Kuidas te meist kuulsite? See on meie jaoks oluline.

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Ma arvan, et leidsin teid, kui otsisin keemiafoorumeid clearnetist.
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sügaval veebis ma lugesin About cannaboid synthesis ja see tõi mind siia ! Ma olen nii rõõmus, et ma leidsin selle foorumi palju hindamatut teavet ! 🫡
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Tere.
Ma leidsin BB foorumi paar aastat tagasi, kui ma olen esimest korda paigaldanud TORi oma linuxi operatsioonisüsteemi. Ma ei mäleta veebisaiti, kus ma esimest korda nägin. Aga ma mäletan, et minu otsing oli .onion saidi nimekirja lingid

Alguses ma arvasin, et see on meepott, sest see oli nii sirge foward kõike. Siis ma olen seean clearnet link ja see hirmutas mind. Aga ma näen, et pärast aastaid olete ikka veel siin ja kasutate escrow teenust ja nii edasi. Nüüd on see minu ainus järjehoidja saidi ToR. Tänan, et annate meile selle koha. Ma tean, et see maksab raha, et võõrustada ja hoolitseda selle koha ja ma luban, et niipea kui võimalik, kui ma hakkan teha noney ma annetada või teha teile protsent minu sissetulekust. Te olete tänulikud.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Vabandust minu topeltpostituse eest. Ilmselt näetean minu katki inglise keelt. See tuleneb sellest, et minu toung lang on rumeenia keel. BTW suur hüüatus kogu rumeenia kogukonnale, kes kasutab BB-d.
 

alchemedes

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
YouTube'is avaldatud originaalvideote kohta bb. Siis tegi hamilton Morris kommentaari välja ya ja ma läksin kaevama.

Seal on palju, mida ma tahan jagada, kuid need kanalid on liiga laiad.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ma arvan, et teil oli mõni aeg tagasi Dreadis reklaam? Ma alles hakkasin seda kontrollima, kuigi
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
youtube kaua aega tagasi
ja nüüd olen siin, et tuua fentalight meie chemhacker-kogukonnale
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Leidsin teid narkootikumide otsimisel, ei kontrollinud teid siis palju, sest te olite liiga palju salajane keeruline, unustasin teid. Uuesti avastanud kui link RC-Scene, oli siis küpsenud, sai konksu juures drugfinding jne
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Leidsin teid, kui ma RC Scene'i müüjaid skaneerisin. Sel ajal oli 2 või 3 lehekülge tootepakkumistega. Areng BB-s on hämmastav ja ma hakkan sagedamini teavet panustama. Kuidas ma saan aidata Poolast
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Igasugune abi, mille eesmärk on kaasata foorumisse publikut, on teretulnud ja oodatud.
 
  • Like
Reactions: vis
Top