Näide isomeeride eraldamise kohta Meth

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
See töötab ka MDMA vababaasi ja ketamiini vababaasiga, muutes lihtsalt suhteid iga vababaasi molaarse kaaluga. Pidage meeles, et MDMA ja ketamiini puhul on huvitav isomeer nende reagentide kasutamisel tahkes osas ;-)
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tere,
Sa ütlesid, et see töötaks MDMA ja ketamkme , kasutage lihtsalt molaarseid ekvivalente .
Kuid teie suhtarvud ei vasta molaarsetele ekvivalentidele.
3650÷149,2337=24,5 mooli
24,5×150,09= 3670g L viinhappegaasi
150,09mm L viinhappegaasi
149,2337mm M
??
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Hea töö suur vaev
Ma arvan, et parem on lisada mittepolaarne lahusti ja ekstraheerida mittepolaarne D-alus, sest pärast vee leelestamist kogute mittepolaarse aluse. Vedelik/vedelik ekstraheerimine.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
30
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Nii et te ei pea isomeere viinhappega jagama, kui ma puhastasin materjali pärast reaktsiooni touleeniga, mittepolaarse lahustiga ???
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
30
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Kuid kas alati on vaja isomeere mingil viisil eraldada?????.
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
See peab olema selline...

FkJsC5vV1D
FkJsC5vV1D
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tore, te kasutasite sama meetodit?
 
View previous replies…

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Mul oli nagu 700ml raseemiline fb, Ja pärast eraldamist sai umbes 320ml d-fb.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Hei mees, see annab suurepärase tulemuse!
Kas te puhastasite L-fb ja L-viinhappe segu lehteris vaakumfiltreerimise ajal? Kui jah, siis millist puhastust te kasutate? Siis kuidas lahutada D-fb
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Ei, ma kasutan tsentrifuugi
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Palun, millist tsentrifuugi te kasutate? Proovisin filtreerida, kasutades vähendatud rõhku ja Buchneri lehterit, kuid tartraat oli lõpus ikka veel märg ja säilitas vedelikku. Ma sain lõpus natuke D-isomeeri.
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma tervitan teid kõiki. Tahan jagada teiega oma kogemusi isomeeride eraldamisel L-veini abil. Tegin kolm katset. 2x kasutades metanooli, kui ma muutsin mõlemas katses vaba aluse metanooli ja viinhappe suhet. Mõlemad katsed osutusid põhimõtteliselt samaks, pärast koostisosade ühendamist ja segamist sadestus tahke mass, mille filtreerisin 24 tunni pärast. Mis puutub toote välimusse ja üldisoomerite jagunemisse, siis võib-olla oli ühes katses veidi rohkem tooteid kui teises katses. 30 ml vabast alusest sain umbes 9 grammi d-metaani. Aurustamise ajal, kui hakkasid tekkima kristallid, nägi see alguses hea välja, siin-seal tekkisid väikesed nõelad, kuid mida kuivemaks läks, seda rohkem meenutas see ratsemaat (koleda amorfne aine). Kui see täielikult kuivas, ei suutnud ma välimuse poolest enam vahet teha, kas tegemist on ratsemaatiga või selle jagunenud tootega. Kui see fooliumile asetati ja veidi soojendati, oli näha, et kristallid kristalliseeruvad pärast lahustamist veidi kiiremini, kui see on tehtud ratsemaatiga. Sellest järeldasin, et toimus mõningane jagunemine, kuid mitte piisavalt. Märgin, et ma ei pesnud tartraadipulbrit filtreerimise ajal. Seda ei olnud protseduuris kirjas, seega eelistasin seda mitte teha. Noh, nüüd jõuame kolmanda katse juurde, mille tegin vee abil vastavalt btcbossi protseduurile. Pärast kõikide koostisosade ühendamist ja jõulist segamist sain mõne aja pärast paksu, tõesti paksu massi, mis meenutas mingit kreemi. See oli konsistentsilt põhimõtteliselt nagu kasutaja Sjeik poolt paar postitust eespool minu omast lisatud fotol. Sulgesin mahuti ja lasin 24 tundi seista, siis panin selle aine filtrisse ja laotasin selle üle vaakumfiltri ning lülitasin imemise sisse. Seda paksu kreemjasarnast ainet oli tõesti raske filtreerida, samuti polnud protseduuris midagi kirjas, et filtris olev tartraat pestakse, nii et ma seda ei teinud. Sain ainult 11 grammi toodet 60ml vabast alusest. Aga saabunud kristallid olid läbipaistvad ja ilusad. Proovisin neid sulatada tinafooliumi peal, et näha, kui kiiresti nad tahenevad ja see oli tõesti kiire nagu pseudoefedriini met. Nii et ma arvan, et Split izomer oli edukas, välja arvatud ainult 11 grammi massitragöödia. Probleem oli ilmselt peamiselt selles, et mul oli filtreerimise ajal natuke probleeme sellega, et imikolbi peal olev lehter ei tihendanud hästi ja võib-olla aitab ka filtreerimise ajal tartraatsoola maha pesta, aga palun andke mulle nõu, kui palju vett ma selleks kasutada saan, et mitte häirida tartraadi lahustuvust vees ja seega ei saanud L-isomeere tootesse. Noh, aitäh teile
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Korrake isomeeride eraldamist suurema saagise saamiseks.

Vabastage ebaõnnestunud sool ja korrake protsessi

- Peske seda külma veevaba metanooliga, L-metaani/viinhappe segu ei lahustu metanoolis.
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tänan, ma püüan teile teada anda. Palun, millisel temperatuuril peaks metanool olema, kas panen selle lihtsalt külmikusse või peaksin selle asemel kasutama sügavkülma
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Soovitan külmutuskappi. Sel juhul mida külmem, seda parem. Temperatuure ei ole kunagi mõõdetud, ma säilitan oma metanooli alati sügavkülmikus.

-Polaarsus (polarimeetriga testitud) pärast ühte läbimist

- H20 (68-73% d)

- Metanool (71-76% d)

- Rusznaki protsess, tolueen kui benseeni asendaja (ikkagi ebaõnnestus rassemiline)

- Pope - Peachey : h20/soolhape
(65-80 % d sõltub ajast)

Eelistan meetodit h20-ga, kuna see on odavam, kiirem ja lihtsam.

Ma loodan, et ma suutsin aidata.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Pärast L-viinhappe isomeeride eraldamist segasin metanooli ja koaguleeritud viinhappe, filtreerisin tahke aine välja, jätsin vedelikuosa alles ja lisasin seejärel NaOH vesilahust, et saada D-FB. Kõik läks sujuvalt. Võtsin selle välja. Pärast D-FB ülemises kihis on NaOH vee/metanooli lahus alumises kihis. See kiht peaks olema jäätmed. Kuna olin tööl hõivatud, unustasin selle jäätmevedeliku kihi ära visata. Järgmisel päeval muutus see kristallideks. Võite küsida, mis siin kristalliseerub. Kas see on? Kas naatriumhüdroksiid on ümberkristalliseerunud? Kristallid on nõelakujulised ja rohkearvulised. Ma ei mõista keemiat, seega ei tea ma selle moodustumise põhjust ja selle koostisosi.
 

Attachments

  • r3kxPN7p6o.jpeg
    r3kxPN7p6o.jpeg
    6.4 MB · Views: 138
  • pJQHT5L9Ye.jpeg
    pJQHT5L9Ye.jpeg
    2.9 MB · Views: 21

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ma arvan, et see on naatriumhüdroksiid või mingi tartraat. Kui soovite kontrollida, kas vesilahuses on veel mingit toodet, lisage veel vesihüdroksiidi ja valage juurde touliini või mõnda muud lahustit. Näidake, milliseid d-metüülkristalle saite pärast ümberkristalliseerimist.
Samuti, kui palju ja millises koguses fb
 
Top