Metamfetamiini kristalliseerumine ja jää tootmine

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
See on metamfetamiini üks puhtamaid vorme ja sellel on dekstro-isomeer.

Praeguseks on meil kõrged kvaliteedinäitajad, metamfetamiini puhtus on jõudnud 99% +

Metafetamiinil on spetsiifiline pöörlemine
optiliselt puhas D-isomeer on [α]20D = -18,90° puhtuse 99%+ juures.

Minu toode sisaldab ainult dekstrometamfetamiini. Me kasutame fraktsionaalset põhidestillatsiooni ja uuesti puhastamist.
Me ei lahjenda metüülbensüülamiiniga ega muude ainetega.
Meie toote sulamistemperatuur on õige.

Meie organisatsioon on valmis koostööks ja on valmis tegema koostööd nii tootjate kui ka suurte ostjatega.

Oleme valmis aitama valmis lähteainete ja komplektsete komplektide tarnimisel tööks, samuti valmistoodete hulgimüügipartiide tarnimisel.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 676
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 666
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,350
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,029
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,410
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Mind huvitab, kuidas teha jääga racemate met, kas keegi teab üksikasjalikku tehnikat?
 
View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
ELi resolutsioon tuleb teha seda raseemiline FB ei saa teha killustikku, mis on põhjus, miks nad leiutasid tagasi 2008. aastal n-isopropüülbensüülamiini, et kartellid ei kaotaks pool kaalu ekstraheerides dmetsi välja
Nüüd, et segada rassemiline FB ja n-iso 1:1 ja see puruneb.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
väga tänulik info eest. kas teil on link või info, kuidas teha d-methi l-methist ?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ainult d met teeb killustikku ja selleks on palju tehnilisi Et seda teha
Ma panen rekord sirgeks see fester jama HCl gaasitamisel annab teile jää ja killud on jama see töötab ainult siis, kui te kasutate freooni või vedelat lämmastikku, kui läheb kasutada HCl on
Parim killud on tehtud osta teha 20%dh20rexal tritated fb õli pH 5,8 ja kristalliseeriv tassi Pyrex salve jäetud kapis UV musta valguse all ja.ei tohi häirida üldse vähemalt nädal aega vähemalt see võtab aega, et teha parem toode
Ma ütlen teile kõigile veel ühe triki, kui te lihtsalt pH oma FB õli ja lihtsalt jäta see rahule see aurustub ja dehüdraator jääks see on, kuidas hiinlased teevad seda see on kõik, et olla kannatlik.
Aga see gaasistamine tolueenis ja eetris teeb teile ainult pulbrilise toote, mis tuleb uuesti teha Ice ainult freoon või vedelik. Lämmastik teeb kohe I'ce kui HCl gaasiga kokku puutub
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
ok sõber. ma tegin kõik u öelda
aga kus on kristall?
Vabandust, see sait ei saa pilti laadida
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 tehke kodutööd
UV fluorestseeruv must valgus BL 12inch (täispikkuses) asendavad lambid 8Watt T5 UVA
2 20% toote kogumassist dh20 ümberkristallisatsioon nt 1000g MA lisage 200g dh20 kuumalahust, seejärel asetage UV musta valguse alla.
Ja ma ütlen teile otse, ärge püüdke mind alandada ja üritage teha mind nagu ,ma ei tea, millest ma räägin ok
Ma tulen siia kogukonda ,20aastane kogemus ja ma ei pea kopeerima ja kleepima Fester jama vastuseid ok
Ma olen töötanud ,laborites üle kogu maailma
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000g MA selle vaba alus või HCl ?
2. dh20- see on destilleeritud vesi ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
mees, ma tegin seda, ei olnud mingeid kristalle, see lihtsalt settis kivitükkide kujul või isegi näeb välja nagu tükkide tükk, kas kellelgi on link normaalsele allikale või patendile, kuidas teha kristalle, mis ei ole isegi väga suured? KÕIK TÄNUD
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kui teil on metamfetamiini vababaas, peate d-isomeeri ekstraheerima, kasutades l-viinhapet. Ekstraheerimisel saadud kristallid (sademe) on teie d-isomeer, nüüd peate selle freebaseerima D-metamfetamiini freebase'ks.

Kui see on tehtud, kasutate HCl gaasi, et muuta see kristall D-metamfetamiini killudeks.

Siin on tegelik üksikasjalik artikkel, mida saate lugeda ja esitada küsimusi, kui te ei saa aru.

Ma mõtlen ausalt, kuidas te arvate, et me aitame teid, kui kõik, mida te ütlete, on "See ei tööta, abi"?

Aidake meid aidata teid, rääkige meile samm-sammult, mida te olete teinud, et saada metamfetamiini freebase, näidake meile pilte, rääkige meile oma protseduuridest, ma mõtlen, jessus christ. Kas te ei käinud koolis ja ei suhelnud õpetajatega? See foorum ei erine.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ümberkristalliseerida 2 osa vees 1 osa kuuma alkoholiga, võib-olla alustada 1:1, kui kogus on väike
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Olen ka kuulnud, et inimesed kasutavad kuumust, et viia kristallid täpselt sulamistemperatuurini ja mitte kõrgemale, segada vähese kuuma vee või alkoholiga ja jätta see kuivades tahenema ja purustada, kuid ma ei ole proovinud
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
15,0 g (0,1 mol) raseemilist aluspulbrit lahustati 20 ml dikloroetaani ja 15 ml vee segus. Raseemilise aluse kahefaasilisele lahusele lisati 30 minuti jooksul toatemperatuuril 9,4 g (0,025 mol) O,O'-dibensoüül-2R,3R-viinhappe lahust 40 ml dikloroetaanis ja antud kogus 18,8 ml metanooli. Segatud lahusest algab kristalliseerumine 10-15 minuti jooksul. Saadud suspensiooni segati 5 °C juures üle öö, seejärel filtreeriti. Filtrile sadestunud ainet pesti kolm korda 5 ml dikloroetaaniga 5°C ja kuivatati infrapunalambi all. Sadestunud soolad reageeriti 30 ml 2N NaOH-ga ja ekstraheeriti kolm korda 25 ml diklorometaaniga.
Seejärel lisati HCl (30%) ph6-le DCM-is ja ajati kõik vaakumisse
-lisati atsetooni, kuumutati ja külmutati, valge pulber filtreeriti.
-7 g pulbrile lisatakse 2,5 ml destilleeritud vett, mida kuumutatakse, et see lahustuks.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
ja miks täpselt l-viinhapet on vaja, vaatasin allikas, kas ma vajan d-viinhapet?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
st te tahate öelda, et l-viinhape sadestub l-meth soolana (tartraadina) ja d-meth jääb lahusesse alusena?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See, mida te kirjeldasite, kehtib menetluse kohta, kus kasutatakse D-R, kus R on karboksüülhape, vastupidine juhtub, kui kasutatakse L-R ja seda kirjeldab video.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
L-tartriin sadestab L-tartraat D-toote(y)😤🤑

D-tartriin sadestab D-tartraat L-toote(n):sick::sick:

Ükskõik kumba te kasutate, nad on ikkagi eraldatud, mitte?

Samuti ei teadnud ma, et u töötasid raseemilise tootega, mis ei kasvata "killustikku" kunagi.
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
im calling bullshit on this thread too. kui keegi, kes on piisavalt palju ringi käinud, siis see ei ole nii, kuidas seda tehakse. ma ei näe viiteid freoonile ja atsetoonile, natuke atsetooni külmutamisest 2 nädalat (wtf on see jama? nagu see teeb seda kauem külmemaks? stfu), ja pealegi natuke amfetamiini hcl kohta lõpus pissed mind välja. keegi ei tee amfetamiini hcl xytl'i. Iive on elus alates sellest ajast, kui PPA oli seaduslik ja tegi oma õiglase osa asendusamphetamiinidest ja üks minu esimesi ebaõnnestumisi oli üritada gaasiga PPA-d vähendada rp/i kaudu, aka amfetamiini, ja ma võin teile öelda, et see ei tee seda. te saate alati hügroskoopilise ühendiga, mis muutub plaadil kollaseks lombiks.

tahad kõige suuremaid killud? rextiliseerid veest. tahad kõige kiiremaid killud, lähed atsetooniga ja freooniga/hcl. see viimane viis on see, kuidas nad sellega MSM-i lõpuks rokivad. lihtsalt ütlen. met on nagunii vastik.

minu luuretaju kipitab selle lehega. kuidagi kasutavad jooksjad mingit sihipärast kampaaniat inimeste värbamiseks ja see tundub off. endise modina hive, zones, wd jne. midagi ei tundu selle grupi juures täiesti õigesti. see eksisteerib keset uncannyville'i. teid on hoiatatud. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sõltub teie HCl gaasist. Juhul, kui kasutate märga HCl-i, siis saate lörtsi. Siiski, amph*HCl ei ole nii jumala idee. See on üldtuntud fakt.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ma olen seda teinud. Võite veenduda, et selle õhuke plaat ja see absoluutselt kuivanud rabe tahke pärast jättes tassi 70C kuumutatud printeri voodi. Suurem osa sellest oli siiski läbikumav granuleeritud vaha ja see on vorm, milles see veedab suurema osa oma ajast.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Tänan kõiki nõuannete eest, kuid ausalt öeldes ei tööta ükski neist (välja arvatud UV-meetod), ma kulutasin 2 nädalat nendele katsetele ja selgus, et kristallid tulevad välja ainult siis, kui teete ümberkristallisatsiooni metanoolist. SO poisid, enne kui midagi soovitate, veenduge ise, et see toimib ja ärge kopeerige internetist ja kleepige see siia, kõike head!
 
Top