Efedriini ekstraheerimine taimedest

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3

cesc

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Tere. I ve bough ligi 1kg kohta Xina, ehk võiksin aidata u
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Külmutatud ja hõõrdumine (põhja hõõrumine klaasist vardaga)? Aitäh . Ma ei proovinud seda. Pärast seda protsessi peaks kristalliseerumine moodustuma stabiilselt ka toatemperatuuril pärast külmikust väljatõmbamist?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jah, vaadake selle postituse ülaosas olevat sulamispunkti.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: raw

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ephedra taimede kohta... Kust ma saan seda leida ? Kas kellelgi on kogemusi, et kasvab mõnes Euroopa riigis? Näiteks lõunaosas? Horvaatias ?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ma tõesti loodan, et Ephedra dystachia ei ole teie meeles, sest see on väljasuremise äärel ja see on kuritegu looduse vastu, et koguda selle elupaigast kraami tootmiseks, kus selle diastereoisomeeriline puhtus ei ole oluline (nagu met, kus pseudoefedriin on hea)... isegi siis mitte, kui te ütleksite, et soovite teha aminorexi derivaate, kus kiraalsus on asi, palun laske loodusel olla ja proovige seda otse hankida või sukelduda enantioselektiivsesse sünteesi see on keemia kuum valdkond viimasel ajal.
 

PewPew411

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Olen proovinud seda mitmel siin ja teistes kohtades mainitud viisil ja saanud ainult Chen-Kao reaktsiooniga negatiivselt testitud muda.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kas olete teinud neid täiesti sarnaste tingimustega? Kas olete kindel, et teie toorained sisaldavad efedriini? Tõenäoliselt on teil lihtsalt umbrohu rohi.
 

PewPew411

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ephedra kvaliteet on teadmata Mul on mõned 10:1 ja tavaline taimne materjal Hiinast pärit
Ma järgisin seda täpselt, kuid 50% mahus ekstraktiga ja gaasistamisel muutus see lihtsalt tumedaks ilma sademeta

https://www.thevespiary.org/rhodium/Rhodium/Vespiary/talk/files/4762-writeupd9b9.PDF?topic=2723.0

Alkoholi ekstraktsioonid ja muud katsed taimse ainega ei ole viinud kuhugi. Proovin järgmisena proovida kirjatükki puhtalt taimse ainega ja vaatan kuidas läheb
Ma võiksin kasutada ghetto soxhlet ekstraktsiooni, kasutades rõhu tasakaalustavat lisanduslehtrit koos kondensaatoriga kloroformi pumpamiseks läbi taimsete ainete
 

nobody66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tere, ma olen algaja ja püüan ikka veel õppida keemiat. Minu inglise keel ei ole hea, ma kasutan Google Translate'i, palun mõistke。
Seoses teie "Teise (lihtsustatud) ekstraheerimisviisiga efedriinivaba baasi saamiseks" on mul mõned küsimused, mida ma tahaksin küsida。
Küsimus 1。 Mitu grammi efedripulbrit tuleks kasutada 1. etapis ja 2. etapis?
Küsimus 2。1. samm: "b) 15 minuti pärast filtreerige moos läbi #15 kuldfiltri, mille sees on kohvifilter (võite kasutada laboratooriumi klaasist lehtrit või muud filtrisõela), seejärel pange moos kõrvale.". Kas "moos" toimib ka pärast seda? Kas ma võin pärast seda sammu "musi" ära visata? Mida ma peaksin "moosiga" tegema?
Küsimus 3。2. samm: "a) Sama nagu enne, panen selle nelja neljakvartilisse Pyrex-kannu. Potti lisage 750 ml naftat, raputage seda 5-10 minutit tugevalt ja laske kolm päeva leotada." "asetage see nelja neljakvartilisse Pyrex-potti". Mida tähendab "see" peamiselt? Kas see on valge pulber pärast esimest sammu? Või esimese sammu b-st saadud pasta? Või uut efedripulbrit?
Vabandust, sest minu inglise keel ei ole hea, nii et mõned küsimused võivad olla teile raskesti arusaadavad. Ootan teie vastust, aitäh!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, vabandust pika vastuse eest.
Vastus 1: Postituse lõpus saate lugeda seda:
A2: palun lugege postitust hoolikalt. Jah, te peate kasutama seda musklit 2a tüvel ja muud.
A3: see tähendab, et palju
 

nobody66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tänan teid vastuse eest! Ma olen nüüd lõpetanud esimese sammu, lähitulevikus teen postituse, et rääkida "Teisest (lihtsustatud) ekstraheerimisviisist efedriini vabale alusele", saame koos parema kogemuse ja teeme üheskoos edusamme
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Puhast etanooli on minu kodumaal peaaegu võimatu saada. Kas selle asemel on võimalik kasutada metanooli või isopropanooli (2. etapis)?

Äkki piisab ka desinfitseerimisvahendite etanoolist (70% etanooli, 30% vett)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Võite proovida IPA-d. Sobib ka 70% EtOH. Lisaks võite kuivatada oma EtOH.
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Kas L-efedriini abil saab valmistada D-metamfetamiini?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Leidsin selle patendi ekstraheerimise ksüleeniga ja oksaalhappega.

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Idk selle alkaloidi rohkuse kohta taimes ja ma kardan, et te leiate raskusi puhastamisel
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Väikese summa eest harrastuskeemikuks, nii et te arvate, et see võiks olla lõbus eksperiment?
 
Top