MDMA süntees piperonüülmetüülketoonist (PMK/MDP2P) koos sipelghappega

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
MaoduvyALU

Reaktsiooniskeem:
GS1xjmHMBd

Seadmed ja klaastooted:

Reaktiivid:
  • Sipelghape 10,98 g.
  • n-metüülformamiid (NMF; CAS 123-39-7) 7,6 g.
  • MDP2P (PMK; CAS 4676-39-5) 9,0 g.
  • Kontsentreeritud soolhape (HCl 36%) 30 ml.
  • Naatriumhüdroksiidi lahus (NaOH 35%) ~10 ml.
  • Dietüüleeter (või petrooleeter) ~150 ml.
  • Magneesiumsulfaat (MgSO4) ~15 g.
  • Metanool (MeOH) ~50 ml.
  • atsetoon ~50 ml.

Süntees:
1. Sipelghape 3,66 g, n-metüülformamiid (NMF) 7,6 g ja MDP2P (PMK) 9,0 g pannakse 100 ml ümarpõhjalisse kolbi. Paigaldatakse tagasivoolukondensaator ja termomeeter.
2. Segu
refluksitakse 150-170 °C juures 7 tundi, lisades perioodiliselt sipelghapet 7,32 g.
3. Pärast seda jahutatakse reaktsioonisegu toatemperatuurini, saadakse N-formüül-3,4-metüleendioksümetüülamfetamiini (N-formüül-MDMA) selge kollane lahus. N-formüül-MDMA lahust tuleb kaks korda pesta destilleeritud veega ja kuivatada MgSO4 peal. Kuiv lahus filtreeritakse tahkete osakeste hulgast.
4. Sellele lahusele lisatakse kontsentreeritud soolhapet (HCl 36% 30 ml). Seejärel kuumutatakse reaktsioonisegu 80 °C juures veel 3 tundi.
5. Reaktsioonisegu leelestatakse mitme portsjoni naatriumhüdroksiidi lahusega (NaOH 35%)
pH-ni 12 . Reaktsioonisegu ei tohi üle kuumutada.
6. Toores MDMA vaba alus
ekstraheeritakse leeliselisest lahusest dietüüleetriga (või petrooleetriga) 2 x 50 ml. Eetriekstrakt koos MDMA vaba alusega kuivatatakse MgSO4 kohal.
7. Pärast seda aurustatakse orgaaniline lahusti kergelt kuumutades soojas veevannis või pöörleva aurusti abil vaakumiga. MDMA vaba aluse õli töödeldakse
vesinikkloriidiga ja saadakse ebapuhta MDMA vesinikkloriidi želatiinjas pruun sade.
8
. Esterdatud MDMA vesinikkloriidi õli ja MDMA vaba aluse õli töödeldaksevesinikkloriidiga. Toores MDMA vesinikkloriidisool lahustatakse minimaalses koguses keeva metanooli (MeOH), mis on vajalik MDMA toorsoola lahustamiseks. Kuum lahus valatakse keeduklaasi koos jahutatud atsetooniga, moodustuvad kristallid. See segu jahutatakse toatemperatuurini ja vaakumfiltreeritakse, kristallid pestakse väikese koguse külma kuiva atsetooniga ja kuivatatakse õhu käes (või kuivatatakse vaakumkambris). Tootena saadakse kristalliline MDMA-hüdrokloriid.
9 . MDMA-hüdrokloriidi võib
veel kord ümberkristalliseerida, et saada pruunid kristallid, mille sulamistemperatuur on147-148 °C.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
võimalusel kasutada DMF või on parem NMF?


Kas on mingit vahet?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ei, DMF on selle reaktsiooni jaoks võimatu
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Mis on teie arvates parim viis PMK hankimiseks või sünteesimiseks tänapäeval?PMK metüülglütsidaat ehk?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Kindlasti on PMK-gly parim allikas (pärast sassafrasõli, kui seda saab osta)
 
Last edited by a moderator:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
See meetod tundub tõesti tore, kuid kuidas on lood?
 

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
mida tähendab vesinikkloriidgaasiga töötlemine?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Gaasigeneraatoriga. Kuid võite kasutada vesialuselist soolhapet ja kuiva atsetooni.
Parimal juhul sama palju kui PMK-õli soolhappe kujul, kuid pigem vähem.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Kas nmf asemel saab kasutada standardset formamiidi ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
See toodab MDA-d, mitte MDMA-d, kuid jah, te saate. Metüülrühm on vajalik mdma jaoks.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Kas ma saaksin luua MDA-d selle marsruudi muutmisega midagi, kas keegi võib mulle selgitada, kuidas?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Siin peaks olema mõned kirjutised.

Mda toodetakse formamiidi reageerimisel mdp2p-ga.

Mdma toodetakse n-metüülformamiidi reageerimisel mdp2p-ga.
 

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3

Vabandan, et esitan selle küsimuse uuesti, kuid ma lugesin hcl gaasigeneraatorit käsitlevat kirjandust, kuid see ei vasta minu küsimusele. Kui ma teen gaasi generaatoriga, siis kas "töötlemine" tähendab gaasi läbivat kolbi koos toor-MDMA-ga?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Lihtsalt kasutage veevaba atsetooni ja 37% hcl töötamine hcl gaasiga on ohtlik kui põrgu :( ja seal ei ole eelis, kui te kristall külmkapis
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Sa mõtled, et lisada 37% hcl tilkhaaval veevaba atsetoonile, kuni see muutub happeliseks ja seejärel külmutatakse? Gaasistamine ei ole nii ohtlik, kui seda õigesti teha, selle tõesti jahutada. Lihtsalt ei ole kõige mugavam, ma eelistaksin pigem kuiva happelist lahust, mida saaksin NP-le lisada, näiteks väävelhapet. Oleks sujuvam. Kas sulfaadi tee on ok? Mul on tunne, et see teeb päris ilusaid kristalle ;)
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Teil on selles punktis õigus ainult selle raske saada käest gaasi enamasti :)
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Kui te ei ela enamikus kohtades, kus selle reaktiivi on kõige lihtsamini kättesaadav. HCL aq valatakse kaltsiumkloriidile = gaasolina
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
hey, Mis on sipelghappe kontsentratsioon?
Nii et gaasistamise asemel ma peseksin jäägid hcl ja atsetooniga?
Kas dietüüleetrile on alternatiivi? kas ma võin kasutada DCM-i? või naftat?
Ja kas ma pean uue [Ethyl Gylc] PMK muutma PMK-õliks?
Tänan!


 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ma arvan, et dietüüleetri asemel võite kasutada atsetaat-eetrit, selle hea viis
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Kui palju tuleks kasutada hcl ja kuiva atsetooni?
mis on yeild võrreldes mullitava hcl-ga?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Yeild peaks olema sama ja IMO gaasistamine on parim meetod, kas te teete selle sammu otse või pärast baasi kogumist ja kuivatamist, siis lahustada IPA-s ja võib-olla lisada mõned ml hcl aq ja külmutada..mis peaks andma teile mõned kristallid..kuid id reccomend, et gaasitada hunnik IPA-d ja salvestada see. Siis on teil kuiv IPA/HCL. Millal iganes te seda vajate, on see valmis ja kõik, mida te peate tegema, on lisada HCl/IPA kuivale NP-le pH 5?

Gaasimise etapp on tõesti kõige lõõgastavam samm. See tundub hirmutav, kuid hea väljatõmbevooluga ei ole teil isegi vaja kanda maski IME, ma võtan oma mõnikord välja ja ma ei haista midagi... võib olla arukas kanda kaitsvat näokaitset w.e põhjusel, et toru ummistub ja rõhk koguneb ja põgeneb juhuslikus suunas.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Yeild peaks olema sama ja IMO gaasistamine on parim meetod, kas te teete selle sammu otse või pärast baasi kogumist ja kuivatamist, siis lahustada IPA-s ja võib-olla lisada mõned ml hcl aq ja külmutada..mis peaks andma teile mõned kristallid..kuid id reccomend, et gaasitada hunnik IPA-d ja salvestada see. Siis on teil kuiv IPA/HCL.. IMO tundub mulle rohkem organiseeritud, kui kasutate kuiva IPA/hcl..ei ole vaja seadistada gaasistamiseks või oodata õiget aega gaasistamiseks jne.

Gaasimise etapp on tõesti kõige lõõgastavam samm. See tundub hirmutav, kuid hea väljatõmbevooluga ei pea isegi maski kandma IME, ma võtan oma mõnikord ära ja ma ei haista midagi... võib olla arukas kanda kaitsvat näokaitset, sest w.e põhjusel toru ummistub ja rõhk koguneb ja põgeneb juhuslikus suunas, mis võib pimestada u või anda u kena põletuse.... Seda silmas pidades on gaasistamine ikkagi lõõgastav ja lihtne protsess.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Jah magus, ma olen teadlik, kuidas gaasiga HCL saada kõrgema kontsentratsiooniga hape kasutades Azeotrope destillatsiooni, kas see on sama meetod gaasijuhiga, mis läheb lahusesse?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
kas te lihtsalt gaasite, kuni kogu toode on kristalliseerunud?
 
Top