Efedriini ekstraheerimine taimedest

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Kas efedriini on võimalik ekstraheerida aqua Regia abil ja kas te oskate selgitada, kuidas?

Tänan 🙂
 

ngn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma olen Internetis kohanud teavet, mis viitab sellele, et L-efedriin ja D-pseudoefedriin on peamised alkaloidid, mida leidub efedras koos mõne muu mikroalkaloidiga. Ma arvan, et olen aru saanud, kuidas ekstraheerida efedriinhüdrokloriid ja pseudoefedriinhüdrokloriid efedrist ja eraldada need kaks.

Kas te võiksite palun anda nõu, kui ma jätkaksin edasist metasünteesi, kasutades selliseid meetodeid nagu jood/punane fosfor, kas ma peaksin kasutama hüdrokloriid-L-efedriini, hüdrokloriid-D-pseudoefedriini või mõlema segu? Kas L/D mõjutab metasünteesi? Tänan teid.:love::love::love:


Mul on olnud raskusi nende mõistete eristamisega: efedriin ja pseudoefedriin, kiraalne L/D, optiline rotatsioon L/D, ja ma ei ole kindel, kui palju need mõjutavad metasünteesi.:cry::cry::cry:
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Kasutasin 15 grammi pulbrit, iga gramm vajab 1,656 ml, seega 15 grammi on 24,84 ml, kuid etanooli ja tööstusbensiini valamine pulbrisse muutus mudaks. Vabandust, Suur Jumal, kuidas ma saan seda filtreerida? Seal ei ole üldse mingit vedelikku, see on kõik muda.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
lisada rohkem lahustit, mis on probleem?
 
View previous replies…

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
453 grammi pulbrit kasutati 750 ml lahustit.
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Sa mõtled, et ei ole oluline, kui palju lahustit sa valad? Kas 15 grammi võib leotada rohkem lahusteid?
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
On olemas lihtsustatud meetod, mis on testitud. Kuhu läheb pulber, mis on saadud pärast 10-minutilist etanooliga kuumutamist esimeses etapis? Kas see on reserveeritud teise osa jaoks? Aga teises osas on etanooli leotada 3 päeva ja tööstusbensiini leotada 2 päeva ning seejärel sulatatakse need kaks filtreeritud vedelikku. Pärast sulatamist saadakse must aine, milles on palju õli. Ma ei näe pulbrilist valget.
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Peale selle on rohu jahvatamine pulbriks ja selle leotamine etanoolis või tööstusbensiinis tumeroheline vedelik. Ma filtreerisin seda 4-5 korda imufiltreerimisega ja värvus on endiselt tumeroheline.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ma ei saa aru, millest te räägite. Kas te võiksite palun kirjutada oma taotluse selgemalt?
 
View previous replies…

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
See ekstraheeriti samm-sammult, kuid lõpptoode ei olnud valge pulber. Kasutasin lihtsustatud versiooni ja iga samm tehti vastavalt ülaltoodule. Pärast lahustis leotamist ühendati kaks lahustit ja pärast kuivatamist saadi must, ei. See on tumeroheline vedelik.
 

Attachments

  • RWP3csXFBC.jpg
    RWP3csXFBC.jpg
    4.1 MB · Views: 221

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Teoreetiliselt on teie efedriin olemas. Te peate seda lihtsalt ekstraheerima. On ka teisi aineid. Te peate täielikult aurustama vedeliku ja kristalliseeruma efedriini. Tõenäoliselt on siinkohal vajalik flash-kromatograafia.
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Vastavalt sellele, mida te eespool ütlesite, panin selle tordiplaadile, kuid ma ei ole veel näinud valget pulbrit pärast vedeliku aurustamist. Kas see on viga minu operatsioonis? Aga ma tegin seda teie ülaltoodud meetodi järgi.
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
kas ma saan seda meetodit kasutada?

1000 grammi (1 kg) ephedra pulbrit

5000 ml vett

3000 ml bensiini

100 grammi söögisoola

20 grammi naatriumhüdroksiid

100 ml kontsentreeritud väävelhapet

1000 ml ksüleenit

meetod:

Pulbri leotamine vee, bensiini, soola ja sooda segus 24 tundi.

Lahus sõelutakse ja viiakse mahutisse

Lisatakse väävelhape, sool ja ksüleen

Kuumutamine temperatuuril alla 50 kraadi Celsiuse järgi 2-3 tundi

Efedriini sisaldava sette eraldamine ja kuivatamine
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
See meetod tundub hea, kuid kontsentreeritud väävelhapet on minu riigis raske saada.
 

K.1

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kas olete seda meetodit kunagi proovinud? Milline oli saagikus?
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Õppisin seda meetodit ühelt oma Afganistani sõbralt. Ta ütles, et nad ekstraheerivad efedriini selle meetodiga, kuid ma ei ole seda veel proovinud, sest ma otsin väävelhapet.
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
30 grammi efedriini 1 kilogrammi efedrist
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

Lähikuudel proovin ekstraheerimist ja postitan tulemused.
 

nobody66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tere vend, kas olete juba proovinud? Milline on tulemus? Kas teil on see meetod õnnestunud?
 
Top