MDMA süntees piperonüülmetüülketoonist (PMK/MDP2P) koos sipelghappega

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
vinge aitäh!
Kas seda meetodit saaks ohutult suurendada? nt 10x või 20x?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
kui palju eetrit oleks vaja ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Veelgi enam. Aga ma toimetaksin pigem proportsioone sõltuvalt sellest, kui palju PMK-d teete. Suure ja väikese skaala puhul võivad proportsioonid erineda, lisaks on veel paar omadust, näiteks lahustite veesisaldus. Kui teil on kõik reaktiivid, olen valmis aitama PM-is, võite avaldada tulemused siin, kui soovite
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u võib proovida leida ka metüülammooniumformiaat (kuiv), kuid ei ole kindel, kas see on praegu saadaval.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Head päeva teile eelkõige
sipelghape + ammooniumkarbonaat ( ammooniumformiaat )
Kas seda saab reageerida metanooliga soovitud metüülammooniumformiaadi saamiseks?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kui suur on lõpuks selle sünteesi saagis?
Tänan teid.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
kuid veevaba sipelghape töötaks?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
vinge aitäh. Tahaksin teha 90-100g pmk. Mul ei ole veel reaktiivid , ootan teisi amfetamiinsulfaadi jaoks, siis saan ma selle jaoks vajalike reaktiivide peale. Ma annan teile teada ja ma dokumenteerin mõlemad sünteesid ja postitan siia kõigile.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
esimest korda ma teen süntesaatorite suurust nagu eespool, et saada paremat arusaamist/kogemust , kuid siis tahaksin teha 10x .
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kui me saame 1g õli kohta 1g soola saagise, on see hea tulemus, kuid pigem vähem.
Jah, see katalüüsib protsessi.
Kirjutage mulle PM-i, kui olete valmis
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Millised on igaühe mahumõõtmed?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
palun bro... lahkelt postitada siin tulemusi ja proccedure... ma tahan proovida seda meetodit ka, kuid kuna ei ole palju selge info oleks freat kui sa võid aidata meid.
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Kas 28281-49-4 saab kasutada PMK-na?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Reaktsiooniskeem:
Mida tähendab NMF?
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Kas proovisite seda?
Kas saate jagada mõningaid tulemusi? Ma otsustan, millist teed minna, kuid infot on liiga vähe...
Aitäh!
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Kas keegi oskab mulle selgitada 5. ja 6. instruktsiooni? Kas Somenone võib selgitada üksikasjalikumalt?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
5. Pärast orgaanilise lahusti mahu vähendamist töödeldi järelejäänud jääk vesinikkloriidiga, et saada ebapuhta MDMA-hüdrokloriidi želatiinjas pruun sade.

Orgaanilisi lahusteid saab enamasti aurustada vähese kuumutamisega. See tähendab, et ülejäänud lahuse mahtu vähendatakse õrnalt kuumutades. Kui teil on jäänud umbes pool esialgsest mahust, seadistate HCl-gaasi generaatori. Selleks tilgutatakse kontsentreeritud väävelhapet lauasoolale ja juhitakse tekkinud aurud (kuiv HCl gaas) toru kaudu lahusesse mullima. Üksikasjaliku kirjelduse HCl-gaasigeneraatori ehitamise kohta leiate selle foorumi rubriigist "laboratoorne tehnika".
Kui HCl-gaas mullitab lahusesse, moodustub pruun geel: see on toode. Kui lahusesse mullitava gaasi sisse mullitamisel ei moodustu enam geeli, on reaktsioon lõppenud ja te võite pruuni geeli välja filtreerida.

6. Keevas metanoolis lahustatud toorsool lisati jahutatud atsetoonile, et moodustada kristalliline toode.

"Toorsool" on pruun lima. Vala see segades keeva metanooli sisse. Kui kõik on lahustunud, laske veidi jahutada ja valage segu seejärel jääkülma atsetooni. NÜÜD sa saad kena MDMA kristallid.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Samuti, enne kui valate kõik jääkülma atsetooni, veenduge, et see on tublisti alla 50 kraadi C. Atsetoon keeb 56 kraadi juures ja kui valate sinna keeva kuuma lahuse ...
NW6SuXIVH3
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
kas te palun seletaksite mulle täpsemalt tselluloosi atsetooni kohta? kas ei piisaks, kui panna goo küllastunud lahusesse lahustisse, oota, et kristalliseeruda?
tnx!
 
Top