Näide isomeeride eraldamise kohta Meth

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
btcboss2022 Kas te taaskasutate L-Methi uuesti, et saada suurem saagis nagu sellel skeemil? :

ULfYPV72vc
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kas selle protsessi üksikasjalik kirjeldus on olemas? Kas see on sama MDMA puhul?
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
See diagramm oli ainus infokilluke, mille ma selle protsessi kohta leidsin. See on pärit Euroopa õiguskaitsearuandest, milles selgitatakse erinevaid meetodeid, mida enamasti ELis leidub. See ei läinud väga üksikasjalikult.

Miks oleks vaja MDMA isomeere eraldada?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Mulle meeldib lahendada keerulisi küsimusi. Ja tundub, et MDMA isomeerid erinevad amfetamiinist.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Vabandage, vedel metamfetamiin, kas te ei tee destillatsiooni ja jagage seda otse? Kas see mõjutab saagise puhtust? Näiteks 10 grammi pärast sama 15g destilleerimist või 15 grammi ilma destilleerimiseta, kumb on veidi rohkem netomassi? Kas oskate vastata?
Vabandage, vedel metamfetamiin, kas te ei tee destilleerimist ja jagate selle otse? Kas see mõjutab saagise puhtust? Näiteks 10 grammi pärast sama 15g destilleerimist või 15 grammi ilma destilleerimiseta, kumb on veidi rohkem netomassi? Kas oskate vastata?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ei ma ei destilleeri seda, ma teen happelise aluse pesu, kasutades 2 erinevat lahustit happelises etapis.
Võimalik, et see võib mõjutada saagist, kuid minu kogemuse kohaselt on see väga väike kogus ja lõplik kraam on sama puhtuse ja sama puhastustasemega.
Isiklikult ei ole auru destilleerimise vaev ei ole kasumlik ülesanne.
Tänan.
P6lJVDhgCY
AXqfR5K9mM
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Lubage mul esitada viimane küsimus. Millist marineerimist te kasutate? Enne lõhestamist? Kas te mõtlete viinhappe lisamist pärast peitsimist ph2-ni? Happe ja happega reageerib kristalliseerumine?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Te segate kõiki andmeid 🤦‍♂️
Ma kasutan vett, kuid te võite kasutada metanooli
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Kas meister on ikka veel olemas? Olen lõpetanud L-isomeeri lõhustumise vees teie moodi. Kas see pulber vajab veel vee lisamist, et jätkata lõhustumist? Tundub, et lõhustumine on lõpetamata. Kuidas te sellega tegelete? Mida peaksin tegema, kui jätkub lõhenemine?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Te peate selle uuesti FB-sse sisse lülitama ja hiljem otsustate.
Kui teil on vaja täielikku juhendamist, on mul see teenus, mida pakutakse foorumis.
Tänu
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 küsimus, kui te kristalliseerite oma d-methi atsetoonis, kas te ei märganud, et saadud pulber on palju palju peenem kui need, mis on saadud ratsemilisest?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma ei mäleta viimast korda, kui ma kristalliseerisin raseemilist, vabandust, võib-olla ma tegin kunagi ammu ma alati kristalliseerisin D-meth ja L-meth ka mõnikord.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Millist L-viinhapet (d-viinhape, d-viinhape) kasutatakse? Või kasutatakse D? Või mõlemat?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Miks paljud inimesed küsivad asju, mis on postituses üksikasjalikult kirjeldatud?" Kas on lihtsam küsida kui lugeda?
Kui olete huvitatud sellest dont olla laisk lugeda kõik post hoolikalt.
Ei ole midagi isiklikku on üldine reflektsioon sorry ja tänu.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere härra, kas lõplikku filtreeritud lahust tuleb metüülvaba aluse saamiseks kohandada PH-13-ni, lisades naatriumhüdroksiidi lahust?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jah ph12-13
 
View previous replies…

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Suur tänu teie vastuse eest. Kas pärast metüülvaba aluse saamist on enne kristalliseerimist vajalik täiendav kuivatamine?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jah, peamiselt tuleb teada täpne kogus FB, et arvutada kristalliseerumise suhtarvud.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vabandust, härra, viimane küsimus, mida te kasutate siin metüülvaba aluse kuivatamiseks, viinhape/700g. Base/1000g. Vesi/1400ml. Kui palju kuivainet peaksin lisama?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Lugupeetud hr.
Kasutage vaba aluse eraldamiseks L viinhapet vastavalt teie meetodile.
Segades sain närimiskummilaadse aine, ja kui ma segamise lõpetasin, muutus kõik väga kõvaks valgeks tahkeks. Terve tükk.
Kas see on õige?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jah
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Vabandage, härra.
Ma olen algaja. Jälgisin teie juhiseid foorumis ja sünteesisin.
Alates 5449~p2p kasutan teie poolt jagatud fosforhappe meetodit. See töötas esimesel korral. Sai ilusat oranži p2p.
Alates p2p ~ metamfetamiini vaba alus kasutasin naatriumborohüdriidi sünteesimeetodit, mida te jagasite. See ebaõnnestus 2 korda varem. Hiljem sain helekollast õli. Ma ei tea, kas ta oli metamfetamiini freebase.
Ma järgisin täpselt teie poolt jagatud meetodit.
Eile kasutasin seda õli. Järgige L viinhappe eraldamist, mida te jagasite.

Nüüdseks on möödas rohkem kui kümme tundi. See on väga raske. Nagu jäätis sügavkülmas. Vedelikku ei ole olemas.

Olen praegu väga segaduses ja mures.

Kas see muutub 24 tunni pärast vedelaks?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Vaba aluse saagis p2p~st oli väga väike, 100 grammist p2p-st saadi 60 grammi õli. Ma ei tea, kas see on tingitud sellest, et p2p on ebapuhas või miks.
Mul ei ole keemia alusteadmisi. On möödunud rohkem kui 2 kuud, kui ma sünteesi õppisin.
Siiani ei ole midagi leitud.
Ma olen nii segaduses
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
See ei muutu vedelikuks vedelik on segatud kõva tahkega, mida tuleb purustada vaakumfiltreerimiseks ja saada vedelik.
Umbes freebase saagis p2p on ok, kui ei kasutata auruga destilleeritud p2p.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Lugupeetud hr.

Ma kasutasin L viinhapet vaba aluse eraldamiseks. Vaakum annab vedelikku. Leeliseline PH-13. Saadakse vaba alus.

Segage vaba alus. Ühendage HCI. PH väärtus -2. Tahtsin pH-d reguleerida -3-ni. Kuid pH langes järsku. Olen ettevaatlik, et lisada väga vähe HCI-d. Alguses on pH väärtus alati olnud 7 ümber. Siis äkki langeb see -2-le.

Kuumutan 130°. Vala konteinerisse 10 mahu jahutatud isopropüülalkoholiga. Konteinerisse ilmus kohe palju pulbrit. Kas ei peaks tekkima kristalle?

Mida ma valesti tegin?

Härra, palun aidake mind.
 
Top