Metamfetamiini kristalliseerumine ja jää tootmine

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Te peate hankima L-Methi, seejärel viima läbi protseduurid, mida on kirjeldatud postituses.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Vabandust, mis ametikoha?

Algne postitus on kirjeldus selle kohta, kuidas kristalliseerida metamfetamiini pärast p2p reduktiivset aminatsiooni. Pärast seda on kommentaarides mõned ebamäärased kirjeldused rektifitseerimise kohta, kuid mitte midagi konkreetselt L-Methi kohta.

Vabandust, kas te saaksite palun selgitada, mida te mõtlete "L-Methi" all või viidata mulle #etapile 1, kus te ütlete, et me peame saama L-Methi (aka kõige vähem aktiivne isomeer).

Kui see, mida te ütlete, on tõsi, siis võime me Vicksi inhalatsioonivahenditest d-metat toota. Nii et jah, see oleks teie saidi ja salajase sünteesi jaoks üldiselt suur pluss.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

P2P tulemuseks on ratseemiline metamfetamiin. Ma ei ole kindel, kust te L-Methi saite. Palun andke nõu?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
ma arvan, et nii, püüan seda vaakumida ja siinkohal uuendada.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Saite ratseemilise metamfetamiini vaba aluse, siis saate teostada protseduure d-viinhappega, mis võimaldab teil saada L-metaani. On olemas käsiraamat amfetamiini jaoks, metamfetamiini isomeerimine on sama
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sadestage kas d-tartriidiga ja visake sade ära, seejärel jätkake väävelhappe lisamisega VÕI kasutage l-tartriidi, visates vedelat faasi tagasi l-tartriidi d-amfetamiini soola, seejärel jätkake nagu tavaliselt, ekstraheerides, sadestades.
Sama protseduuri võib teha ka kampersulfoonhappega, samad põhimõtted kehtivad 2 isomeeri suhtes.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Ma nägin metamfetamiini, mis oli puhas d-meth, kuid ei olnud kristalliseerunud. See nägi pigem välja nagu paljud väikesed klombid või riis. Mis meetodiga see oleks?

Ma ei taha saada sellist kraami nagu gaasimulli aparaat. Mind ei huvita, kui lõpptoode on killud. Mis oleks siis kõige lihtsam viis, et saada stabiilne vees lahustuv lõpptoode? Ma tahan segada metamfetamiini veega lõpus, et ma saaksin seda doseerida millimeetrites. nt. 5ml sisaldaks 10mg metamfetamiini.
Kas freebase on vees lahustuv? Tõenäoliselt mitte, kuna see on õline???? Mis oleks kõige kiirem asi, mida freebase'iga teha, et see oleks vees lahustuv ja stabiilne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Metamfetamiini soolad on vees lahustuvad.
Ei, see ei lahustu vees. Kõige lihtsam on teha soola kujul.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
See on metamfetamiini üks puhtamaid vorme ja sellel on dekstro-isomeer.

Praeguseks on meil kõrged kvaliteedinäitajad, metamfetamiini puhtus on jõudnud 99% +

Metafetamiinil on spetsiifiline pöörlemine
optiliselt puhas D-isomeer on [α]20D = -18,90° puhtuse 99%+ juures.

Minu toode sisaldab ainult dekstrometamfetamiini. Me kasutame fraktsionaalset põhidestillatsiooni ja uuesti puhastamist.
Me ei lahjenda metüülbensüülamiiniga ega muude ainetega.
Meie toote sulamistemperatuur on õige.

Meie organisatsioon on valmis koostööks ja on valmis tegema koostööd nii tootjate kui ka suurte ostjatega.

Oleme valmis aitama valmis lähteainete ja komplektsete komplektide tarnimisel tööks, samuti valmistoodete hulgimüügipartiide tarnimisel.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,025
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Mind huvitab, kuidas teha jääga racemate met, kas keegi teab üksikasjalikku tehnikat?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
väga tänulik info eest. kas teil on link või info, kuidas teha d-methi l-methist ?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
kas te oskate mulle öelda, kuidas kristalliseerub suur kivi ?
 
View previous replies…

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
kas ma võin asendada pseudoefedriini/efedriini fenüülpropanolamiin hcl-ga metüülsünteesi jaoks, kasutades Moskva marsruute ?
 

Kellyun

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@Hank Schrader Hea töö, mu sõber ! Olen väga huvitatud teiega töötamisest
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader, olete oma privaatsusseaded sisse lülitanud, nii et teiega ei ole võimalik ühendust võtta.

Saatke mulle DM, ma tahaksin rääkida.

Parim
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kas te saate anda ülevaate isomeeride eraldamise hankist?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ainult d met teeb killustikku ja selleks on palju tehnilisi Et seda teha
Ma panen rekord sirgeks see fester jama HCl gaasitamisel annab teile jää ja killud on jama see töötab ainult siis, kui te kasutate freooni või vedelat lämmastikku, kui läheb kasutada HCl on
Parim killud on tehtud osta teha 20%dh20rexal tritated fb õli pH 5,8 ja kristalliseeriv tassi Pyrex salve jäetud kapis UV musta valguse all ja.ei tohi häirida üldse vähemalt nädal aega vähemalt see võtab aega, et teha parem toode
Ma ütlen teile kõigile veel ühe triki, kui te lihtsalt pH oma FB õli ja lihtsalt jäta see rahule see aurustub ja dehüdraator jääks see on, kuidas hiinlased teevad seda see on kõik, et olla kannatlik.
Aga see gaasistamine tolueenis ja eetris teeb teile ainult pulbrilise toote, mis tuleb uuesti teha Ice ainult freoon või vedelik. Lämmastik teeb kohe I'ce kui HCl gaasiga kokku puutub
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vabandust, mis on "osta tehes 20%dh20rexal"? Ja mis on "UV-mustvalgustus"? Kas te teate, et UV ei saa olla must? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Must valgus" on konkreetne UV-kiirguse vahemik, mis on peaaegu nähtamatu, kuni see peegeldub vibreerivalt keskkonnas olevatest fosforitest. Te olete seda varemgi näinud. Inimesed kasutavad seda vere ja sperma leidmiseks, mis on puhastatud ja klubi/rave atmosfääri
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
ok sõber. ma tegin kõik u öelda
aga kus on kristall?
Vabandust, see sait ei saa pilti laadida
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 tehke kodutööd
UV fluorestseeruv must valgus BL 12inch (täispikkuses) asendavad lambid 8Watt T5 UVA
2 20% toote kogumassist dh20 ümberkristallisatsioon nt 1000g MA lisage 200g dh20 kuumalahust, seejärel asetage UV musta valguse alla.
Ja ma ütlen teile otse, ärge püüdke mind alandada ja üritage teha mind nagu ,ma ei tea, millest ma räägin ok
Ma tulen siia kogukonda ,20aastane kogemus ja ma ei pea kopeerima ja kleepima Fester jama vastuseid ok
Ma olen töötanud ,laborites üle kogu maailma
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Paistab, et te ei lugenud foorumi reegleid. Soovitan teil muuta oma suhtlustooni, ok?
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultraviolet UV on lainepikkusega 10 nm kuni 400 nm. Te ei saa "musta valgust" lol :ROFLMAO:
Vabandust, ma ei tea, mis see on.
See ei anna sulle mingeid lisaõigusi olla ebaviisakas ja pahatahtlik.
Kindlasti
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ok ei ole draama, kuid seda nimetatakse UV mustad tuled google seda
Me kõik õpime üksteisest ma olen haritud minu ise tänu teile postitused bmk glütsidaat p2,P metale
Kuna ma olen spetsialiseerunud tegema hüpofosforhappe joodi ja pseudo- ja efedriinsünteesi ja trans 4 metüülaminoreksi sünteesi tegemisele
Minu kontakt Hiinas rääkis mulle bmk glükidaadi marsruudist metaks, kuna seda saab tonnide viisi ja metüülamiini ja naatriumborohüdriidi jne. juurde.
See on, kuidas met tehakse kogu maailmas ATM kui psuedo efedriini ja norepinefriini DEA on pannud klamber seda kogu maailmas
Ja bmk viis on veerand cust siis teha pseudo kokad rahaliselt elujõuline ja kuigi see on seaduslik ATM hiinlased on loonud seal oma kliirens firma USA Aus De ja EL nii nad saavad garanteerida saad kõik, mida vajate vähemalt minu kontakt on
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
See on teie klaviatuurisõduri suhtumine, millega inimestel on probleeme.

Mida rohkem te üritate, seda rohkem kaotate oma usaldusväärsust.

Kuidas oleks siis, kui te muudaksite tooni?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Ma ei saanud millestki aru, kuid see on üldiselt huvitav, ja tegelikult saab tehnikat tavaliselt seletada
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Kui te oleksite võtnud aega, et näha ma vabandasin ti hr Paton ok liigume, mida didnt sa aru ja ma selgitan, nii et te teete
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
20-aastane kogemus on õpetanud, et panna musta valguse valguse peale vesilahust, et selektiivselt kristalliseeruda d-met? Avaldage see jama ajakirjas Nature, sõber, see on murranguline. Milline selektiivsus - kui ma ignoreerin hetkeks kõiki muid mõttetusi - oleks UV-valguse mõju D-metüülmolekulile võrreldes L-metüülmolekuliga? Ei mingit, sest see on täpselt samamoodi ergastatud, tal on kõik samad füüsikalised omadused.
Ma ei tea, miks sa üritad neid inimesi oma fantaasiamaailmas võtta, aga ausalt öeldes on see häbiväärne.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Mulle öeldi, et ma võiksin siin järgida meetodit nr 2, et saada kristallilist metamfetamiini, kuid see näeb välja nagu süntees metamfetamiini vabast alusest ja MITTE amfetamiini vabast alusest. Kas keegi saab kontrollida, kas neid samme saab järgida amfetamiinivaba alusega? Kui ei, siis kuidas saab amfetamiini muuta metamfetamiiniks? Olen leidnud ainult selle meetodi siit. Kas on olemas mõni muu viis? Elavhõbedanitraat ei ole midagi müügil seal, kust ma pärit olen.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
An/Hg meetodi asemel võite kasutada HgCl2 või teostada NaBH4 redutseerimist.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Lugege alumiiniumamalgaami sünteesimise kohta HgCl2 ja MeOH-ga oma niidi kohta. Ei leidnud küll midagi NaBH4-ga seonduvat, kuid ma sattusin sarnase küsimuse peale teises teemas. kus ImOutAlso küsis küsimuse 2 kohta ja ma ei ole väga selge kontekstiga. Kas NaBH4 kasutatakse alumiiniumamalgaami sünteesimiseks või kasutame amalgaami asemel NaBH4 kogu 3. sammu jaoks, kus [1 mol vaba amfabaasi] ühendatakse [1mol formaldehüüdi ja 350ml etanooli] + [ 1-1,2mol üleliigset NaBH4] seguga ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Al/Hg asemel võite kasutada NaBH4. See tähendab, et te peate üldse välistama Al ja elavhõbedanitraadi ja kasutama NaBH4, nagu te ütlesite. Ma arvan, et see töötab samuti.
Ei ole kindel, et sellest piisab, kuid võite alustada 1:1,2 suhtest ja vastavalt saagisele ja TLC-le suurendada selle kogust.
 
Top