Näide isomeeride eraldamise kohta Meth

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Palun aidake, pärast segamist amd jättes seda üleöö muutus see roosaks.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Roosa värvus tähendab tavaliselt liiga happelist, kuid mitte 100% juhtudest võib olla ka teie vababaasi lisandeid, kontrollige PH peaks olema umbes 4 igatahes ma ei näe teie pildil mingit setteid.
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Nii saab segamise ajal, kuid pärast ei teki setteid
 

Attachments

  • Ey0bI56kiP.jpg
    Ey0bI56kiP.jpg
    2.9 MB · Views: 37
  • twEuOPWVD9.jpg
    twEuOPWVD9.jpg
    2.7 MB · Views: 39

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Ok tänan, ma proovin seda, ma tulen tagasi tulemustega.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Minu kogemuse põhjal arvan, et see vajab rohkem aega segades muutub paksuks ja lõpuks tahkeks.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Ma just lisasin väga natuke naatriumhüdroksiidi lahust umbes 5 grammi ja selle näitamine kristallid. Ma ei tea, kas ma tegin naatriumhüdroksiidi lisamisega õigesti.
 

Attachments

  • udWYVsTINt.jpg
    udWYVsTINt.jpg
    2.9 MB · Views: 40

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Te lihtsalt suurendasite PH, kontrollige nüüd PH-d, et saada aimu, kas olete õigel teel.
Ausalt öeldes ei olnud mul kunagi seda värvi selles protsessis ja ma tegin seda sadu kordi erinevatel viisidel, kogustel, marsruutidel... aga võib-olla on õige, et näete seda.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Võiks töötada, ajakohastage meid, kui olete protsessi lõpetanud, tänu.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tere ma manged lõpetada protsessi. Ma basifid mõlemad kihid (d ja l) pärast eraldamist. Kokku kasutasin freebase 300 grammi. Ja sain 90 grammi veekihist umbes 170 grammi tahkest kihist. Seejärel kristalliseerisin hcl-ga. Kristallid vesikihist (d-insomeer) olid lihtsalt pulber isegi siis, kui ma proovin ümberkristalliseerida ja teine kiht (l-insomeer) on rohkem väikeseid klaasjas kristalle koos pulbriga.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Hai vend,
Kas te saate jagada, kuidas te selle saavutasite?
pH väärtus?
Ka mina viisin selle protsessi edukalt lõpule, kuid minu saagis oli väga väike,
100ml vabast alusest saan 20ml d. Ma ei saanud rohkem.
Mida sa õigesti tegid?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Ma ei usu, et ma tegin õigesti bro. Kuna minu kristallid on ikka veel rassemilised. Ma proovin seda veel kord
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
hea vend
Ma ootan, et te jagaksite õigeid asju!

300ml vaba aluse kaotamine on tõesti kurb lugu!

Ma tegin eile ka midagi rumalat. Ma aurudestilleerisin P2P ja kasutasin seejärel DCM-i P2P ekstraheerimiseks. Siis kukkusin DCMi aurustamise ajal magama. Ja kuumutusmantli temperatuur on üle 200°.
Pärast ärkamist oli p2p aurustunud!
Kaotasin umbes 500ml
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Kas ma võin küsida, mis on põhjus, miks viinhappe lisamisel ei lahustu ja ei kristalliseeru? Kas see on vale metamfetamiini vaba alus? Või on pH vale?
Juba 24H säilitatud

Milline on metamfetamiini vaba aluse õige pH?
 

Attachments

  • voQ58HIUJ7.jpeg
    voQ58HIUJ7.jpeg
    5.1 MB · Views: 189

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Milline on teie praegune PH? Ja milline oli teie vababaasi Ph enne viinhappe lisamist?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
See peab olema selline...

FkJsC5vV1D
FkJsC5vV1D
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tore, te kasutasite sama meetodit?
 
View previous replies…

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Jah, freebase ph peaks olema umbes 11
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Algne vaba aluse pH on 11?
Milline on pH väärtus pärast segamist?

Mitu D-metüülrühma saate pärast eraldamist?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Ei, ma kasutan tsentrifuugi
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Palun, millist tsentrifuugi te kasutate? Proovisin filtreerida, kasutades vähendatud rõhku ja Buchneri lehterit, kuid tartraat oli lõpus ikka veel märg ja säilitas vedelikku. Ma sain lõpus natuke D-isomeeri.
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma tervitan teid kõiki. Tahan jagada teiega oma kogemusi isomeeride eraldamisel L-veini abil. Tegin kolm katset. 2x kasutades metanooli, kui ma muutsin mõlemas katses vaba aluse metanooli ja viinhappe suhet. Mõlemad katsed osutusid põhimõtteliselt samaks, pärast koostisosade ühendamist ja segamist sadestus tahke mass, mille filtreerisin 24 tunni pärast. Mis puutub toote välimusse ja üldisoomerite jagunemisse, siis võib-olla oli ühes katses veidi rohkem tooteid kui teises katses. 30 ml vabast alusest sain umbes 9 grammi d-metaani. Aurustamise ajal, kui hakkasid tekkima kristallid, nägi see alguses hea välja, siin-seal tekkisid väikesed nõelad, kuid mida kuivemaks läks, seda rohkem meenutas see ratsemaat (koleda amorfne aine). Kui see täielikult kuivas, ei suutnud ma välimuse poolest enam vahet teha, kas tegemist on ratsemaatiga või selle jagunenud tootega. Kui see fooliumile asetati ja veidi soojendati, oli näha, et kristallid kristalliseeruvad pärast lahustamist veidi kiiremini, kui see on tehtud ratsemaatiga. Sellest järeldasin, et toimus mõningane jagunemine, kuid mitte piisavalt. Märgin, et ma ei pesnud tartraadipulbrit filtreerimise ajal. Seda ei olnud protseduuris kirjas, seega eelistasin seda mitte teha. Noh, nüüd jõuame kolmanda katse juurde, mille tegin vee abil vastavalt btcbossi protseduurile. Pärast kõikide koostisosade ühendamist ja jõulist segamist sain mõne aja pärast paksu, tõesti paksu massi, mis meenutas mingit kreemi. See oli konsistentsilt põhimõtteliselt nagu kasutaja Sjeik poolt paar postitust eespool minu omast lisatud fotol. Sulgesin mahuti ja lasin 24 tundi seista, siis panin selle aine filtrisse ja laotasin selle üle vaakumfiltri ning lülitasin imemise sisse. Seda paksu kreemjasarnast ainet oli tõesti raske filtreerida, samuti polnud protseduuris midagi kirjas, et filtris olev tartraat pestakse, nii et ma seda ei teinud. Sain ainult 11 grammi toodet 60ml vabast alusest. Aga saabunud kristallid olid läbipaistvad ja ilusad. Proovisin neid sulatada tinafooliumi peal, et näha, kui kiiresti nad tahenevad ja see oli tõesti kiire nagu pseudoefedriini met. Nii et ma arvan, et Split izomer oli edukas, välja arvatud ainult 11 grammi massitragöödia. Probleem oli ilmselt peamiselt selles, et mul oli filtreerimise ajal natuke probleeme sellega, et imikolbi peal olev lehter ei tihendanud hästi ja võib-olla aitab ka filtreerimise ajal tartraatsoola maha pesta, aga palun andke mulle nõu, kui palju vett ma selleks kasutada saan, et mitte häirida tartraadi lahustuvust vees ja seega ei saanud L-isomeere tootesse. Noh, aitäh teile
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Korrake isomeeride eraldamist suurema saagise saamiseks.

Vabastage ebaõnnestunud sool ja korrake protsessi

- Peske seda külma veevaba metanooliga, L-metaani/viinhappe segu ei lahustu metanoolis.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Härra, pärast metanooliga puhastamist segatakse metanool D-metüüli ja vee segusse.
Kas D-metüül lahustub metanoolis?

Kui D ja metanool on segunenud, kas nende eraldamiseks tuleb lihtsalt lisada naatriumhüdroksiidi lahust?
 

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tänan, ma püüan teile teada anda. Palun, millisel temperatuuril peaks metanool olema, kas panen selle lihtsalt külmikusse või peaksin selle asemel kasutama sügavkülma
 
Top