Kuidas te meist kuulsite? See on meie jaoks oluline.

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Otsisin usaldusväärset rp/I retsepti. Kuna mul puudub keemia taust, kuid viimased paar aastat olen intensiivselt õppinud, tunnen, et mul on selleks vajalikud algelised oskused. Ma lihtsalt ei taha ennast lõhkuda või ennast igavesti magama panna. Nii et ma võrdlen erinevaid retsepte ja leian need, mis tunduvad legaalsed. Ma sirviksin taruarhiivi, errowid, roodiumi ja siis leidsin end siin. Ma usun, et siin on tõelisi teadmisi, mida saada.
 

Arachne

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile,

Otsisin uut katinooni tarnijat, sest minu oma lõpetati ja leidsin selle foorumi :)
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Ma olen lugenud BB kohta erinevatel foorumitel ja saitidel, et teil oleks hea ja täielik ettekujutus, kuid kõik algab Dreadist, kus ma leidsin selle foorumi olemasolu esimest korda. Tõesti õnnelik, et leidsin sellise kogukonna! Loodan, et õnnelik, stimuleeriv ja pikk kooseksisteerimine, nii et me kõik saame kasvada togheter parimal viisil!
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Ma nägin teie videoid kõigepealt YouTube'is ja nägin, et keemia on selles õiges vormis. Nägin kirjelduses teie sibulalinki Dark Webbile ja naelutasin seda, kui tuli minu keemikute gildi leidmine.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ühes youtube'i kommentaaris oli link setu fester'i videole, ma unustan, millele täpselt, aga ma leidsin end kogu öö üleval videolõiku vaadates. Olen väga tänulik selle eest, mida te siin teete.
 
Top