MDMA süntees piperonüülmetüülketoonist (PMK/MDP2P) koos sipelghappega

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
leidsin selle awesome BIG skaala MDMA kaudu leuckart, see selgitada mõned sammud, kuid seal on asju, mida ma ei mõista veel.... sammus 1 iT saYS: " Add the 20 L extra oil to the 160 L = 180 L." ma ei mõista seda numbrit, kuna nad alustavad 150L ...I SUPPOSE selle segamise tulemus, et see Friend nimetab lihtsalt OILi



Seda meetodit on kasutatud varem Euroopas tohutult MDMA valmistamiseks:

[1] 150 L MDP2P + 400 L NMF + 75 L sipelghape :

kuumutada 190°C (140°C juures H2O + sipelghape tuleb üle) umbes 6 tundi, kuni
kogumiskolvis on ammoniaagilõhn. Vaakumit ei tohi tekitada! Laske jahtuda ja
pesta 350 L veega, et vabaneda liigsest NMFist. Koputage 160 l õli ära ja ekstraheerige
ülejäänud vesi 2 x 30 L DCMiga. Keetke see DCM 60 °C ja 200 mm Hg juures välja.
Lisage 20 l lisatav õli 160 l = 180 l juurde.

[2] Keetmine HCl-ga: hüdrolüüs.

180 L õli + 100 L metanooli + (250 L HCl 36% + 550 L H2O): Segage ja keetke. 60-65°C juures
MeOH destilleerub üle, pärast seda läheb 95 C ja püsib seal 3 tundi. Teete nüüd
kloriidsoola, mis lahustub veeosas. Laske jahtuda 40°C ja
ekstraheerige 40 L DCMiga. Viskage DCM ekstrakt ära, see on täis lisandeid.
Hoidke veeosa alles!

[3] Valmistamine Basic.

100 Kg NaOH lahjendatakse 100 L vees (90 L 100% HCl vajab +/- 70 L NaOH). Kasutage seda
NaOH lahust ülejäänud veeosa aluseliseks muutmiseks. ÄRGE ületage 40C! Tooge temperatuurini
pH 10,3 ja siis tuleb +/- 100 L MDMA baasõli. Ekstraheeritakse 2x30 L DCM-iga ja
destilleerige DCM maha, et saada toorbaasi.

[4] Destillaat.

4 mm Hg (või mõne muu hea vaakumi korral) ja 145 °C juures destilleeritakse tooraine baasini.
puhta aluse saamiseks. (esmalt eemaldatakse DCM ja vesi).

[5] Kristallid.
Kui te teate nüüd minu nime, siis otsige minu postitusi, kuidas neid teha..... Kasutage atsetooni külmalt
ja HCl gaasi...
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
lõpus, kristalliseerimise etapis, ütleb ta " kasuta atsetooni külmalt ja HCL gaasiga.... kui ma aru sain, siis tähendab see, et töötlemata baas MDMA lahustub külmas atsetoonis ja seejärel gaasiga? ma tean, et hcl-sool ei lahustu atsetoonis, kuid võib-olla baas küll... või ta tähendab, et baas lahustub metanoolis, gaasiga ja seejärel kristalliseerub külmas atsetoonis? see kõlab mulle loogilisemalt...
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ma arvan, et teil on õigus. toorprodukt destilleerida -> saada puhas toode -> destilleerida külma atsetooniga -> gaasistada atsetoonilahus.
Mul ei ole esmane kogemus md töötamisel, aga nii on kõige mõistlikum.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tnx sõber , ma proovin kindlasti!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, ei. Te ei saa MDMA-d. Saate tõenäoliselt MDA, kuid ma ei ole kindel.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Kui palju dietüleetrit kui palju metanooli kui palju atsetooni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
2 x50 ml
nii väike kui võimalik, et see lahustuks
umbes 1,5 mahu metanooli
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Täname teid
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Poisid, ma vajan teilt asjatundlikku nõuannet. Olen asunud oma esimesele tööle ilma eelneva kogemuseta. Mul oli võimalik edukalt teha PMK õli ja alustasin tegelikku sünteesi, nagu eespool kirjeldatud, vaid korrutasin koguse 10i võrra. Refluksitud sipelghappe ja N-MF ja PMK seitsme tunni jooksul. Pärast seda jahtus veidi, nii et ei mullida enam (aga mitte toatemperatuuril) ja lisasin soolhapet. Refluksis veel kolm tundi. Siis lisasin piisavalt NAOH-i, et PH väärtus oleks 12. Nii kaugele nii hästi. Lisasin dietüüleetrit ja eraldasin reaktsioonimassi nii, et ka eeter eraldus. Siis sattusin hätta, sest ma ei kirjutanud üles, et eeter peaks jääma koos vababaasiga. Teine probleem oli, kui palju magneesiumsulfaati kasutada. Ma purustasin kuivatatud sulfaati ja lisasin liiga palju freebase'ile. Järgmisel päeval nägin suurt valget kogust ja natuke pruuni vedelikku peal hõljumas, ma ei teadnud seal enam, mis mu sihtaine oli vastavalt ma ei teadnud, mida ma pidin edasi töötlema. Kõigepealt tegin sooja veevanni ja panin anuma sinna sulfaadi aurustamiseks. Ma arvasin, et see, mis jääb alles, on minu vababaas. Aga seda ei juhtunud. Seega kuumutasin koguse 100 kraadini, lootes, et sulfaat aurustub. Midagi ei juhtunud peale auru, mis lõhnas tugevalt aniisi järele, peaaegu nagu martsipan, kuid sulfaati ei olnud. Jäi valge mass, mis samuti lõhnas aniisi järele. Siis panin soolhapet uude anumasse, tilgutasin väävelhapet sisse, et tekiks reaktsioon HCL gaasiks. Ka seda ei juhtunud, seega kuumutasin hapet ja suunasin aurud valgesse massi. Mullid kõikjal, aga värv ei muutunud pruuniks. See jäi valgeks. Filtreerisin selle Buchneri vaakumfiltriga ja määrisin koguse kaussi. Järgisin retsepti ja kuumutasin metanooli 50 kraadini. Siis panin metanooli lima peale ja segasin seda, et see lahustuks. Lasin jahtuda 25 kraadini ja panin külmkapist külma atsetooni peale. Seisund: Valge pasta all vedelikud üleval. Mõne aja pärast kallasin vedelikud ära ja panin kausi konteinerisse vaakumile. Aeglaselt, pärast mullitamist, ei juhtunud palju. Nii et tahtsin koguse uuesti kristalliseerida. Valasin selle keeduklaasi ja kuumutasin 150 kraadini. Rohkem midagi ei juhtunud. Lasin jahtuda ja panin õhukindlalt kõrvale.
 

Attachments

  • LKsWk31BXe.jpeg
    LKsWk31BXe.jpeg
    2.5 MB · Views: 283
  • k7HBbjQmwf.jpeg
    k7HBbjQmwf.jpeg
    2.6 MB · Views: 276
  • o5UtZOBy9E.jpeg
    o5UtZOBy9E.jpeg
    3 MB · Views: 262
  • 0XWycdeKur.jpeg
    0XWycdeKur.jpeg
    3.6 MB · Views: 280
  • rXD7IjHW0L.jpeg
    rXD7IjHW0L.jpeg
    3 MB · Views: 274
  • KQnfrp0sUX.jpeg
    KQnfrp0sUX.jpeg
    3.3 MB · Views: 278
  • sh025dmxnR.jpeg
    sh025dmxnR.jpeg
    4 MB · Views: 265
  • SyzgWBH7Nt.jpeg
    SyzgWBH7Nt.jpeg
    2.9 MB · Views: 261
  • D3CTcUaNdB.jpeg
    D3CTcUaNdB.jpeg
    2.7 MB · Views: 262
  • rXiBZhTCpj.jpeg
    rXiBZhTCpj.jpeg
    3 MB · Views: 259
  • kxa8E0pbKg.jpeg
    kxa8E0pbKg.jpeg
    3 MB · Views: 273
  • JQx0BrbOD2.jpeg
    JQx0BrbOD2.jpeg
    3.7 MB · Views: 274
  • GPuibz6XcF.jpeg
    GPuibz6XcF.jpeg
    3.1 MB · Views: 285

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
"Siis sattusin hätta, sest ma ei kirjutanud üles, et eeter peaks jääma koos freebase'iga."

Mida te sellega mõtlete, mida te tegite pärast seda, kui te eetrit koos freebase'iga kogusid? Kas sa lisasid magneesiumi eetrile?
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
ma eraldasin eetri freebaasist ja pärast seda kuivatasin freebaasi koos magneesiumiga
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
No see ongi probleem. Te peaksite kuivatama lahustit sisaldava freebaasi.
Nii et kas kuivatage freebase'i sisaldav eeter või atsetoon, milles te kavatsete freebase'i enne gaasitamist segada.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Nii et mida ma saan nüüd teha mingeid samme ohutu mõned mass ?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
No ma ei tea, kui halvasti sa freebase'iga segasid, aga kui selles on ainult kuiv magneesium, siis ma segaksin selle veevaba atsetooni sisse ja siis gaasistaksin seda.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Noh, tänan, ma proovin
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Te mind
an kuumutamist või destilleerimist või hcl gaasi?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ei ole kindel, et ma saan teie küsimusest aru.
Aga tehniliselt peaks teil olema magneesiumisooladega segatud vabapõhja kummi mass.
Võtke see ja segage see veevaba atsetooniga.
Seejärel eemaldage magneesium, mis eraldub ja langeb põhja.


Seejärel kasutage selle peal gaasimuldaja.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nõus. Ma ei saa aru, miks @RA!NER otsustas seda segu kuumutada. Lahustit ei ole olemas. MgSO4 ei sulata. Tuleb lihtsalt lisada sama kogus eetrit kui ekstraheerimiseks ja eemaldada MgSO4 filtri abil. Seejärel pesta MgSO4 paar korda lahustiga, et koguda kogu vaba alus kokku.

Tõenäoliselt kaotate osa reaktsiooni saagist.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Hea küll, ma teen seda - mõni muu võimalus ekstraheerida põhjus im välja dietüüleetrist ?
 
Top