Kuidas te meist kuulsite? See on meie jaoks oluline.

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Tere ja te kõik Rock tõeline kõik teadmised ja oskused , ma olen ikka veel õppida lol kuid niikuinii ma leidsin selle saidi vaadates YouTube videod ja P2NP sünteesi ja läks veebilehel näidatud video päev pärast esimest postitatud nii olnud hiiliv lugemine mõnda aega enne lõpuks öelda midagi ....
 

thelifeofri1ey

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
naljakal kombel on mul mõned juhuslikud huvid (masinõpe, pen testimine, TOR) koos ühe sõbraga, kes on samuti tootja, ja ta komistas selle ilusa salanurga peale netis. Geniaalne.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ma leidsin teid poisid teie eepilisest, kuid lühikese elueaga YouTube'i päevilt, see mesc tech oli muide hiilgav.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Leidsin teid ühe teie paljude hämmastavate Bitchute-videote kaudu.

Nii leidsin ma teid ja sellepärast olen ma siin.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Kohtasin teid YouTube'is juba teie kanali ja selle veebisaidi alguses. Lihtsalt võttis mul aega, et teha profiil, et kontrollida turul tor.
 

cya_OpSec

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sessioonigrupist Im in.

SessionID kommentaarides kõigile, kes otsivad kontakti. Ei ole müüja, pigem väiksemate mahtude ostja ja ambitsioonikas keemik. Nii et pole mõtet ühendust võtta, kui soovite lihtsalt osta kraami 😉
 

Dr_Richard

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Sirvimine darkwebis. Ma ei leia selge netist nii palju infot selle koha kohta, kuid ma asi, mis on eelis. Ma kasutasin siin sirvimiseks tor'i, kuni leidsin selle värava. Ma arvan, et see on päris hea, kui te küsite minult.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Tahtsin lihtsalt täiesti süütuid keemiareaktsioonide videoid. Ilmselt on need nii haruldased, et Google'i kaudu on lihtsam leida indekseeritud lehekülgi salajase narkootikumide sünteesi kohta. Ma olen põnevil, et saan siin olla ja muuta teooria praktikaks.
 
Top