
See toimib samamoodi nagu väävelhape: üks molekul d või l viinhapet seob 2 molekuli aluse.
Arvan, et sinu dekstrometri seletuses on sama viga. Või lisatakse happe ülejääk mingil muul tehnilisel põhjusel (näiteks lahustuvuse vähendamine).
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kuidas olete selle asjaolu kindlaks teinud?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Teatud lahustites näete seda selgelt, kui teie lisatud happesool hakkab kohe sadestuma.
Te teate kaalu, seega teate, kui palju hapet peate lisama.
Kui lisate osa kogu happest, võite filtreerida tahkeid aineid ja lisada rohkem ja vaadata, kas sool sadestub või ega.
Sool lakkab sadestumast umbes siis, kui saavutate molaarse 1:4.
Saagis on umbes 95.
Proovige seda teha ja te näete. Või parem kontrollida viinhappe spec.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/attachments/q6lca7lcd0-jpg.37905/
Sellest postitusest.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere. Lugesin uuesti selle meetodi allikat [lisatud postitusele] ja leidsin, et minu arvamus oli vale, aga ka teie oma, kallis @Pororo.

Nagu autor ütles, reageerivad kaks mooli fenüületüülamiini ühe mooli d-viinhappega ja moodustavad neutraalse soola d,l-fenüületüülamiini d-viinhappe lahuse (nagu te ütlesite, 2 mooli amiini ja 1 mooli hapet). D-fenüületüülamiini sool lahustub lahuses, samas kui l-isomeer sadestub. Nii et minu proportsioonid on õiged, kuid minu sõnade tähendus ülaltoodud kommentaarides ei olnud.
BYkt8cau3g

Ma tõesti tänan teid märkuste ja kommentaaride eest, olete aidanud leida viga.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ma ei tea, kuidas te loete, kuid loomulikult EI OLE minu arvutustes MITTE ühtegi viga.
Kui soovite hapestada kogu 1 mooli aluse DL-viinhappega, peate kasutama 0,5 mooli seda hapet.
Kui te soovite 1 mooli alusest D- või L-viinhappega ainult D- või L-hapet ekstraheerida, siis peate kasutama vastavalt 0,25 mooli D- või L-hapet.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Saatsin teile eespool tsitaadi Nabenhaueri meetodi kohta. Palun lugege kogu artikkel hoolikalt läbi. Ma ütlen sama.

Selle artikli kohaselt, kui te võtate proportsiooni nagu te ütlesite (1mool amiini 0,25 mooliga d-viinhapet), siis saate 1 mooli amiinist vaba aluse kohta 0,2-0,25 mooli d-amiini d-bitartraati sademe.

YPkdf9lQsb


Selle reaktsiooni võrrand (tsitaadist):

1 mol d,l-amiini + 1,2 mol d,l-viinhapet = 0,5 mol d-amiini d-bitartraati (2 osa amiinbace 1 osa happe kohta).
sool sadestub

võetakse
1 mol d,l-amiini + 0,25 mol d-viinhapet = 0,25 mol d-amiini d-bitartraati, nagu ma soovitan. Tõenäoliselt võib saada d-amiini d-viinsoola (1:1 alus:hape), mis on samuti selles lahustis lahustumatu. Seda on raske ennustada. Ma ei ole näinud teie katse üksikasju. Ainult teie sõnu.


Kui sa tahad oma väidet tõestada, siis tee oma eksperiment koos piltidega kommentaariumis või uues postituses.
 
Last edited:

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ma sain teie ideest aru. Ma ei tea, miks te usute, et saate bitartraati. Võib olla etanooli tõttu.

Kui ma saan terminitest õigesti aru, tähendab tartraat 1:2, kuid bitartraat tähendab 1:1 molaarset proportsiooni!!!

Aga ma ei kasuta etanooli. Ma kasutan teisi lahusteid.

Mida ma tean, kristalliseerumine lõpeb niipea, kui 0,25 mooli hape on tarbitud, saagis 95%. Siis, kui lisatakse 0,25 mooli vastupidist hapet, algab taas sadestumine 95% saagisega.
Ja nüüd, kui kasutati 0,25 L ja 0,25 D, kui ma püüan lisada emalahusele rohkem D või L või DL happeid - ei juhtu midagi. Paistab, et puudub alus, ph on samuti happeline.
Tõestamiseks võib olla, võib olla, võib olla, kohati. Ei ole kindel, millal ma uuesti amf eraldamist teen, septembri lõpus võib olla.
 
Last edited:
Top