Isomeerid ja viinhape

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma arvan, et midagi on graafikuga valesti.
Kui te kasutate L+-viinhapet(odavam ja kergemini leitav)siis D enantiomeer(amph,Meth) on lahuses mitte tahkes olekus nagu seal paistab.
Kui te kasutate D-viinhapet(kallim ja raskem leida) on D enantiomeer(amph,Meth) tahkes aines.
Tänan teid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tema skeem on õige. Sool sadestub tahkesse olekusse. Ei ole vahet, kas d-amfetamiini l-viinhappe sool või l-amfetamiini d-viinhappe sool. Saate vahetada hapet ja saada erinevuse isomeeri tahkes olekus järgmiste protseduuride abil.

P.S. Sama kehtib ka metamfetamiini kohta.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Mida te mõtlete pildi 18 all.
"Me sadestame d-amfetamiini täiendava koguse d-viinhappega". Ma arvasin, et teie kasutatav d-viinhape purustas l amfetamiini d-viinsoola välja. Kuidas see sadeneb lahusesse jäänud d-amfetamiini?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
D-viinsulfa jätab soovitud enantiomeeri lahusesse, teie tahke aine on sel juhul nüüd teie jäätmed, vastupidiselt L-viinsulfa (tavaline), siis sadestate oma soovitud happega. Mõlema protsessi käigus jõuate sulfaadi või fosfaadi, kuna tartraadid ei ole ladustatavad
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ma saan aru, et. Aga kui te loete menetlust, mis on postitatud , siis siin on see.
"Ekstraheerige 5 ml petrooleetriga ja soojendage lahust, lisage segule 2,45 g d-viinhappe alkoholilahust. Seejärel lisatakse alkoholi kuni täieliku lahustumiseni ja jahutatakse segades. L-amfetamiini d-viinsool sadestub. D-amfetamiin jääb lahusesse. Saagise suurendamiseks võite korrata l-amfetamiini d-viinsoola sademe puhastamist metanooliga."
See järgmine natuke ma räägin .
"Me sadestame d-amfetamiini d-viinhappe lisakogusega. Filtreerime sademe, saame d-amfetamiini aluse, lisades leelist pH = 11"
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ma mõtlen, et d-viinhappe ülejääk sadestab ka d-amfetamiini. See on omamoodi a/b ekstraheerimine. Ma arvan, et võite selle sammu vahele jätta ja eetrilahust pärast esimest d-viinhappe lisamist hapestada.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ok. Aga kuidas saab d amfetamiini sadestada d viinhappega, Kui te eraldasite
l amfetamiini d-tartaadi selle sama viinhappega sammu enne
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Selle teema ümber valitseb palju segadust. Loodetavasti heidab teie video sellele veidi valgust .
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ma tegin seda ekvivalentses vahekorras. D-amph-i puhul kasutatakse d-tartraani ülejääki.
 

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
See kõlab hästi nii

Mul on teine võimalus. Ma kasutasin L++ viinhappeid. Ma teen baasõli ja l ++ viinhappeõli koos.
Ma teen 1,4L h2o ja panen 700gr viinakivi kokku. Selle segu panen 1L freebase õli peale.

Mõne minuti pärast sai ta tahkeks. Lasen massil jahtuda ja mõne tunni pärast eraldan tsentrifuugiga.
Me õli, kes tuleb välja ma teen ph11/12 saada baasõli
Ja pulber, kuidas jääb tsentrifuugis ma makr see kuuma veega ja ka tuua naoh kuni ph 11/12 võtta baasõli

D ja L eraldatud..


Mõned soovitused, et seda paremini teha?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kas te seapreteerite veekihi lahustikukihist enne tsentrifuugimist? Mulle tundub, et kui jah, siis te raiskate toodet veekihis, aga võib-olla ma ei; ei saa aru.
 
View previous replies…

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Jah ma võtan tahkest tükist kogu vee filtripaberisse an kui panen vee ja vee kokku tsentrifuugitud tahke massist.

Seda koos teen noa ph 12
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jah, ilmselt kirjeldab ta L-tartaariumi teekonda. ta tsentrifuugib, et eemaldada võimalikult palju lahustit ja l-amph, seejärel basifitseerib oma tahke toote( d-amph l-tartaat) ja repretsipiteerib, niipalju kui ma aru saan, mis on hea
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere. Teie d-amfetamiini L-viinsool ei satu vees, sest see on vees lahustuv. Nagu ma oma käsiraamatus kirjutasin, peate te kasutama viinhappe jaoks alkoholi.
 
Top