GHB (gammahüdroksübutüraat) sünteesi KKK

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tere, mul on küsimus Sand Mayeri protsessi kohta. Kas ma lõpetan protsessi, jättes mulle ainult GBL-i, kui ma lõpetan pärast 4. sammu ekstraheerimise osa, kuna tundub, et kõik pärast seda muutub GHB-ks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, Kui ma saan teist õigesti aru, siis soovite saada GBL-i Sandmeyeri reaktsiooni abil. Jah, seda saab saada 4. etapil.
 
View previous replies…

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
lahe, ma leidsin GABA želatiinikapslite kujul, kus täiteainena on ainult mikrotselluloos, samuti 50g kotid küsitava puhtusega ~ $10 eest pop, nii et niioooooo pillid on odavamad JA puhtamad. Ma võin ka osta NaNO2 mingi aiandustootena keemiatarnijalt umbes 8 dollariga kilo eest lol. Ma olen üllatunud, et keegi siin (Poolas) ei tee GHB-d, see on nii lihtne, aga ma pole seda kunagi turul näinud. Ma uuendan, kui mul on mõju ja/või küsimusi

Tegelikult on see ikka veel kuidagi ebaselge, kui im peaks tegema nii destilleerimist kui ka ekstraheerimist DCM-iga, kuidas ma veendun, et im destilleerib GBL-i? kas RM ei ole vett täis? GBL-i BP on 204,6 °C, seega kas ma lihtsalt keedan RM-i, kuni aurutemp. saavutab 204,6 °C ja kogun sealt edasi?

Tänud ette
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
DCM bp on 39,6*C
GBL bp on 204*C
Seal on selgelt kirjas, et kõigepealt tuleb vesi ära destilleerida. Lugege mitu korda. Ma kirjutan sama, mis teemas kirjas.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
hi,
ma lihtsalt järgisin retsepti, midagi ei põlenud või liiga väike kolb , p
Vedelik oli kristallselge (välja arvatud gbl lisamisel, 10mn jooksul), kuid ph jääb kõrgeks. i ve lisanud palju gbl-i vist, kuid ikka veel roheline paber....>8
Mida ma saan teha, et alandada ph palun ?
ma ei kasutanud päris vedelikuringi refluxi, vaid pikka 30cm chemineee lõppes vigreuxiga. sa arvad, et palju H2O on läinud ? ei tundunud, et see hõõgub... aeglane keema.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, tekstis on vastus:

Sellele küsimusele on raske vastata. Liiga väikesed sisendandmed.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tere jälle, ma olen ikka veel elus !
Jälgisin meest ja püüdsin kinni pidada seda nii hästi kui võimalik kui noob nagu ma olen, kuigi ma ve annoted / lisatud formyself minu enda käsiraamatu koopia nagu see:
"kui lahus on kristallselge", hoiab seda lahust kergelt keema 30 mn, "siis testida ph".
Sest isegi selge vett vaadates on alguses ph > 8, isegi kui lisate rohkem gbl.
30 mn hiljem ikka veel selge vee välimus, kuid ph areneb ja läheb alla. Reaktsioon vajab aega, et lõpule viia. Ph ei ole alguses stabiilne.
võib olla loogiline neile, kes teavad, kuid minu esimene partii andis mulle tasakaalustamata ekvivalentse molaarse lahuse, kus oli liiga palju gbl. ja suured õlised tilgad gbl. lahuse selgel pinnal.
Redid seda, pärast lisasin puuduva lahustatud NaHCO3+ destilleeritud H2O, lasin 30 mn reageerida, testisin ph ja lasin jahtuda toatemperatuuril, et saada veesarnane lahus.
 
Top