Isomeerid ja viinhape

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ma ei ole kunagi isomeere lõhustanud. Kas keegi, kes on seda protsessi teinud, saab mulle selle selgeks teha.
On olemas L+ viinhape {mis on deksto isomeer, mida on lihtne osta )
Ja D-viinhape(mis on Levo, mida on raske osta peale Hiina)
Ma olen natuke segaduses lugedes teemasid ja artikleid selle kohta, kuidas seda tegelikult teha. Nii et ütleme, et ma kasutan L+ viinhapet, mis on dextro isomeer, ja mul on 1 mol vabapõhist met/ampt. Kas ma kasutan seda, et kristalliseerida kogu mol freebase, et siis toota
D met/ampt D-tartraat ja L met/ampt D-tartraat, mis omakorda annab nendele kahele isomeerile erinevad lahustuvused?
Või kristalliseerib L+ viinhappe selektiivsus minu freebase D-isomeeri, mis siis tähendab, et ma vajan 0,5mole L+viinhapet 1Mole freebase jaoks.
Olen lugenud palju vastuolulist teavet, see on viinhappe puhul väga segane. Kui kellelgi on kogemusi, oleks see väga teretulnud.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
siin, ma tegin seda mõnda aega tagasi, esimene rida kirjeldab "minu" protseduuri, ma ei läinud D-viinhappe tee jaoks üksikasjalikult, sest mul ei ole esmaseid kogemusi, kuid L-viinhappe kasutamine liigselt, nagu kirjeldatud, toodab, ma arvan vähemalt, üsna optiliselt puhast toodet, mul ei ole veel võimalust seda tõestada, kuid teooria on kontrollitud, samuti on farmakoloogia märgatavalt parem, madalam südame löögisagedus, spasmide puudumine, vähenenud bruksism.Samuti asjaolu, et L-viinhapet(nad teevad vahet) sõelub regulaarselt, kui te järgite kirjandust. see on juhtum "usalda mind bro", kuid nagu ma ütlesin, teooria on kindel.

Ma panen mõned tööd nendel lähipäevil, töötan "protokolli" oma tulemuste ja proportsioonidega ja ma võin avada teema, et näidata oma tulemusi või postitada siia idk

ka vabandage kunsti, ma ei ole parim graafiline disainer


Ij0D3XaBvK
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Teema lõpus on illustreeritud versioon. Ma ei tea, miks inimesed ei vaata ja loe sealt (pilt 17-20)
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
7
Reaction score
6
Points
3
Kas tavalist paberfiltrit võiks kasutada filltratsiooniks või tuleks selle asemel kasutada borsilikaatklaasist filtrit? Kuna amfetamiin on nõrk alus, mille pH on umbes 11.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Samuti tuleb mainida, et tartraat toode ei ole nii tundlik madala pH suhtes, nii et liigne dosent tõesti haiget, lahus muutub punaseks, mis näitab, et jäätmete osa on spoolitud ja liigne hape ujub põhja palju kiiremini kui teie flokulant, kuid teie tahke aine hoiab täielikult ja tuleb välja kena ja valge, kui filtreeritakse, ei lähe POOF nagu teised rikkujate *ahem*
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
tänan teid, nii et L+ viinhappe selektiivsus kristalliseerub D-freebaasi, see on õige, eks ole?
Kas te ei võiksite oma toodet panna polarimeetri alla, et kontrollida pöörlemist, see kinnitab, et teie toode on vastandlikult puhas. Ma arvan, et teie keskmine pöörlemine peab olema +12,5 D-isomeeri jaoks, ma pean seda veel korduvalt kontrollima.
oleks hea, kui te postitaksite oma tulemused siia.
mida te arvate, et vest lahustid ect on parimad kasutada?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ideaalis alkohol + vababaas, kuid integreeritud üldises protsessis on mõistlikum mitte aurudestilleerida, kuna kasutada ekstrakte nagu on, kuna nad läbivad vähemalt 1 happelise aluse puhastamise lõpuks lihtsalt protsessi olemuse tõttu, mõnikord 2.
Mis puutub polimeetrisse, siis mul ei ole juurdepääsu sellisele, ma võiksin valmistada raseemilise soola lahuse, et võrrelda selle murdumisnäitajaid, kuid ma ei ole kindel, et see on kohutavalt veenev.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Me peaksime tõesti eelnevalt rassemaatilise vababaasi auruga destilleerima. See muudab selle tõenäoliselt palju kergemaks. Kuidas oleks kahefaasiline süsteem, mis koosneb viinhappest vees ja freebaasist mittepolaarses , ja segada neid kokku. Siis peaks D-isomeer viinhappegaas migreeruma veekihti ja L-freebaas jääma sinna, kus ta on.
Ma proovin mõlemat ja annan teile teada

Katsetan seda oma polarimeetriga, kui olen neid meetodeid proovinud
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
destilleerimine on minu jaoks piinlik, kuid te lähete edasi, teie pakutud süsteem ei kõla liiga halvasti, ainus asi, mille suhtes ma võiksin protesteerida, oleks viinhappe lahustuvus vees, kuid ma ei ole kindel, kuidas või kas see võiks mõjutada protsessi, ma olen uudishimulik teie tulemuste suhtes, hoidke meid kursis
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
alkoholi ja mitte atsetooni põhjendusega, et viinhape lahustub paremini alkoholis kui atsetoonis, see võib toimida paremini atsetoonis ma ei ole proovinud; ei ole proovinud
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Neist diagrammidest on suur abi , kena. Kui ma proovin seda ma postitan oma tulemused siia
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma arvan, et midagi on graafikuga valesti.
Kui te kasutate L+-viinhapet(odavam ja kergemini leitav)siis D enantiomeer(amph,Meth) on lahuses mitte tahkes olekus nagu seal paistab.
Kui te kasutate D-viinhapet(kallim ja raskem leida) on D enantiomeer(amph,Meth) tahkes aines.
Tänan teid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tema skeem on õige. Sool sadestub tahkesse olekusse. Ei ole vahet, kas d-amfetamiini l-viinhappe sool või l-amfetamiini d-viinhappe sool. Saate vahetada hapet ja saada erinevuse isomeeri tahkes olekus järgmiste protseduuride abil.

P.S. Sama kehtib ka metamfetamiini kohta.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ok, aga isegi kui see oleks nagu te ütlesite, mida ma ei usu, et see on, oleks see ikkagi mugav, niikaua kui ÜKS neist sadestub, siis on teil võimalus eraldada, ükskõik mis viisil
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
"Ei ole vahet, d-amfetamiini l-viinhappe sool või l-amfetamiini d-viinhappe sool"
Ma tean, et see, mida ma mõtlen, on see, et L+viinsoola (d-viinsool/dekstrooviinsool/D-isomeer) puhul on teil D-amf või D-metüül lahuse osas, mitte tahkes osas.
Aitäh.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Tere, kas efedriini ja pseudoefedriini meetodil sünteesitud metamfetamiin annab 99% puhtusega d-metamfetamiini isomeeri? Kui mitte, siis kui palju?
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
7
Reaction score
6
Points
3
Ma ei ole Patton, aga: see toodaks ainult D-meti, kui kasutatud efedriin oleks saadud taimest, kuna taimed toodavad looduslikult ainult L-efedriini (mis muutub pärast reaktsiooni vastupidiseks enantiomeeriks - antud juhul D-metiks). Kui kasutati keemiliselt sünteesitud efedriini, siis saadi raseemilist metat, sest efedriini süntees ei ole stereospetsiifiline.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Jah g.patton, eiral viisil eraldatakse mõlemad isomeerid, üks lahustis ja teine soolana
 
Top