Suure saagisega trans-2,5-dimetoksü-beta-nitrostüreeni süntees (üksikasjalik kirjeldus)

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
2c-e ei tundu lõpuks ka raske:

Te olete juba õppinud Henry reaktsiooni, nüüd tehke NaBH4+ Cu(II)Cl redutseerimine ja kõik läheb paika.

Oh ja etsy's müüdi hiljuti isegi 4-etüül-2,5-dimetoksünitrostüreeni, kuigi pisut kallis. Ei leia seda nüüd enam üles.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Etsy on selline hull - minu parima tarnija leidsin Etsy kaudu. Tegelikult kohtusin Etsy kaudu inimesega, kes võimaldas mul enamiku sellest keemiast teha.
Ma lihtsalt unustan seda regulaarselt otsida - ka mina olen def näinud seal asjakohaseid nitrostüreene, kuid nagu te ütlete, oli kallis ja ma arvasin, et mul on vaja praktikat, et saada aldehüüdi kogu tee fenetüülamiinini.
Ei tea miks - lihtsalt midagi oli minus, mis tahtis näha neid uskumatuid heledaid värvilisi nõelakristalle kasvamas... see on tõesti üsna uskumatu. Eriti kui ma olen tulnud reaktsioonist, mille kristalliseerumisega mul oli probleeme (DMT).
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh ja jah, ma kavatsen alustada CuCl2 + NaBH4 meetodiga...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei, nii et mul ei ole rotovap ja süntees ütles, et eemaldada liigne lahusti vaakumis ja nii et ainus võimalus, mis mul tõesti atm on, oli lihtsalt tavaline vaakumdestillatsioon.
Nii et ma seadsin selle üles, kasutades oma mantlit ja pöörlevat tiivikpumpa.
Mul on jäänud tumepunane/punane õli (ma kujutan ette ka mõningaid nitrometaani jääke). Ma püüan seda kristalliseeruda temperatuuri muutmisega, kuid kui see keeldub kristallide kasvatamisest, pean ma vist õli millestki re-x-ida - see on TMA Henry reaktsioon, mida ma siin proovin, kuna mul oli hea edu sama reaktsiooni nitrostüreeni versiooniga.

Nagu ma ütlesin, järgisin ma sisuliselt videot siin meskaliini / TMA jaoks, lugedes samal ajal ka Shulgini kirjutisi, kuna ta mainib selliseid asju nagu värv jne. Ma arvan, et ta võis jääda ka selle sünteesi õli, kuid ausalt iv luges nii palju erinevaid Henry reaktsioone viimastel nädalatel, ma arvan, et mu pea on natuke ülekoormatud selliste sarnaste asjadega.

Ma peaksin tõesti lihtsalt proovima sünteesi algusest lõpuni, kuid ma ei näi kunagi õnnestuvat!
Ma mõistsin varem, et mul on juba kaks nitropropeeni redutseerida - kui see TMA süntesaator töötab minu jaoks ja ma saan nitropropeeni kristalliseeruda, siis kui ma tulen neid kõiki redutseerima, siis on mul palju asju, mida proovida... natuke rumal viis asju tõesti teha, kuid hei ho!

Oh ka ma kaalusin kuiva, töötlemata b-3,4,5-TMONS ja ma arvan, et see oli umbes 8g.
Ma tean, et ilmselt tundub tõesti ebatäpne ja hinnanguline ja mingil määral on see coz ma kaalusin seda täna hommikul... ma kukkusin jälle oma ravimid paar päeva tagasi, nii et mu pead päris udused.

Igatahes tänan kõiki abi ja soovitusi - ma hakkan nüüd vist vähendamistega edasi trügima.

Ma olen sisuliselt oodanud umbes 20-25 aastat, et proovida meskaliini ja ostsin esimest korda meskaliini tootva kaktuse umbes siis. Mul on nüüd nii palju suuri erinevaid Trichocerius liike - ma ei taha eriti tahta tükeldada 20+ aasta vanuseid, ilusaid kaktusi, kui saab lihtsalt tellida aldehüüdi verisest portselanist!
Samuti minu arusaamist mööda tuleb suur osa meskaliiniga seotud haigestumisest sellest taimest, millest inimesed ei saa korralikult lahti või söövad lihtsalt kaktuse liha ise.

Nii või teisiti, ma olen suur beebi, kes tunneb end halvasti, nii et ma ei ole seda kunagi teinud...

Nüüd olen vaid ühe sammu kaugusel - okei, noh, kahe või kolme, olenevalt sellest, kui palju re-x'i pean tegema.

Oleks tore, et see üks nitropropene kuigi; ma pean tunnistama.

Tundub, et mul on probleeme nitropropeeni valmistamisega, nii et ma arvan, et nitroetaan, mida ma saan, ei ole pärast destilleerimist nii hea või puhas kui nitrometaani segu, mida ma ostan.

Ma tõesti tahaksin rotovap, pean tunnistama.

Ma olin üllatunud, kui kõrgele pidin just praegu vaakumdestillatsiooni tehes oma mantli panema.
Vaakum hoiti 0,9 baril, temperatuur oli 40c destillatsioonitermomeetril ja veidi üle selle tegelikus RM-is.
Olin lihtsalt üllatunud, kui kõrgele ma oma mantli pidin panema, kuigi temperatuur oli kolvi sees madal.

See oli esimene vaakumdestillatsioon, mida ma olen teinud, ja ma lülitasin selle välja just siis, kui see hakkas lähenema 70c-le, puhtalt seetõttu, et sünteesi mees seadis oma rotovapi vanni 82-le ja nii ma arvasin, et ma ei taha seda liiga palju kuumutada...

See tõesti ärritab mind, kui ma näen inimesi, kes kasutavad rotovap'i, et ekstraheerida asju, mida nad kasutavad oma "mixology" alkohoolsete jookide valmistamiseks.
Ma näen selliseid inimesi YouTube'is ja kuigi ma hindan seda, et ma kasutan tööriistu selliste asjade jaoks, mille jaoks nad tegelikult ei ole tehtud, ei häbene ma tunnistada, et ma olen nende suhtes lihtsalt kade!

Ma tean, et inimesed ütlevad, et te ei vaja seda, kui teil ei ole teatud kogust toodangut, kuid see vähendaks siiski lahustite tellimist - mis on "salajase" labori jaoks üsna oluline. (Mitte et ma oma kohta laboriteks nimetaksin, aga ma arvan, et see ongi laboriteks!)

Kindlasti selliste asjade nagu DCM, mida mul tegelikult ei ole lubatud kasutada - see lihtsalt vähendab ohtu.

Ausalt öeldes arvan, et ma kasutaksin seda reaktsioonisegude ja re-x'ide vähendamiseks. Saades asju välja kukkuda ilma, et nad oleksid ilma koormusega kokku puutunud. Vaakumdestillatsioonid on natuke perse võrreldes sellega, et lihtsalt valad mis iganes sul on kolbi ja lülitad seadme sisse!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oo vau. See on üsna uskumatu, kuidas viskoossus muutub kolvi sees, isegi pärast seda, kui väljastpoolt tunneb end täiesti külmana.
Ma jätsin selle lihtsalt külmkapi peale nagu kümme minutit tagasi ja see keerles ümber kolvi ilma probleemideta, mistõttu ma ütlesin, et seal on ikka veel nitroetaani sees.
Im kindel, et seal ikka veel seda, kuid ma arvan, et see on vähem, kui ma alguses arvasin, sest see on paks õli nagu THC või midagi nüüd...

ma just peatusin ja vaatasin seda Pihkal - selgub, et kui ta seda nii sünteesis, siis sai ta ka punast õli pärast lahusti eemaldamist vaakumis.

Ma arvan, et iv jälgis tema kirjutist seni, nii et ma võin ka jätkata!

Oh hea ma olen rahul seda lugedes tegelikult, ma arvasin, et olin seda lahusti eemaldamisel üle kuumutanud, aga ma vist lihtsalt pääsesin sellega. Tunnistan, et mul tekkis algul mõningaid põrutusi, aga üldiselt vist tegi tööd - lihtsalt tüütu. Ma saan TÄIELIKULT aru, miks inimesed kasutavad lühikest teed rohkem kui tavalist vaakumdestillatsiooni tbh, isegi kui see ei ole tegelikult see, milleks see on.....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh ka seoses DMT kristalliseerimisega trüptamiinist reduktiivse animatsiooni kaudu jahedatel temperatuuridel, olen leidnud, et kui mul on toores DCM-segu; mida kiiremini ma lähen edasi ja eemaldan lahusti ja seejärel re-x, seda parema kristalliseerumise saan.
Ei tea, miks, ma pean ka kasutama kuradi palju heptaani (võrreldes kõigi teiste re-x iv kunagi tehtud).
Samuti on minu arvates veider ja ebameeldiv, et algne kollane õli, mida te re-x'iksite, ei segune tegelikult keeva heptaaniga. See on lihtsalt super imelik re-kristallisatsioon üldiselt!
Ma pean seda tegeliku kuiva jääga mingil hetkel proovima - mõned inimesed ütlevad, et see tõesti aitab, mõned ütlevad, et seda pole vaja.

Ma arvan, et natuke mõlemat. Saate küll toodet, aga minu saagikus oli kohutav!!!

Iv lihtsalt oli palju parem õnne fenetüülmiinide kõik ringi seni!
Mind you, öeldes, et iv veel tegelikult teha aktiivne fenetüülamiini aine ja iv täidetud jumalate vaid väike kogus DMT tegin nii et ma arvan, et see on arvamuse küsimus, mis on parem lol ma lihtsalt tähendab iv üldiselt oli palju rohkem õnne esimese sammu. Ma olen umbes proovida teise sammu natuke, kui ma saan koju! See ärritavalt hõlmab ka lahusti eemaldamist vaakumis (ma arvan, et ma võiksin aurustada DCM-i, kuid mul oli hea edu viimati, kui ma eemaldasin selle nitroetaani...).

muide, kui sul on vaja 3,4,5-TMOBA-d, et sa ei peaks pool kilo kilo ostma, siis ma hea meelega müüksin sulle natuke. See nitro hankimine on küll tüütu. NitroEthane on okei saad RS industries nende akrüül ekstrusiooni sideaine tootes aga nitrometaani mis ei ole koos metanooliga on super tüütu leida! See haiseb ka destilleerida, see nitro kütus. Vähemalt minu kogemuse järgi. Keegi andis mulle hea idee mis oli lisada vett juurde, ainuke asi on minu puhul see tõmbas ka õlid ja värvained kaasa nitrokihti! Ikka...hea idee, arvasin!

Bt kui rambivalgustus sorry!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh ja jah, ma proovisin kasutada ühte neist Hiina aspiratsioonidest ja see oli sitt! Ei saanud seda minu kraaniga üldse ühendada!
Ühendasin selle oma veepumba külge ja (pugemishääl)!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Üks asi veel kordub. Ma olen üsna üllatunud, et minu oma ikka veel töötab, sest ma lisasin sellele täiesti vale õli!

Olin kaotanud kaasas oleva kasutusjuhendi, ostsin selle vaakumpumbaõli ja kui see tuli, oli see oranž lol

nii et ma täitsin teda täis ja märkasin, kui ma seda sisse lülitasin, lõhnas see nagu garaaž, kus autosid parandatakse. Ma siis leidsin käsiraamatu ja tühjendasin õli ja asendasin õige iso väärtusega!

Minu pump oli just Amazonist, kui ostsin vaakumkambri, et muuta see kuivatuseks! Ma olin tegelikult väga muljetavaldav vaakum see tõmbas, kui ma tegin Vac Dist.
See jääb olema valus perseaugu seadistada ja käivitada tho! Ma säästan rotovapi jaoks, kuid ma mõistsin, et mul on vaja vee ringluspumbat, et oleks võimalik tõmmata vaakumit ilma nii palju müra! Samuti usun, et see töötab minu jahutusvedelikku ka minu jaoks, mis on lahe.
Mul on nüüd ka lühikese tee destilleerimispea, nii et see võib tulla käepärasemaks, et olla võimeline eemaldama lahustit, ma ei tea - kindlasti lihtsam seadistada kui täielik destillatsioonikomplekt.

See on midagi, mida ma pean nüüd üha enam tegema, kui ma ei taha raisata tõesti raskesti saada lahustit / reaktiivi. Gah!😩

Sa loed pihkal ja mõtled lihtsalt, et ma soovin, et ma saaksin lihtsalt telefoni võtta ja tellida puhast nitrometaani või nitroetaani! Ma usun, et see on kogu selle eraldamise OTC segude tõttu, mis on põhjus, miks ma olen super haige destilleerimise kraami!
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Ma ei ole kindel, kuid usun, et lugesin seda aruannet kuskil aastaid tagasi.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Võiks olla, keegi teine mainis superliimi kasutamist katalüsaatorina nii 3,4,5-TMOBA kui ka 2,5-DMOBA kondensatsioonireaktsiooni puhul, see kõlas huvitavalt, peamiselt seetõttu, et töötan 3,4,5 atm-ga ja kõik, mida ma saan teha, et vähendada NM-i kasutamist, oleks hea. Ootan, las ma vaatan oma sõnumitesse.....
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Viitan OP-le.
 
Top