Suure saagisega trans-2,5-dimetoksü-beta-nitrostüreeni süntees (üksikasjalik kirjeldus)

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
See RXN on kingitus, mis jätkab andmist! haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei @FENTAMAS,

Fair play teile - ma vähemalt neljakordistasin oma saagise, kui lihtsalt hoidsin filtraati ja järgisin teie juhiseid. Ma ikka veel lihtsalt filtreerin viimast - ma lisasin EVEN rohkem vett ja sain EVEN rohkem sadet, isegi kui ma tõesti ei oodanud seda ja arvasin, et RM on tehtud.

Arvestades, kui palju rohkem ma sain sellest lihtsalt vett lisades ja külma hoides, arvan, et kui ma oleksin hoidnud viimase RM-i ja teinud sama, oleksin tõenäoliselt saanud sellest veelgi rohkem. Ainus põhjus, miks ma seda ütlen, oli selle valmisolek kristalliseeruda isegi kõrgetel temperatuuridel nagu 30c - see oli tõesti uskumatu!

Ma õppisin ka, et veenduge, et te jahutate kõike, mida soovite sügavkülmikusse pesta...

Ma ei ole kaugel sellest, et lähtealdehüüd on otsas - kuigi ma võiksin ilmselt saada rohkem ja võib-olla ma saan, MUTTA mul on mõned 3,4,5-trimetoksüBA asemel tulevad lahtiselt.
Ma mõtlesin, et ma annan tsükloheksanooni reduktiivse animatsiooni proovida ja siis, kui ma ei saa sellega hakkama, nagu paber soovitab, siis ma lihtsalt ostan seda oma sõbralt, kes saab sigmast asju tellida, ma arvan. Sealt tuli selle RXNi jaoks etüleendiamiin - sama kehtib tegelikult kõige kohta, kui ma nüüd mõtlen - peale GAA...

Igatahes nagu alati olen rambling, kuid ma lihtsalt tahtsin öelda siiras tänu.

Ma töötan praegu oma teed läbi raamatute "orgaaniline keemia kui teine keel" asi on see, et ma teen ka BA hons kunstis ja nii et ma ilmselt pean ühendama need kaks ja tegema mõned pigmendid, et olla aus.
Siis kasutan neid, et kirjutada essee või kasutada neid maalimiseks. Me c...

Mulle meeldib, kui mitmekülgne on keemia küll, kui sul on mingi huvi, siis peaaegu kindlasti sisaldab see ühel või teisel hetkel keemiat.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
See on hea, et sa said ülejäänud kristallilise vormi, kuid teie viimaseid põllukultuure parem hoida eraldi, ärge kombineerige neid.
Kui teil on aega, proovige seda viimast saadavat toodet ümberkristalliseerida, et lihtsustada selle identifitseerimist.
Mul on tõsiseid kahtlusi, et see on täielikult 2,5-DMNS, sest see ei ole nii suur lahustuvus, et see jääks nii hästi teie külmutatud lahusesse.
On suur tõenäosus, et teie aldehüüd on segunenud millegi muuga.
Ma tean, et teie tarnija saatis teile palju kvaliteetseid tooteid, kuid on suur vahe tavaliste lihtsate ja odavate reaktiivide vahel, mida toodetakse massiliselt tööstusrajatistes, ja otseste või kaudsete uimastite lähteainete vahel, millel on tühine seaduslik kasutus, eriti kui me räägime mustadest/hallidest turgudest.
Seepärast märkisin ma selle sünteesi esialgse kvaliteedikontrolli kohta. Keemikud puhastavad sageli oma reaktiivid enne sünteesi isegi tuntud suurtelt tarnijatelt, nii et selles keskkonnas ei saa usaldada kellegi sõna.

Selline tehnika nagu sulamistemperatuuri kontrollimine on väga lihtne, eriti madala sulamistemperatuuriga materjalide puhul, nagu see 2,5-DMBA.
Kui see hakkab sulama vähemalt 45-46 °C juures ja veeldub täielikult vahemikus +2-3 °C, siis on võimalus, et puhtus on vastuvõetav.
Võtke mõned video-juhised, kuidas seda õigesti teha. Õhuke klaasist kapillaartoru, segamine, aeglane kuumutamine üle 40C jne.

Nagu ma näen, olete juba proovinud TLC-d, see on veelgi parem viis võltsainete tuvastamiseks, kuid te peaksite kindlasti oma oskusi parandama ja eelistatavalt hankima mõned plaadid fluorestseeruva 254 nm UV-indikaatoriga, lühilainelise UV-valgusallikaga (UV-C, täiesti nähtamatu), filtrid silmade kaitsmiseks, puhtad lahustid jne. Vabandust, mul ei ole aega seda siin kirjalikult õpetada ja iga sammu selgitada. Aga youtube'ist saab muidugi häid õppetunde.
See on natuke kulukas, aga ma kinnitan teile, et kui te saate selle analüüsimeetodiga head oskused, siis teie keemiaoskused ja reaktsioonide saagis teevad pärast mõningast harjutamist TLC abil kontrollitud orgaaniliste reaktsioonidega kvantumhüppe praegusest tasemest.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
See on tõesti suurepärane vastus kogu mu rääkimisele.
Kui aus olla, siis ma hakkasin läbi töötama raamatut "orgaaniline keemia kui teine keel" - ma tean, et Hamilton Morris soovitab seda palju ja siiani tundub see äärmiselt kasulik, kuid mul on tunne, et see võtab - noh, kogu ülejäänud elu, et õppida seda vastuvõetaval tasemel!

Oh jah, kahtlemata olen ma iga eraldi filtri eraldi viaalidesse kogunud.

Ma tegelikult sulatasin täna kogemata mõned ja olin päris õieti üllatunud, kui madalal temperatuuril see sulama hakkas! Mis on vist hea märk.... ehkki seda ei jälgitud- ma püüdsin seda lihtsalt kunagi kergelt kuumutada, et veenduda, et see on kuiv - ei tea, miks ma ei pannud seda lihtsalt eksikaatorisse koos ülejäänuga, aga hei.

Ma leian mõlema teema kohta hea youtube video, aga jah, põhjus, miks ma kõike eraldi kogun, on lihtsalt selleks, et ma saaksin igaühe eraldi re-xida.

Ma sain aru, et tegelikult ei VAJA see üldse sügavkülmikut - külmkapp oleks olnud rohkem kui piisav, et toode kristalliseeruda, nii et ma arvan, et see on beeta-2,5-DMONS - need on ikka nõelakujulised kristallid, mis näevad väga sarnased eelmisele partiile lihtsalt mitte nii pikad mingil juhul. Nad on ikka veel killud ja neil on TÄPSELT sama värvus, nii et ma ütleksin, et see on hea võimalus - eriti pärast seda, kui ma täna mõned sulatasin!
Ma vandun, et ma vaatasin järele ja seal öeldi midagi sellist nagu kõrge 90ndate sulamistemperatuur, MUTI ma olen sellest ajast peale midagi muud teinud ja ma võisin segi ajada nitroetaani b.p. ja selle aine sulamistemperatuuri.

Nii või teisiti olin super üllatunud, et see sulas coz ma lihtsalt veidi soojendasin mõned silikageeli helmed, et vabaneda mõnest lahustist nende peal ja võisin kergesti seista, et käed sinna sisse panna, et neid puudutada ja see ikka sulas.

Vaatame - jah, ma pean ka oma TLC-mängu suurendama, aga ma kavatsen lihtsalt kõigepealt läbi töötada need kaks semestri raamatuid, millest ma varem rääkisin.
Ma mõtlen, et vähemalt suudan nüüd lugeda neetud joonestusjooniseid! Ma mõtlen, et ma sain aru süsivesinikest, aga ei saanud aru vesinikest ja lihtsalt üldistest reeglitest!!!

Mulle meeldib, kuidas see läbib asju konkreetses järjekorras. See ei pruugi olla otseselt seotud sellega, mida ma veel teen - aga kõik, mida ma olen siiani sellest raamatust õppinud, on rakendatud asjadele, mida ma teen, et harjutada... nii et ma arvan, et see on mõistlik viis, kuidas asju teha. KINDLASTI parem kui verine chatGPT 🤨
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh ja mis puutub re-x'ing reagentidesse, olenemata sellest, kellelt nad pärinevad... ausalt öeldes. Ma hakkan sel juhul seda tegema...
Ma eeldan, et see on üsna lihtne - ma teen seda järgmise reaktsiooni jaoks - mul on 15g alles, nii et saan teha veel ühe 10g reaktsiooni, seekord olles eelnevalt reeksinud ka aldehüüdi. See oli natuke liivane ja klompus, nii et võib-olla on teil õigus.

Mul on üsna palju (vähemalt minu jaoks) 3,4,5-TMOBA-d tulemas ja nii et täna iv eraldas nitrometaani asemel seekord nitroetaani DCM-st.
Ma tõenäoliselt proovin homme teha P2NP-d - midagi, mida iv on juba ammu tahtnud proovida... ja siis, kui 3,4,5 tuleb, loodan, et suudan teha meskaliini ja ka TMA-d - see on midagi, mida iv ainult "ostis varem" tumedast veebist ja see tundus nagu hardcore dissotsiatiiv - tegelikult oli minu kogemus nendega väga sarnane minu kogemustele 3-meo-pcp-ga. Black out tundi ja tundi ja kui ma tulin ka - mul oli metsikult katki ja sinised varbad.

Nii et mul EI OLE IDEA, mis oli neis tablettides, kuid nad olid HORRIBLE... nii et ma olen uudishimulik TMA kohta.

M kõigepealt tho! 🤞
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS

Tahtsin lihtsalt tänada, et rõhutasid reaktiivide ümberkristalliseerimise tähtsust enne reaktsioonide alustamist.

Olen jõudnud arusaamisele, et triptamiin, millega ma töötasin, ei olnud eriti puhas, sest nüüd on see massiivne kristallid, mis on valge, mitte nagu määrdunud pruun/kollane.

Kui ma tulen uuesti Henry reaktsiooni tegema sünteesi, millest me siin rääkisime (aga ka siis, kui ma tulen seda tegema 3,4,5-TMOBA-ga, mille ma just sain.), siis ma kindlasti re-x aldehüüdi kõigepealt seekord.

Ei ole mõtet teha kõike muud superpuhtaks (nagu etüleendiamiin ja GAA), kui põhireagens ei ole puhas! Duh!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS Hei, vabandust, üks viimane küsimus...

millest te oma 2,5-DMOBA rex alustamiseks rexite? See tundus tõesti lahustuv metanoolis, ma mõtlesin, et äkki mingi metanool ja vesi? Kui tead paremat segu, siis palun ütle...

Ma just proovisin kõigepealt teha b-2,5-DMONSi re-x metanoolist, kuid see ei läinud liiga hästi, nii et ma lõpuks otsisin Shulgini 2c-h sünteesi ja nägin, et ta kasutas IPA-d, nii et ma tegin seda sellest, mis tundus paremini minevat.

Ma lihtsalt ei suuda välja töötada, millest teha 2,5-aldehüüdi lähtealdehüüdi.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Vee-IPA või lühikese tee vaakumdestillatsioon 2-astmelise õlipumbaga koos värske õliga.
Kasutage adapterit nagu allpool oleval fotol või ühendades 2 RBF-i (bulb-to-bulb destillatsioon): ühekaelaline kolb ühendatakse 2-kaelalise kolbiga ja vaba kael läheb adapteri kaudu vaakumisse.
Lihtsam viis selle puhastamiseks oleks bisulfit-addukt, see aldehüüd moodustab seda üsna hästi. Et sa saaksid hinnata aldehüüdi sisaldust oma pulbris, võib-olla on see juba piisavalt puhas.
Võib-olla on 2,5-DMBA r-x'ile ka teisi eelistatavaid lahustisüsteeme, ma ei mäleta.
Mis puutub nistrostüreenidesse, siis ma kirjutasin kohe alguses, et sa peaksid kasutama alkoholi-vee süsteemi.
iu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Huvitav, kuna ma sõna otseses mõttes just tellisin lühikese tee destilleerimispea!
Jah ma ei räägi nitrostüreeni iv oli hea edu järgides oma tehnikat uuesti seda.
See on rohkem mind lihtsalt üritab tagada võimalikult tõhus reaktsioon tõesti ja üritab maksimeerida saagist.

Yeh see on see, mida ma mõtlesin teha; alkoholi ja vee segu - kas ma olen õigesti mõelnud, et ma lahustan selle alkoholi ja siis lihtsalt lisada dist. Vett, kuni see läheb häguseks ja lõpetab sademete sadestumise.
Kas ma siis kuumutan seda uuesti, et aldehüüd uuesti lahustuks ja siis jahtub aeglaselt või panen selle lihtsalt külmikusse niipea, kui sa e näed, et see läheb veest häguseks?

Huvitav uuesti lühikese tee destilleerimine see - ma arvan, et oleks eelistatud, välja arvatud, et mul ei ole kaheastmeline pump - ainult üheastmeline pöörleva tiivikuga. Ma ostsin just uue õli, aga see näeb nii erinev välja, kui algne selge kraam, et ilmselt tasub tootjale meili saata, et kontrollida, kas see on ok. Igatahes ebaoluline, kuid yeh mõte lühikese tee seadme ostmise taga oli, et lõpuks osta korralik pump ja teha sellist asja. Võib-olla isegi triptamiini destilleerimine vaakumis ka parema puhastamise eesmärgil, kuid me näeme. Need asjad võtavad aega...

Tänan kõigi teie abi ja soovituste eest - võib tunduda, et ma ei järgi neid mõnikord, kuid ma luban, et ma olen! Ma olen tegelikult nii hirmul, et kaotan selle info, mida ma olen kõik salvestanud. Ma tean, kuidas korralikud teemad võivad lihtsalt kaduda! 🫥
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Sellisel juhul võite alustada kohe eelsegatud alkoholist ja veest, seejärel jahutada seda aeglaselt ja järk-järgult: temperatuurini RT, seejärel külmikusse ja viimasena vajadusel sügavkülma.
Aga sinu kirjeldatud tehnika on väga korrektne, hea meel, et sa selle ise selgeks õppisid. Seda kasutatakse enamasti erinevate soolade kristalliseerimiseks sobivast lahustist eetri lisamise teel.

Lühikese tee destillatsioonide tegemiseks ainetest, mis on kristallilised RT juures, soovitavalt peab olema käepärast soojuspüstol, et vältida ummistumist.
Sellised madala sulamistemperatuuriga ained nagu 2,5-DMBA võivad siiski probleemideta otse vastuvõtukolbi minna, kui seda tehakse soojal suvepäeval piisava destillatsioonikiirusega ja kui te ei aja vett läbi kondensaatori.

KKQ3fajxlu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh kui huvitav. Jah iv näinud soojuspüstoli kasutamist varem, kuid peamiselt selleks, et saada (peamiselt THC) kogumiskolbist välja pärast seda, kui see läheb täiesti libedaks.
On mõttekas proovida ja kasutada seda ummistumise peatamiseks yeh.
Tore @FENTAMAS, et lubad mulle õppida, aga ka näidata mulle täpselt, kuhu minna, et seda teha!!!
Respekt sulle.

Ma tegelikult tunnen end mugavalt, kui järgin kas või Shulgini meetodit meskaliini esimese sammu jaoks ja mul on kõik vajalik olemas.

alustan siiski neist kahest lühemast! Nähes, et ma läksin vaeva, et saada tsükloheksüülamiini!

Ma olen kindel, et ma langen tagasi ammooniumatsetaat kuigi tbf
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS Kas olete proovinud seda sünteesi - ainult nitrometaani asendamine nitrometaani stöhhiomeetrilise ülejäägiga, et moodustada asjakohane nitropropeen?
Ma mõtlen kaugele, et teha võib-olla mõned DOB - mis ma mõistsin, et kasutab lähteainena 2,5-DMOAmphetamiini (midagi, mida ma ei ole kunagi mõistnud!)

Lihtsalt uudishimulik - kuna ma olen uurinud 3,4,5-trimetoksünitropeeni valmistamist, kuna ma just tegin 3,4,5-nitrostüreeni.

Püüan koguda võimalikult palju, et saaksin teha nende redutseerimise tagantjärele, kasutades LiAlH4, mis mul on.
Muidu kasutan selle asemel NaBH4 + CuCl2
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
ei, ma ei ole suur fänn pikaajaliste vasokonstriktorite suhtes.
Kui teil on olemas nii NaBH4 kui ka LiAlH4, soovitan kasutada esimest PEA-de jaoks ja viimast (LAH) asümmeetriliste trüptamiinide, nagu 5-MeO-MiPT, 5-MeO-MET jne, jaoks.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kas tõesti? Okei, te ütlesite mulle põhimõtteliselt vastupidist sellele, mida ma kavatsesin teha lol

Ma ei kavatse tegelikult uurida paljusid 5-meo-trüptamiini, aga iv on teinud külmade reduktiivsete aminatsioonide triptamiini ja ma tean, et teooria on sama, kui alustada 5-meo-trüptamiinist. Kindlasti ei mõtle te selleks LiAlH4 kasutamist? Boro töötab selleks suurepäraselt.

Kas sa mõtled, kui ma saaksin neid 5-meo-trüptamiini picktet-Spengleri reaktsiooni kaudu? Kui see on üldse võimalik 5-meo trüptamiini puhul.

Sa viskasid mind sellega natuke segi!
Ma ausalt öeldes ei ole siiani isegi mitte mingitele 5-MEO trüptamiinidele mõelnud!

Mul on piisavalt palju tööd kõigi nende nitrostüreenide õitsvate redutseerimistega - ma tean, et iv on näinud inimesi, kes redutseerivad neid NaBH4 ja katalüsaatoriga - see oli vist CuCl2 meskaliini jaoks? Midagi sellist...

Ma lihtsalt mõtlesin - mul on 30g LiAlH4 ja praktiliselt piiramatu varu NaBH4 jaoks, kuna see on siin seaduslik, nii et jah. Ma lihtsalt mõtlesin, et järgin Shulgini protsessi vähemalt millegi jaoks.

See kõik on huvitav ja ma õpin midagi kõike, mida ma teen! Isegi kui see on midagi väikest, nagu ärge täitke õli oma vaakumpumba üle, sest muidu pritsitakse seda läbi ventilatsiooniava kogu laele!!! ...ja muidugi mina!
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
NaBH4 DMT ja teiste asendatud DMT-de puhul toimib hästi.
Ma pidasin silmas asümmeetrilisi N,N-metüül,alküül-trüptamiine, mis on kättesaadavad esmalt formüül vaheühendi redutseerimise kaudu NMT-le.
Soovitud toodete saamiseks on siiski erinevaid lähenemisviise, millest igaühel on omad plussid ja miinused.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jah, seda ma eeldasin, et te mõtlesite... noh, omamoodi. Ma kindlasti eeldasin, et sa ei pidanud silmas lihtsat sünteesi iv järgitud lihtsate trüptamiinide jaoks!

See on huvitav jah, ma ei pidanud õiglaselt vasokonstriktorite asja õiglaseks. Jah, ma mäletan, et mul oli pronksitõbine ja see aspekt ei meeldinud eriti...

See on rohkem selline asi, et mul on see ja see, milliseid erinevaid asju ma saan teha! Ma tegelikult tarbin harva psühhedeelseid aineid, mida ma teen - võib-olla üks kord paari kuu jooksul ja see on DMT, mis kestab nagu kümme minutit, nii et jah, ma arvan, et sul on selles osas õigus...

Mul on raske isegi 8 või nii tundi LSD tripi jaoks eraldada. Tundub, et see kulub minu jaoks kiiremini ära kui teiste jaoks, kuid siiski ma armastan seda.

Ma arvan, et minu lõppeesmärk on 2c-e. Võtab kaua aega, et tulla ja on ka pikemalt, kuid DAM iv oli mõned suurepärased reisid sellel kraamil, kui kõik need olid kergesti kättesaadavad Hiinast ja Kanadast.

Olles öelnud, et - mul on tegelikult kõik laos, et teha 2c-b, nii et see on minu esimene eesmärk - seega miks ma küsisin DOB kohta - sest mul on bromi lol
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
2c-e ei tundu lõpuks ka raske:

Te olete juba õppinud Henry reaktsiooni, nüüd tehke NaBH4+ Cu(II)Cl redutseerimine ja kõik läheb paika.

Oh ja etsy's müüdi hiljuti isegi 4-etüül-2,5-dimetoksünitrostüreeni, kuigi pisut kallis. Ei leia seda nüüd enam üles.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Etsy on selline hull - minu parima tarnija leidsin Etsy kaudu. Tegelikult kohtusin Etsy kaudu inimesega, kes võimaldas mul enamiku sellest keemiast teha.
Ma lihtsalt unustan seda regulaarselt otsida - ka mina olen def näinud seal asjakohaseid nitrostüreene, kuid nagu te ütlete, oli kallis ja ma arvasin, et mul on vaja praktikat, et saada aldehüüdi kogu tee fenetüülamiinini.
Ei tea miks - lihtsalt midagi oli minus, mis tahtis näha neid uskumatuid heledaid värvilisi nõelakristalle kasvamas... see on tõesti üsna uskumatu. Eriti kui ma olen tulnud reaktsioonist, mille kristalliseerumisega mul oli probleeme (DMT).
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh ja jah, ma kavatsen alustada CuCl2 + NaBH4 meetodiga...
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@Swirly, jah, need on kindlasti muljetavaldavad kirjutised.
Kahjuks ei ole Benignium seal enam aktiivne, loodan, et ta valmistab meile midagi veelgi maitsvamat.
Mõtlesin, et portreteerin need siia struktureeritumal kujul, nagu ka mõned teised SM-i väljaanded.
Tänud meeldetuletuse eest.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
See kõik on tõesti kasulik ja huvitav...


Ma tegelikult tulin siia tagasi, sest ma mõistsin, et minu benso detoxi rikutud aju ütles varem Picktet-Spengleri reaktsiooni seoses trüptamiini ja LAH-i kasutamisega selle jaoks. Aju fart!
Ma tegelikult mõtlesin reaktsiooni, mille puhul trüptamiini konstrueeritakse indooli kaudu....mind sa vist nii, et shulgin saab trüptamiinist asjadeks nagu DMT, nii et ma arvan, et ma saan aru, mida sa mõtled.

Iv on teinud palju madala temp reduktiivseid animatsioone, kus Picktet-spengleri reaktsioon on kõrvalreaktsioon (seega töötab madalatel temperatuuridel), nii et vabandust selle eest - kuigi tundub, et vestlus on liikunud ümber minu ajupöörete ja trükipöörete ümber!
Ma mõtlesin ka bromo dragonfly varem!

Jah vaata, see on sisuliselt see, miks ma kavatsen kogu 2,5-DMOBA nitrostüreeniks ja siis 2c-h-ks muuta.

Nii saab seda soolana ladustada ja põhimõtteliselt kui ma leian etüleeriva aine (ma ei saa öelda iv lugenud lingitud sünteesi veel öelda, mis see on - aga ma saan!) ja siis võin osa sellest bromida ja ülejäänud lihtsalt ladustada.

Im üritab teha 3,4,5 nitropropeeni at the mo ja läheb shulgin kirjeldus tumepunase lahuse samuti Mescaline / TMA video siin, minu tundub natuke liiga oranž - ausalt öeldes, iv kunagi teinud edukat sünteesi selle nitroetaani (kuid see ei tähenda tegelikult pask, kui iv ainult proovinud seda kasutada üks kord enne) - ma olen selles osas, kus ma pean eemaldama lahusti vaakumis (korda nagu need ma soovin, et mul oleks rotovap!).

Poisid, ma olen SO friggin' lähedal sellele, et pärast kahekümne veidraid aastaid olla bensodest vaba - võõrutus oli sel hetkel võtnud tublisti üle aasta. Ma tahtsin öelda vabandust, kuna mul on pidevalt udune aju ja nii tihti teen siin infot meenutades vigu! Siis, et lisada veel üks kiht ärritust, on kõik teaduslik jutt, millest minu seadme õigekirjakontroll selgelt ei meeldi! Nüüd on jäänud vaid mõned nädalad ja ma ei suuda oodata.....

Pean tunnistama, et keemia on olnud mõnusaks ajaviiteks ja DMT ja muud lihtsad trüptamiinid, mida see on seni andnud, on kindlasti aidanud!
See saab olema huvitav, kui ma alustan uuesti oma BA Hons kunsti, samal ajal õppides ka kraadi tasemel keemia raamatuid oma vaba aega haha natuke hull segu, et olla õiglane! Elu on... huvitav 🤷
 
Top